НОВИНИ

22.12.2009 | На кордоні знову довжелезні черги
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Труднощі виникли у вантажних перевізників, які простоюють у шестикілометровій черзі на пункті пропуску «Ягодин -Дорогуськ», розповів «Німецькій хвилі» представник Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Віталій Зосимчук.  

12-годинне чекання


За його словами, черга лише з польського боку кордону. Станом на понеділок було близько 270 машин, приблизний час очікування – 12 годин.


Виникнення черги представник асоціації пояснює кількома причинами: це збільшення напливу машин через новорічно-різдвяні свята, розбудова в'їздної частини пункту пропуску, а ще людський фактор. Були також збої у роботі електронної системи польської митної та прикордонної служб, після чого робота уповільнилася, зауважив Зосимчук.


Він також додав, що частково є провина з боку українських замовників, які не завжди вчасно подають на кордон попередні декларації, листи-роз'яснення про вантаж, сертифікати та інші дозвільні документи.


Прикордонники підтверджують


В управлінні держприкордонслужби північного регіону підтвердили наявність черг з польського боку. Як повідомив керівник прес-служби Віктор Вирва, черги не зникають вже впродовж тижня. Ймовірно, що така ситуація триватиме аж до нового року, додав Вирва. Утім, це стосується лише вантажних перевізників, щодо легкових авто, то жодних проблем у перетині кордону наразі немає.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7184. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект