НОВИНИ

13.10.2008 | Україна почне переговори про ЗВТ з країнами EFTA
За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Офіційні переговори щодо укладання Україною Угоди про вільну торгівлю з країнами Європейської асоціації вільної торгівлі (EFTA) планується почати під час наступної чергової зустрічі міністрів країн - членів EFTA, яка пройде 24-25 листопада ц.р.


Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства економіки України, відповідне рішення було ухвалене під час консультацій української делегації з представниками Секретаріату EFTA, що відбулися в Женеві з 29 вересня по 1 жовтня.


Під час зустрічі сторони обмінялися інформацією про останні досягнення соціально-економічного розвитку, обговорили динамічний розвиток торговельно-економічних відносин між країнами - членами EFTA і Україною.


Українську делегацію на консультаціях очолив заступник міністра економіки Валерій П’ЯТНИЦЬКИЙ, делегацію EFTA - Генеральний директор з торгових і економічних питань Мартін ЙОЛФСОН.


Як повідомляв УНІАН, країни EFTA запропонували Україні почати переговорний процес про створення зони вільної торгівлі в серпні 2007 року.


Угода про вільну торгівлю з країнами EFTA є важливим кроком для України в контексті створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.


Довідка УНІАН. До складу EFTA сьогодні входять Норвегія, Ісландія, Швейцарія і Ліхтенштейн. Три країни EFTA (окрім Швейцарії) є частиною внутрішнього ринку Європейського Союзу через Угоду про Європейський економічний простір (ЄЕП), який набув чинності в 1994 році.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект