НОВИНИ

10.10.2008 | НАТО подумає у листопаді, чи готова Україна до ПДЧ
Джерело - УНІАН, Українська правда

У листопаді в Таллінні міністри оборони країн-членів НАТО обговорять готовність України отримати План дій щодо членства в Альянсі в грудні.


Про це заявив міністр оборони Юрій Єхануров за результатами своєї участі у неформальному засіданні міністрів оборони країн-учасників операції НАТО в Афганістані, що відбулося у Будапешті.


Говорячи про те, чи обговорювалося на зустрічі питання щодо євроатлантичних перспектив України, Єхануров зазначив, що торкався цієї теми під час двосторонніх зустрічей з міністрами оборони Грузії, Польщі та Угорщини.


"Звичайно, це важка ситуація. Є кілька країн, які займають позицію, що в грудні повинен відбутися лише перший етап підбиття підсумків щодо готовності України отримати ПДЧ", - сказав міністр оборони України.


Разом із цим Єхануров висловив думку, що найголовніше обговорення цього питання відбудеться на зустрічі міністрів оборони країн НАТО та України, що проходитиме в середні листопада в Таллінні.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект