НОВИНИ

23.12.2009 | Дипломати України в Бельгії поклали квіти до дошки на честь першої місії
За матеріалами - УНІАН

Українські дипломати в Брюсселі поклали квіти до меморіальної дошки на честь першої дипломатичної місії України в Бельгії та Нідерландах, яка працювала в 1919-1923 роках, з нагоди професійного свята. Посол України при Євросоюзі Андрій ВЕСЕЛОВСЬКИЙ привітав присутніх дипломатів з професійним  святом, відзначивши, що покладання квітів на честь засновників дипломатичних місій незалежної України вже стало доброю традицією на Батьківщині.


"Україська дипломаті - це обличчя нашої держави. Торговельно-економічні та військово-політичні стосунки доповнюють роботу дипломатів і складають систему зовнішніх зносин України зі світом. Її стержень - європейський вибір України", - підкреслив Посол.


Меморіальна дошка на честь Надзвичайної дипломатичної місії України в Бельгії та Нідерландах 1919-1923 років була відкрита 15 жовтня 2009р. у ході офіційного візиту Президента України Віктора ЮЩЕНКА до Королівства Бельгія.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7461. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект