НОВИНИ

21.12.2009 | Промислово-розвинені країни та країни, що розвиваються, не були готові на значне скорочення шкідливих викидів - Прем'єр-міністр Фінляндії
Джерело - УКРІНФОРМ

Прем'єр-міністр Фінляндії Матті Ванханен розчарований результатами саміту ООН з питань клімату.Глава фінського уряду вважає недостатніми рішення, прийняті в Копенгагені. За його словами, причиною провалу підписання договору стало те, що деякі промислово-розвинені країни та країни, що розвиваються, не були готові на значне скорочення шкідливих викидів.


Прем'єр-міністр Ванханен вважає малоймовірним створення політичної угоди у найближчому майбутньому.


15-а Рамкова конференція ООН зі зміни клімату формально завершила сьогодні свою роботу після марафонської двотижневої дискусії та майже на добу пізніше наміченого терміну.


Це був найбільший в історії міжнародний кліматичний форум, у якому взяли участь представники 193 країн-учасниць ООН. Його результатом стала "Копенгагенська угода", підготовлена лідерами США, Китаю, Індії, ПАР і Бразилії, яку було не схвалено, а лише взято до відома учасниками конференції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2105. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект