Notice: Undefined index: monthList in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 7

Notice: Undefined index: d in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 58
Євроатлантична Україна

АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Сьогодні в столиці Латвії відривається дводенна Ризька конференція «Єдина і вільна Європа: досвід 90 років». Значну увагу приділятимуть змінам у світовій геополітиці після російсько-грузинського конфлікту.


За матерiалами - Интерфакс, Кореспондент

Дані про загиблих довелося переглянути, тому що в ніч на п'ятницю померло десять осіб, що одержали важкі поранення під час терактів. Раніше повідомлялося про 54 загиблих.


Джерело - РБК-Україна

Яаап де Хооп Схеффер підкреслив, що НАТО не має мандата з даної проблеми, проте члени Північноатлантичного альянсу щиро сподіваються на те, що її рішення буде знайдено.


За матерiалами - Интерфакс, Кореспондент

"Уже не перший раз американська сторона привселюдно заявляє про те, що в 90-х роках значні запаси російської ядерної зброї були нібито загублені або розкрадені", - говориться в коментарі департаменту інформації й друку МЗС РФ.


За матеріалами - УНІАН, Кореспондент

Прем'єр-міністр Бельгії Верб Летерм напередодні візиту в Київ заявив, що ситуація в Україні не настільки змінилася із квітня, щоб говорити про надання Плану дій щодо членства в НАТО.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Після зустрічі з прем'єр-міністром Великобританії Ґордоном Брауном у Лондоні вона наголосила на важливості тісної співпраці європейських країн із Сполученими Штатами.


Джерело - УНІАН

Прем’єр зазначив, що Бельгія разом з 6-ма іншими країнами-членами ЄС, уклала угоду з комерційною компанією, оформлення віз через яку приводить до збільшення їх вартості на 25 євро – до 60 євро.


Джерело - Кореспондент.нет

У п'ятницю, 31 жовтня, під головуванням Президента України Віктора Ющенка відбудеться засідання Ради національної безпеки й оборони України.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Керівники проекту від європейських організацій та України звернули увагу на поступ у розробці правової бази міжнародної співпраці у сфері боротьби зі злочинністю.


Джерело - РБК-Україна

Б.Кушнер відзначив, що мова йде лише про надання гуманітарної допомоги людям, які опинилися в центрі бойових дій. Миротворці не братимуть участі у військових операціях.


За матеріалами - Радіо "Німецька Хвиля", Оглядач

Україна і Грузія не будуть запрошені до лав Північноатлантичного альянсу, доки із цим питанням не визначиться нова адміністрація США, яка прийде до влади після президентських виборів


За матерiалами - РІА Новости, Кореспондент

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун направив до Руанди і Демократичної Республіки Конго своїх спеціальних представників для сприяння у врегулюванні конфлікту...


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Україна сьогодні має репутацію країни, «де панує криза і нестабільність», тобто, Київ провалив сподівання світу на просування ідей Помаранчевої революції, пишуть нині західні політичні експерти.


За матерiалами - УНІАН, Кореспондент

Україна хотіла б отримати допомогу Європейського Союзу при здійсненні демаркації кордону з Росією і Білорусією. Про це заявив міністр закордонних справ України Володимир Огризко


Джерело - УНІАН

На думку глави "Укрспецекспорту", показовим прикладом є нещодавня хвиля істерії, яка штучно підігрівається в російських ЗМІ шляхом обвинувачень України в начебто аморальних та незаконних поставках зброї до Грузії.


Джерело - Українська правда

Про це йшла мова на зустрічі міністра закордонних справ України Володимира Огризка з міністром закордонних справ Бельгії Карелом де Гухтом, в Брюсселі.


Джерело - УНІАН

“Ми не проти державних інвестицій в економіку. Але найбільш важливо те, щоб підтримка однією країною-членом ЄС одного сектора економіки не призводила б до створення проблем у цьому секторі іншої країни-члена ЄС”


Джерело - Радіо “Німецька хвиля”

Вона наголошує, що нині політики мають розібратися між собою самі без залучення судів і дійти згоди, щоб не проводити вибори, оскільки останнє волевиявлення відбулося лише рік тому, і нині панує економічна криза.


За матеріалами - УНІАН, Оглядач

Про це заявив сьогодні на прес-конференції комісар ЄС з економічних і монетарних справ Йоакін Алмунья. «Ми розглядаємо можливість збільшення максимуму коштів, якими ми можемо допомагати країнам-членам ЄС..."


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Оглядачі радять звернути увагу не тільки на те як Барак Обама і Джон МакКейн говорять про Україну, але як вони хочуть будувати відносини з Росією.


За матеріалами - Главред, Радіо «Свобода».

США залишаються єдиною ядерною державою, яка не модернізує його і не має можливостей для виробництва нової ядерної зброї.


За матеріалами - Главред

Про це заявив начальник командування об'єднаними силами НАТО у Брунссумі (Нідерланди), генерал Егон Рамс, виступаючи в парламенті Португалії.


Джерело - "Новини ЄС" УНІАН

Про це він заявив вчора у Версалі після зустрічі з Президентом головуючої в ЄС Франції Ніколя Саркозі.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Сенатор МакКейн каже: «Обама хоче бути головнокомандувачем перерозподілу багатства, а я хочу бути головнокомандувачем збройних сил під час війни».


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Уряд переконує поляків у тому, що хоча глобальна криза продовжує наступати, однак не треба піддаватись паніці, бо ж фінансова криза виразно ще не позначилась на економіці країни.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

"Конфлікт між Росією і Грузію є результатом російської політики «близького зарубіжжя», на яке Росія хоче мати виняткове право",- вважає міністр закордонних справ Грузії Ека Ткешелашвілі.


Джерело - Українська служба ВВС

У телевізійному зверненні до народу президент Саакашвілі заявив, що призначає на цю посаду нинішнього посла до Туреччини 35-річного Грігола Мгалоблішвілі.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Навіть в українському політикумі з його крайніми політичними полюсами відсутні такі оцінки ситуації на кримському півострові.


За матеріалами - "Інтерфакс-Україна", Української правди

Перше засідання на рівні високих посадових осіб, у ході якого планується узгодити основні параметри діалогу, відбудеться вже в четвер, 30 жовтня.


За матеріалами - Української правди, Радіо "Німецька хвиля"

Із такою вимогою виступає громадська рада при українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.


Джерело - УКРІНФОРМ

Джон Маккейн все ще може збільшити кількість своїх прихильників серед білого населення, де й так лідирує з відривом у 12 відсотків.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Кандидат на посаду віце-президента назвала 4 листопада "днем вибору між політиканом, що покладає надії на уряд, та Джоном Маккейном, який вірить в людей".


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і міністр фінансів Пер Штайнбрюк сьогодні вперше зустрінуться з експертною комісією з реформування фінансових ринків.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

В Ісландії обурені застосуванням британським прем’єр-міністром проти їхньої мирної країни антитерористичного законодавства.


За матерiалами - Korespondent, NEWSru.com

Очікується, що вибори відбудуться у лютому або березні - на рік раніше терміну. Найбільш ймовірною датою вважається 17 лютого.


Джерело - Korespondent.net

Як заявив президент Абхазії Сергій Багапш, спостерігачі Євросоюзу не забезпечують безпеку на грузино-абхазькому кордоні.


За матеріалами - «Экономические известия", УНІАН

Тейлор підкреслив, що «політична плутанина, котра зараз панує в Україні, значно ускладнить перспективу досягнення країнами НАТО згоди з приводу надання Україні ПДЧ в грудні цього року».


За матеріалами - "Новини ЄС" УНІАН

А.Гюль підкреслив, що Туреччина підтримує політику відкритих дверей НАТО, і в цьому контексті вважає доречною підтримку всіх кроків, які здійснює Україна щодо приєднання до Альянсу.


Джерело - "Новини ЄС" УНІАН

Рада міністрів з питань сільського господарства та рибальства ЄС затвердила квоти на вилов риби у Балтиці на 2009 рік.


За матеріалами - Української правди

"На жаль, натомість до п’ятої річниці революції ми бачимо реальну спробу встановити авторитарне правління в країні", - сказала Бурджанадзе.


За матеріалами - Korespondent

Нагадаємо, ще в четвер, 23 жовтня, сенатор від штату Іллінойс випереджав республіканця за популярністю на 12%. Однак у п'ятницю розрив становив 10%, а в суботу вже 9%.


Джерело - "Новини ЄС" УНІАН

«Аналіз готовності України та Грузії щодо приєднання до ПДЧ відбуватиметься дуже ретельно», - сказав Ж.Ассельборн.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Більшість проблем – не в законодавстві, а у підзаконних актах, які потрібно як розробляти, так і виконувати.


Джерело - "Новини ЄС" УНІАН

Чехія, як країна, що головуватиме в ЄС з 1 січня по 30 червня 2009 року, підозрює Францію у бажанні “залишитися у руля” ЄС, навіть після завершення терміну президентства, оскільки сама Чехія не входить до зони євро.


Джерело - УНІАН

М.Тополанек також повідомив, що відкидає вимогу соціал-демократів, що перемогли, до діючого коаліційного уряду піти у відставку.


Джерело - УНІАН, РБК-Україна

У результаті атаки 4 вертольотів військово-повітряних сил США в районі кордону Сирії і Іраку загинули 8 чоловік.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

"Україна повинна шукати інші шляхи приєднання до НАТО, бо найближчим часом їй не вдасться отримати План дій з членства в Альянсі".


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Керівники парламентських партій починають консультації про формування уряду. Місцеві оглядачі прогнозують прихід до влади в Литві правоцентристської коаліції.


За матеріалами - Української правди

"Ми стоїмо перед дуже віроломною й озвірілою силою, яка вкрай незадоволена, що не змогла добитися головної мети - окупації всієї Грузії і скидання грузинського уряду", - заявив Саакашвілі.


Джерело - Українська правда

Очікується, що в день виборів Джордж Буш спостерігатиме за ходом голосування з Вашингтона.


За матеріалами - Української правди, Радіо "Німецька хвиля"

Президент США Джордж Буш запевнив Україну та Грузію в підтримці їхнього вступу до НАТО попри спротив Росії.


За матеріалами - Європейського простору, EUobserver

«Я кажу це для того, аби показати вам, яким лицемірним часами буває ЄС», – пояснив Костянтин Єлісєєв.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Перший заступник Міністра закордонних справ України В.Д.Хандогій зустрівся з заступником Генерального секретаря НАТО з питань громадської дипломатії Ж.-Ф.Бюро


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Міжнародний валютний фонд прогнозує, що наступного року в Україні відбудеться потрійне скорочення приросту виробництва – з майже 6 до 2 відсотків.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Ідеологом нової організації, як це не дивно, є духовний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї.Спільно Росія, Іран і Катар мають близько 60 відсотків усіх запасів газу на планеті.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля", "Франс-Прес"

Курт Волкер вважає, що на зустрічі членів Альянсу в грудні буде «складно» досягти рішення про приєднання України та Грузії до Плану дій з набуття членства в НАТО.


За матеріалами - DW-W

Чеський парламент мінімальною більшістю голосів відкинув пропозицію соціальних демократів і комуністів, які намагалися повалити чинний – правої орієнтації – кабінет прем’єра Мірека Тополанека.


За матеріалами - "Новини ЄС" УНІАН

У резолюції депутати підкреслили необхідність координованої макроекономічної відповіді для відновлення глобального зростання без підриву принципів Пакту стабільності та зростання.


Джерело - УНІАН

"Протягом останнього місяця ми бачимо значне уповільнення нашої економіки", - сказала журналістам у четвер у Вашингтоні прес-секретар Білого Дому Дана Періно.


За матеріалами - Української правди

Джордж Буш зустрінеться з лідерами найбільш могутніх економічних держав світу, щоб спробувати спільно вирішити, що викликало фінансову кризу і що з нею можна зробити.


За матеріалами - "Німецька хвиля", Українська правда

З погляду професора Науково-дослідного інституту Кельнського університету, для НАТО нині вкрай важливо зберегти внутрішній баланс та виробити спільну позицію у ставленні до Росії.


За матеріалами - УНІАН, Української правди

Існує теоретична і цілком логічна можливість отримання Україною ПДЧ на ювілейному саміті НАТО, який відбудеться у квітні 2009 року в Німеччині та Франції.


За матеріалами - Української правди, УНІАН

Державний секретар МЗС ФРН зазначив, що деякі його цитати, що пролунали в ході відеомосту Москва-Берлін, були неправильно проінтерпретовані пресою.


За матеріалами - Європейського простору, Korespondent.net

"Комісія в принципі проти картелів для торгівлі продукцією, і вуглеводні тут не є винятком. Ми вважаємо, що кращі умови для продажу таких продуктів, як газ - це вільний і прозорий ринок", - представник Єврокомісії.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Президент Дмитро Медведєв у відповідь на прохання канцлера Меркель та міністра закордонних справ Штайнмаєра готує спеціальну угоду про особливий статус Німеччини як партнера Росії у справі модернізації.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

«Це не в інтересах Європи чи її відносин з Росією», - цитує слова Жуйе інформагентство «Франс-прес». Французький міністр сказав, що йдеться про його особисту думку.


Джерело - "Новини ЄС" УНІАН

Рішення про розробку нового практичного інструменту співпраці, якій має замінити нинішні плани дій, було схвалено під час самміту ЄС-Україна 9 вересня цього року в Парижі.


За матеріалами - УНІАН

Передбачається, що 1,74 млрд. дол. Грузія отримає в 2008 році, 1,68 млрд. -в 2009 році та 1,1 млрд. - в 2010 році. Потреби Грузії у допомозі оцінювалися у 3,2 млрд. дол.


За матеріалами - УНІАН

Захід відбувається у Севастопольському військово-морському інституті ім. Нахімова за участю делегації представників Північноатлантичного Альянсу.


За матеріалами - УНІАН

Заявив на зустрічі з президентом Латвії Валдісом Затлерсом голова Об`єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірал Майкл Муллен.


Джерело - Українська правда

Кандидат в віце-президенти США від республіканської партії Сара Пейлін заявляє, що в разі перемоги їхнього конкурента Барака Обами, Росія може вторгнутись на територію України.


За матеріалами - УНІАН, Української правди

"Я зрозумів, до чого може привести залежність країни від іноземних джерел енергії в 2005 році, коли ми з сенатором Діком Лугаром побували в Україні, де зустрічалися з новообраним президентом Віктором Ющенком", - розповідає Обама.


За матеріалами - ForUm

Услід за генералом Джоном Креддоком, командувачем європейського угрупування НАТО, редакція газети закликає до радикальної реформи НАТО, розробки стратегії для 21 століття.


Джерело - Сайт Міністерства оборони України

Сьогодні, 21 жовтня, у Харкові перебуває делегація представників Стратегічного командування НАТО з трансформації.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

У разі своєї перемоги на президентських виборах у США 4 листопада кандидат Барак Обама має намір зробити колишнього держсекретаря від республіканців Коліна Пауелла своїм радником.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Він також має наміри озвучити рішення нещодавнього самміту Європейського Союзу щодо подолання наслідків фінансової кризи в ЄС.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Комісар ЄС з питань розширення Оллі Рен вважає, що Ісландія, якщо виявить бажання, може швидко приєднатися до ЄС.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Про це він заявив вчора у Празі після зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС", Управління прес-служби Міністерства оборони України

В Україну з дводенним візитом прибула британська військова делегація на чолі з командувачем Сухопутних військ Великої Британії генералом Ричардом Даннаттом.


За матеріалами - УНІАН, Радіо «Свобода»

Загалом по країні достроково можуть проголосувати до третини виборців, що збираються брати участь у виборах.


За матеріалами - Українська правда, "Голос Америки"

Кандидат в президенти США від демократичної партії Барак Обама вважає, що Україна готова до участі в ПДЧ.


Джерело - УНІАН

Сьогодні у Брюсселі розпочинається 4-й раунд переговорів між Україною та Європейським Союзом щодо створення зони вільної торгівлі (ЗВТ).


Джерело - EurActiv

Після перемоги лівої опозиції на регіональних виборах, значно підвищилася ймовірність того, що головування в ЄС з січня 2009 року Чехія буде проводити з перехідним урядом.


Джерело - Главред

"Хоча США не повинні починати нову «холодну війну» з Росією, прояв слабкості західними країнами в поточній ситуації також неприпустимий",- пише у своїй статті в "The Washington Post" колишній представник США при ООН Джон Болтон.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Конференція донорів для Грузії відбудеться у Брюсселі 22 жовтня. Її організаторами виступили Єврокомісія та Світовий банк.


За матеріалами - УНІАН

47-річна уродженка Києва Марина Кац, яка висувається від Республіканської партії по 13 округу штату Пенсильванія.


Джерело - Главред

Лідер правлячої ізраїльської партії "Кадіма" Ціпі Лівні в понеділок проситиме у президента країни Шимона Переса додатковий час на формування нового уряду Ізраїлю.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

На позачерговому з’їзді Соціал-демократичної партії Німеччини в суботу в Берліні 52-річний Штайнмайєр заручився більшістю голосів однопартійців. За його кандидатуру на посаду канцлера проголосували понад 95 відсотків делегатів.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Колишній Держсекретар США від республіканців Колін Пауелл заявив, що віддасть свій голос за кандидатуру Обами.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Візит Меркель відбувається у непростий для Чехії час.


За матеріалами - Української правди, ВВС

"Російський Чорноморський флот піде з Севастополя в 2017 році, якщо Україна не продовжить термін оренди військово-морської бази@, - віце-прем'єр РФ Сергій Іванов.


Джерело - Європейський простір

Олександр Сушко:"Питання надання Україні ПДЧ може бути вирішено наступного року – за умов формування парламентської більшості та уряду, що принаймні не заперечують потреби України в євро-атлантичній інтеграції».


За матеріалами - Korespondent.net

Росія домоглася переваги над Заходом в енергетиці Центральної Азії завдяки успішній "особистій дипломатії" Путіна, вважає впливовий сенатор Річард Лугар.


Джерело - Українська служба ВВС

Вони, зокрема, говорили про проблеми економіки, а також про медичне обслуговування, енергозабезпечення, аборти та лідерство.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Саміт Євросоюзу, що відбувався під французьким головуванням, закликав до проведення нового «Бретон Вудса».


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Саркозі сподівається, що до грудня всі країни ЄС ратифікують Лісабонську угоду, щоб представити пропозиції для подолання ірландського “ні”.


Джерело - УНІАН

Міністерство оборони США виділить Україні 175 мільйонів доларів на боротьбу з біотероризмом.


Джерело - УНІАН

У створенні українського військового корабля класу “корвет” візьмуть участь провідні французькі, німецькі, італійські та голландські компанії.


За матеріалами - УНІАН

“Я переконаний, що Європа потребує постійного президентства, яке може брати на себе відповідальність, бо неможливо працювати так, коли президентство змінюється кожні 6 місяців”, - сказав Президент Франції.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Президент Франції Ніколя Саркозі, який нині головує в Раді ЄС, повідомив після закінчення європейського самміту в Брюсселі, що крім фінансової галузі вирішено підтримати також кон'юнктуру.


Джерело - DW-W

Ініціатива "захисної парасольки" для грошових ринків рішенням саміту розширена на усі 27 країн-членів ЄС.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Ескадра з 7 кораблів під прапорами шести країн НАТО пройшла Суецький канал і прямує до берегів Східної Африки.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

18-19 жовтня Президент головуючої в ЄС Франції Ніколя Саркозі та Президент Єврокомісії Жозе Баррозу ознайомлять Президента США Джорджа Буша з програмою дій ЄС для подолання фінансової кризи.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

«Ми поговорили сьогодні про лісабонську угоду, заслухали повідомлення прем`єра Ірландії Брайана Коуена, і вирішили повернутися до цього питання під час нашої зустрічі в грудні"


Джерело - Українська служба ВВС

Грузинські офіційні представники кажуть,що російські представники не прийшли на відкриття переговорів, які відбувались у Женеві за посередництва ООН та ЄС.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила за те, щоб на такий самміт запросити також країни з перехідною економікою.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Лідери країн Європейського Союзу, імовірно, відкладуть рішення про те, коли відновлювати переговори з Росією щодо нової угоди про стратегічне партнерство.


За матеріалами - УНІАН, CNN

У США відбулися останні перед виборами дебати. На думку експертів, вони стали кращими за цю президентську кампанію.


Джерело - УНІАН

“Ми одностайні щодо термінових заходів, а також одностайні щодо необхідних змін на ринку. Нам потрібно перебудувати капіталізм”, - наголосив Президент Франції.


За матеріалами - Української правди, Радіо "Німецька хвиля"

Про це заявив євродепутат, член групи парламентської співпраці ЄС та України Чарльз Теннок.


За матеріалами - Української правди, Інтерфакс-Україна

Президент Польщі Лех Качиньський усупереч волі уряду республіки прибув у середу в Брюссель для участі в роботі саміту ЄС.


За матеріалами - Korespondent, РБК

Ці гроші підуть на те, щоб зберегти французькі банки від банкрутства. Крім того, це допоможе розблокувати кредитні ринки.


За матеріалами - Korespondent

Закон передбачає також виділення Пентагону додатково майже $70 млрд на операції США в Іраку й Афганістані. Крім того, закон передбачає фінансування розміщення елементів системи ПРО в Польщі й Чехії.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Президент України Віктор ЮЩЕНКО підписав закон про ратифікацію Заяви про членство України в Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі EUREKA.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

До сейму Литви пройшли сім із 17 партій, що виставили своїх кандидатів.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Не дивлячись на продовження окупації грузинських територій.


За матеріалами - УНІАН, "Німецької хвиля"

Такі заходи відбуваються в рамках ініційованого українською громадськістю проекту «Політичний діалог «Україна-Німеччина».


Джерело - Українська служба ВВС

Дефіцит цьогорічного бюджету США сягнув позначки у 455 мільярдів доларів, що становить понад три відсотка від валового внутрішнього продукту країни.


Джерело - DW-W

Бажання відвідати саміт Євросоюзу висловив і президент Польщі Лех Качинський. Втім, польський прем'єр відмовився брати главу держави на борт свого літака.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Німецький Бундестаг розпочне сьогодні обговорення плану стабілізації фінансового сектору. Обсяг пакету заходів сягає майже 500 мільярдів євро.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Світова фінансова криза та захист клімату – головні теми саміту Європейського Cоюзу, який розпочинається сьогодні в Брюсселі.


Джерело - УНІАН

Головними претендентами на перемогу вважаються партія консерваторів на чолі з прем`єр-міністром країни Стівеном Харпером і Ліберальна партія, очолювана Стефаном Діоном.


Джерело - Інтерфакс-Україна, Українська правда

"Генеральний Секретар говорив це у відношенні широкої дискусії з питання Плану дій із набуття членства. Він сказав дві речі, і я це пам'ятаю дуже чітко", - зазначив Аппатурай.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Міністри закордонних справ країн ЄС на своєму засіданні в понеділок у Люксембургу підтвердили надання північноафриканській державі «передового статусу» в рамках Європейської політики сусідства.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

На думку місцевих політологів, незважаючи на перемогу консерваторів, найбільш імовірним є створення лівоцентристської урядової коаліції.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Перший заступник міністра закордонних справ України Володимир Хандогій не бачить підстав говорити, що в грудні Україна не отримає План дій щодо членства в НАТО.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Рада міністрів ЄС вирішила, що нова угоду має включати в себе створення глибокої зони вільної торгівлі.


За матеріалами - Української правди

Барак Обама випереджає в перегонах на посаду президента кандидата-республіканця Джона Маккейна на 6% за день до фінальних теледебатів.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Нині ж у ЄС думки з приводу того, чи виконала Росія свої зобов'язання щодо виводу військ з території Грузії, розділилися.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Для цього планується виділити до 250 мільярдів доларів. Відповідну нову редакцію плану порятунку фінансового сектору обсягом у 700 мільярдів доларів ухвалили в американському міністерстві фінансів.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Переговори між Європейським Cоюзом та Росією щодо нового договору про співпрацю й надалі залишаються призупиненими через конфлікт навколо Грузії.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

За словами Президента, сьогодні йде робота над укладанням угоди про об`єднання української енергосистеми з європейською.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Обговорення питань глобальної безпеки у світі не завадило учасникам наради НАТО в Будапешті обмінятися думками щодо євроатлантичних прагнень України та Грузії.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

У столиці Чехії відкрилась міжнародна конференція «Форум 2000», проведення якої в 1997 році ініціював відомий чеський правозахисник, перший президент Чехії Вацлав Гавел.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

На цьому наголосив Міністр оборони США Роберт Гейтс після зустрічі зі своїм українським колегою під час зустрічі в місті Охрід (Македонія).


Джерело - Українська служба ВВС

Промовляючи після зустрічі в Білому Домі з міністрами фінансів країн Великої Сімки, він також сказав, що США мають відіграти особливу роль у лідерстві з подолання фінансвої кризи.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС", РІА Новости

"Мені відомо, що вони залишаються в Ахалгорському районі та інших місцях”, - сказав Б.Кушнер після зустрічі з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

До складу EFTA сьогодні входять Норвегія, Ісландія, Швейцарія і Ліхтенштейн.


Джерело - РБК, УНІАН

Європейські уряди, вважає Дж.Сорос, надто пізно усвідомили, що світ зіткнувся з серйозною кризою.


За матеріалами - УНІАН

У багатомандатному окрузі, де за партійними списками обираються 70 депутатів, лідирує права опозиційна об`єднана партія консерваторів "Союз Вітчизни" і християнських демократів.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Президент Комісії ЄС Жозе Мануель Баррозо заявив після зустрічі: «Секрет успіху полягає в тому, що кожна країна єврозони враховуватиме специфічні потреби свого банківського сектору».


Джерело - Сайт НЦЄАІ України

Попри глобальну фінансову кризу, Генсек НАТО Яаап де Хооп Схеффер закликав держав-членів організації збільшити свої національні бюджети задля захисту спільних інтересів.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Згідно з дипломатичними джерелами, міністри оборони НАТО під час зустрічі в Угорщині погодилися надіслати в район Сомалі кораблі.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Мета наради «Групи семи» це, насамперед, пошуки шляхів подолання фінансової кризи, яка охопила практично весь світ.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Баронеса К.М.Ештон, 52 роки, економіст за фахом, до останнього часу була лідером Палати Лордів британського парламенту.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Про це заявив міністр оборони України Юрій Єхануров у виступі під час неформального засідання міністрів оборони країн – контриб'юторів операції НАТО в Афганістані, яке проходить у Будапешті.


За матеріалами - УНІАН

Уряд Чорногорії ухвалив рішення визнати незалежність Косово і встановити з Приштиною дипломатичні відносини.Пізніше стало відомо, що уряд Македонії також ухвалив рішення визнати незалежність Косово.


За матеріалами - УНІАН, Російської служби ВВС

"Ми вважаємо, що зростання демократії - це не проти Росії, тому що стільки століть Росія шукає шляхи встановлення стабільності на своїх південних кордонах. Ми можемо співробітничати щодо цього", - сказав Меттью Брайза.


За матеріалами - УНІАН

"Я думаю, що я просто не відповідатиму на вислови Володимира Путіна", - сказала прес-секретар президента США Дана Періно.


Джерело - УНІАН, Українська правда

У листопаді в Таллінні міністри оборони країн-членів НАТО обговорять готовність України отримати План дій щодо членства в Альянсі в грудні.


За матеріалами - Української правди, Радіо "Німецька хвиля"

ОБСЄ готова відправити місію спостерігачів за достроковими парламентськими виборами в Україні, але поки не отримувала запиту з Києва.


Джерело - Інтерфакс-Україна, Українська правда

"Переживати по-кремлівськи, як свідчить нещодавня практика в сусідніх державах, виглядає так, начебто запросити вовка на варту овечої отари".


Джерело - Korespondent

Чотири відсотки ще не визначилися зі своїм вибором.Погрішність опитування становить 2,8 відсотка.


За матеріалами - Интерфакс, Korespondent.net

На засіданні ради глав МЗС СНД у Бішкеку прийняте технічне рішення про припинення членства Грузії в СНД відповідно до її заявки.


Джерело - Українська служба ВВС

Міністр фінансів США закликав до швидкого втілення багато-мільярдного плану порятунку, який минулого тижня ухвалив Конгрес.


Джерело - Balkan Insight, УНІАН

Тепер в Євросоюзі залишилося п`ять країн, що не визнали незалежність Косово від Сербії: Іспанія, Греція, Кіпр, Румунія і Словаччина.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Президент Італії Джорджіо Наполітано підтримав Україну в її прагненні приєднатися до Плану дій щодо членства у НАТО в грудні на саміті країн-членів Альянсу.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

“Я висловлюю своє задоволення розвитком ситуації і вітаю заяву Президента Росії Дмитра Медведева про завершення виведення військ до опівночі”, - додав Х.Солана.


За матеріалами - УНІАН

Військове керівництво НАТО обговорить не лише прийом у свої лави Грузії та України, але й плани із захисту членів і партнерів Альянсу, що мають спільні кордони з Росією.


За матеріалами - Української правди

Голова Ради міністрів Італії Сільвіо Берлусконі запевнив президента Віктора Ющенка, що завжди буде відстоювати інтереси України в Європі.


Джерело - Українська правда, УНІАН

Міністр оборони України Юрій Єхануров заявляє, що рішення про направлення миротворчого контингенту Збройних Сил України до Судану повинно бути схвалено Верховною Радою.


Джерело - Українська правда

Президент Віктор Ющенко переконаний, що і Америка, і Європа добре розуміють важливість приєднання України до ПДЧ з подальшим набуттям повноправного членства в НАТО.


За матеріалами - УНІАН

У зв`язку з погрозами України позбавити Чорноморський флот РФ бази в Севастополі російські моряки освоюють новий стратегічно плацдарм в сірійському порту Тартус на Середземному морі.


Джерело - Європейський простір

«Допомога Сполучених Штатів у питаннях проведення військової реформи в Україні, участь українських Збройних сил у міжнародних операціях і навчаннях має позитивні результати», - сказав Ю. Єхануров.


За матеріалами - РІА Новости, Korespondent.net

Цікаво, що американський ринок за один день втратив суму, еквівалентну всьому плану Полсона - плану порятунку банківської системи США, схваленої минулого тижня .


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

«Ситуація на міжнародних фінансових ринках непроста. Це досі небачена криза. Вона підтверджує дещо із загальних уявлень про фінансовий сектор, що стосується жадібності, безвідповідальних спекуляцій і недолугого менеджменту», - заявила Ангела Меркель.


Джерело - Главред

Про це повідомив міністр оборони США Роберт Гейтс сьогодні після зустрічі з міністром оборони України Юрієм Єхануровим в рамках засідання Ради міністрів оборони країн Південно-Східної Європи в македонському місті Охрід.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Від часу свого президентства Віктор Ющенко вперше здійснить офіційний візит до Італії.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Цей візит було організовано дуже швидко, він не планувався заздалегідь. Це свідчить про серйозність, з якою проблеми України сприймають у Британії з точки зору конфлікту в Грузії.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Дебати в Люксембурзі тривали два дні і їхні результати важко було передбачити.


За матеріалами - УНІАН, Української правди

Як і під час перших президентських теледебатів, що пройшли 27 вересня, він наголосив, що вважає нинішнього прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна та його оточення "апаратчиками КДБ".


Джерело - ВВС

Копія супровідних документів для вантажу, надана Бі-Бі-Сі, свідчить, що контракт здійснювався на замовлення уряду Південного Судану.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля", Української правди

Великобританія ще не визначилася, чи підтримувати надання Україні ПДЧ на зустрічі міністрів закордонних справ НАТО в грудні.


За матеріалами - УНІАН, Української правди

"Вони повинні розуміти, що вони стикаються з дуже твердими і рішучими Сполученими Штатами Америки, які захистять наші інтереси і інтереси інших країн у світі", - Джон Маккейн.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

На порядку денному конференції в Евіані – роль США у світі, майбутнє Японії, особливості розвитку країн Латинської Америки, політика Росії, проблеми Індії та Китаю, світова фінансова криза, питання енергетики та освіти.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Демократ Барак Обама та республіканець Джон Маккейн, очевидно, присвятять цю телевізійну дуель у Нешвілі в штаті Тенессі, як і попередню, темам фінансової та економічної криз.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Він планує відвідати Балкани та неформальну зустріч НАТО в Угрщині, що відбуватиметься на тлі дуже напружених відносин з Росією.


Джерело - УНІАН

У американському місті Квантіко група українських військових моряків планує відвідати навчальний центр Корпусу морської піхоти США.


Джерело - УНІАН

Комісар Європейського Союзу з питань регіональної політики Данута Хюбнер виступає за створення Європейської стратегії для Дунаю.


За матеріалами - УНІАН

Глава Альянсу зазначив також, що за цих умов сусідній Ізраїль ніколи не відмовиться від власного ядерного арсеналу.


За матеріалами - УНІАН

Про це Президент України заявив у Лондоні під час зустрічі з лідером Консервативної партії Великої Британії Девідом Камероном.


Джерело - Українська служба ВВС

На ринках в Азії триває торгівля, внаслідок якої в понеділок біржовий індекс Доу-Джонса в Нью-Йорку впав нижче психологічно позначки в десять тисяч пунктів уперше за чотири роки.


За матеріалами - Української правди, ВВС

Президент України Віктор Ющенко закликає Велику Британію до активної участі у забезпеченні виконання рішень Бухарестського самміту НАТО.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля", Українська правда

Про це заявив міністр закордонних справ України Володимир Огризко після переговорів зі своїм німецьким колегою Франком-Вальтером Штайнмаєром у понеділок у Берліні.


За матеріалами - Української правди, УНІАН

Спікер Арсеній Яценюк констатує зменшення впливу міжнародних організацій у вирішенні світової фінансової кризи та проблем безпеки.


Джерело - Європейський простір

Такі правила покликані посилити стабільність фінансової системи, зменшити ризики та посилити нагляд за банками, які працюють у кількох країнах ЄС.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Після нещодавнього конфлікту між Росією і Грузією, пролунали попередження про привид нової «холодної війни», який насувається на Європу.


Джерело - Українська служба ВВС

Бригадний генерал Марк Карлтон-Сміт застеріг про неможливість перемоги у конфлікті з Талібаном.


Джерело - УНІАН

Перший офіційний візит Президента України до Італії відбувається після тривалої перерви у політичному діалозі між двома країнами.


За матераілами - УНІАН, Прес-служби Президента України

Передбачається, що у Лондоні під час зустрічей будуть обговорюватися питання подальшої інтеграції до ЄС, надання Україні ПДЧ у НАТО, аспекти подальших спільних дій з метою недопущення ескалації нових конфліктів у Кавказькому регіоні.


Джерело - УНІАН

С.Пейлін звинуватила Б.Обаму в його зв`язках з Вільямом Айєрсом - колишнім членом терористичної організації "Везерменів", яка в 1960-х рр. проводила насильницькі кампанії в США.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

"Візит відбуватиметься одразу після парламентських виборів у Білорусі з урахуванням нинішньої міжнародної обстановки». Підписувати жодних документів не планується.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Федеральний уряд Німеччини уперше в історії надав державні гарантії усім приватним вкладникам банків, що зазнаватимуть краху.


Джерело - УНІАН, Українська правда

Україна і Польща засудили практику використання подвійного громадянства для втручання у внутрішні справи суверенних держав.


За матеріалами - Української правди, УНІАН

Спікер українського парламенту візьме участь в семінарі "Чи життєздатна Європа з 27 країнами-учасниками і більше?" і в пленарній сесії з міністром закордонних справ Франції Бернаром Кушнером.


За матеріалами - Вести.ru, Кореспондент.нет

"Небезпека полягає в нічим не виправданому механічному просуванні НАТО на Схід з освоєння нових територій", - заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров


За матеріалами - Кореспондент.нет, РИА Новости

Міністерство закордонних справ Грузії одержало офіційного листа із МЗС Сомалі, у якому сказано, що дипломатичне відомство цієї держави ніколи не розглядало питання про визнання незалежності грузинських регіонів Абхазія й Південна Осетія.


Джерело - УНІАН

Грузія задоволена рішенням Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) закликати Росію відмовитися від визнання незалежності Абхазії та Південної Осетії.


За матеріалами - УНІАН, Интерфакс, Кremlin.ru

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що час для приєднання Грузії і України до Плану дій щодо членства (ПДЧ) у НАТО ще не наступив.Про це Меркель заявила у Санкт-Петербурзі.


Джерело - Форум

Реалізація стратегії на інтеграцію в ЄС залишається безумовним пріоритетом державного розвитку і зовнішньої політики України, підкреслив Президент.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У відповідь на кавказьку кризу німецька делегація прибула до Росії в обмеженому складі, а самі консультації було скорочено до одного дня.


Джерело - РБК-Україна

"Небезпека не знята, і будь-якого моменту агресор може перейти на новий наступ і нову агресію", - сказав він на зустрічі з керівництвом Об'єднаного штабу збройних сил Грузії.


Джерело - Кореспондент.нет

Грузія офіційно звернулася до Швеції з проханням стати країною, через яку вона могла б підтримувати дипломатичні контакти з Росією.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Зустріч німецького канцлера і російського президента пройшла в дещо напруженій атмосфері, хоча це вже 4-та зустріч цих лідерів у цьому році. Меркель не була готова бути лише дипломатично чемною.


Джерело - УНІАН

“Уряд вніс на розгляд оборонний бюджет на 2009 рік із порушенням закону, тому що до останнього засідання РНБО його не було на ньому розглянуто і не затверджено в проекті бюджету силових структур”, - пояснив А.Гриценко.


Джерело - РБК-Україна

Про це повідомила сьогодні на прес-конференції в Москві прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко


За матеріалами - РИА Новости, Радиостанция Эхо Москвы, Корреспондент.нет

"Ми ведемо переговори з компанією-власником судна. Обговорення рухаються до позитивного завершення, однак нічого ще остаточно не вирішено"


Джерело - УНІАН

В Конституції зафіксований статус постійного нейтралітету, який, зокрема, передбачає невступ до будь-яких оборонних військових союзів.


Джерело - Корреспондент.net

устріч з Ніно Бурджанадзе відбудеться в рамках засідання Дипломатичного клубу, Фонду Open Ukraіne, заснованого Арсенієм Яценюком. Учасники клубу засідатимуть в торгово-розважальному центрі Арена.


Джерело - УНІАН

“Ми маємо почати підготовку умов для проведення реальної мирної конференції через кілька місяців”, - додав Президент Грузії. При цьому він зазначив, що на сьогодні усі дипломатичні зусилля лише “збільшували агресивність Росії”.


За матеріалами - РИА Новости, Кореспондент.нет

Як повідомили грузинські телеканали, колони броньованих автомашин з беззбройними спостерігачами ЄС спрямовані конкретними маршрутами, які заздалегідь не оголошують.


За матеріалами - УНІАН, Радіо "Німецька хвиля"

Голова комітету Бундестагу у справах ЄС Гунтер Кріхбаум каже, що в Берлін щодня надходять неоднозначні сигнали з України про внутрішньополітичну кризу і європейські партнери не знають, як реагувати на ці повідомлення.


За матерiалами - Кореспондент.нет, Lenta.ru

Це вже сьомий ракетний удар США по Пакистану за останній місяць. За даними американців, в Північному Вазиристані, який знаходиться біля кордону з Афганістаном, базуються бойовики Аль-Каїди і Талібану.


За матерiалами - Кореспондент.нет, Lenta.ru

Це вже сьомий ракетний удар США по Пакистану за останній місяць. За даними американців, в Північному Вазиристані, який знаходиться біля кордону з Афганістаном, базуються бойовики Аль-Каїди і Талібану.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Учасники конференції порушуватимуть проблеми свободи пересування людей, заборони смертної кари, тортур, боротьби з торгівлею людьми, проблеми заробітчанської імміграції та дотримання прав людини в часи боротьби з тероризмом.


За матеріалами - Радіо Свобода, Кореспондент.нет

Доповідь Пентагона попереджає, що Ірак загруз в "міжобщинній боротьбі за владу й ресурси" і особливо наголосив на впливі Ірану як найбільш важливій загрозі довгострокової стабільності в країні.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

«Цінності, на сторожі яких знаходиться ПАРЄ, тобто: принцип неагресії, повага до суверенітету та територіальної цілісності інших країн-членів, невикористання військової сили для вирішення проблем, – всі вони були грубо порушені»


За матеріалами - Українська правда, Радіо "Німецька хвиля"

ЄС наполягає на тому, щоб його спостерігачі мали право вільно пересуватися по всій території Грузії. Євросоюз відносить сюди також сепаратистські регіони Південну Осетію та Абхазію.


Джерело - УНІАН

Судове засідання заплановано на жовтень. На суді депутати планують обгрунтувати мотиви, з яких було ухвалено рішення про оголошення міста територією без НАТО.


АНАЛІТИКА

Джон Болтон - Американський інститут підприємництва

Росія знову продемонструвала свої наміри та можливості загрожувати американським та європейським інтересам.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

Джерело - РБК-Україна

В.Ющенко виразив надію української сторони на розуміння Бельгією євроатлантичних прагнень України і на підтримку Бельгією заявки на приєднання до ПДЧ під час засідання міністрів закордонних справ країн-членів Альянсу в грудні цього року.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля", Української служби Радіо Свобода, УНІАН

Міжнародний валютний фонд стверджує, що має в резерві 200 мільярдів доларів для кредитних програм. Кілька днів тому МВФ заявив про виділення Україні 16 з половиною мільярдів доларів. Ісландія отримає півтора мільярда, Угорщина – два з половиною мільярда д


Джерело - Українська служба ВВС

Банк Англії прогнозує, що світові втрати в результаті глобальної фінансової кризи для банків та інвесторів становитимуть $2.8 трильйона, що вдвічі більше попередніх прогнозів.


Джерело - УНІАН

Міністр закордонних справ головуючої у Євросоюзі Франції Бернар Кушнер не виключає, що метою російською армії в Грузії було захоплення Тбілісі.


Джерело - Українська служба ВВС

Надання кредиту МВФ супроводжується певними умовами. Зокрема, Україна повинна буде підготувати збалансований бюджет і запровадити реформи на підтримку банківського сектору.


За матеріалами - Главред

На його думку, до складу розширеної "супергрупи" мають увійти Китай, Індія, Південна Африка, Бразилія, Єгипет і Мексика.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Відповідної домовленості було досягнуто під час зустрічі Президента США Джорджа Буша з Президентом головуючої в ЄС Франції Ніколя Саркозі та Президентом Єврокомісії Жозе Баррозу.


За матеріалами - "Новини ЄС" УНІАН

Лідери ЄС затвердили персональний склад “групи мудрих” для оцінки майбутніх викликів і реагування на них.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Телевізійні дебати відбулися в Університеті Хофстра в Хемпстеді, що поблизу Нью-Йорка.


Джерело - Європейський простір

Саміт відбувається на фоні глибокої глобальної фінансової кризи, що поглинула і європейську спільноту. Як утримати банківську систему, повернути довіру до фінансових інституцій та перейти до прозорого та передбачуваного ринку?


Джерело - УНІАН

Про це прездент Франції заявив на прес-конференції за підсумками наради лідерів країн єврогрупи.


За матеріалами - Главред

Президент США Джордж Буш підписав "Президентську директиву по національній безпеці" про підтримку демократії за кордоном і забажав на ці цілі в бюджеті на 2009 рік 1,7 мільярда доларів.


За матеріалами - Радіо "Свoбода", Korespondent

На неформальній зустрічі країн-членів Північноатлантичного Альянсу, що розпочинається сьогодні в Будапешті, міністр оборони США зверне увагу колег на активізацію талібів.


За матеріалами - FT.com

Міністри фінансів 27 країн ЄС зможуть приймати широкий спектр заходів від рекапіталізації, викупу активів і державного гарантування зобов'язань банків.


За матеріалами - Інтерфакс, Korespondent.net

У ході засідання країни єврозони не прийшли до єдиної думки, і воно завершилося черговими запевненнями в необхідності захисту депозитів.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Згідно з домовленостями, досягнутими у Єлисейському палаці в суботу, у період кризи дозволено, в крайніх випадках, перевищувати максимально допустиму державну заборгованість.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) на своїй осінній сесії за підсумками триденного обговорення ухвалила в четвер резолюцію, в якій просить Росію анулювати її визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Комітет з питань закордонних справ Верховної Ради України одноголосно вирішив рекомендувати парламенту ухвалити постанову про продовження дії Великого договору з Росією, - повідомив голова комітету Олег Білорус.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8283. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект