НОВИНИ

13.10.2008 | Ющенко хоче за рік поєднатися з європейськими енергосистемами
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Президент України Віктор ЮЩЕНКО переконаний, що угода про об`єднання української та європейської енергосистем буде підписана через 12-14 місяців


Про це він заявив, виступаючи з вітальним словом на засіданні 8-ї Європейської міністерської конференції з питань молоді у Києві.


За словами Президента, сьогодні йде робота над укладанням угоди про об`єднання української енергосистеми з європейською.


«Переконаний, що вона буде підписана через 12-14 місяців», – сказав В.ЮЩЕНКО.


Також Президент України повідомив, що зараз проводяться переговори щодо підготовки угоди про єдиний повітряний простір з Європейським Союзом. За його словами, цей документ передбачатиме засади, принципи безпеки у цій галузі.


Крім цього, сказав В.ЮЩЕНКО, днями проводитиметься четвертий раунд переговорів стосовно створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.


За словами В.ЮЩЕНКА, в цій угоді передбачається закласти принципи свободи руху товарів, послуг та капіталів. Президент також додав, що невід’ємним компонентом угоди про асоціацію в ЄС є встановлення безвізового режиму з країнами Євросоюзу. За його словами, такі переговори також зараз проводяться.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект