НОВИНИ

15.10.2008 | Ющенко схвалив приєднання України до EUREKA
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Президент України Віктор ЮЩЕНКО підписав закон про ратифікацію Заяви про членство України в Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA».


Про це повідомляє прес-служба Президента.


Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада ратифікувала заяву 1 жовтня.


Прийняття цього закону необхідне для набрання чинності заяви про членство України у цій програмі від 9 червня 2006 року.


Зазначена програма є децентралізованою мережею, що поєднує 37 членів (європейські держави та ЄС) з метою сприяння проектам зі співробітництва в галузі наукових досліджень та інновацій. Як зазначається у пояснювальній записці, метою прийнняття закону є набуття повноправного членства України в міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі «EUREKA».


Участь Україні у цій програмі сприятиме та полегшуватиме реалізацію транскордонних проектів за участю українських компаній, науково-дослідних організацій та університетів, які спеціалізуються у сфері новітніх технологій. Україна матиме можливість брати участь у цьому процесі та посилювати позиції українських технологій на європейському просторі, сприятиме ефективній інтеграції України до нього.


Повноправне членство у програмі надаватиме Україні такі права як офіційне представництво України на всіх засіданнях органів «EUREKA», набуття Україною статусу головуючого програми, зайняття представником України посади члена виконавчої групи, призначення представника України до групи високого рівня, започаткування Україною проекту разом з іншим повноправним членом, доступ до всіх документів на веб-сайтах програми з обмеженим доступом.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект