НОВИНИ

07.10.2008 | Яценюк розповів Європі про "нехуторянську" Україну
За матеріалами - Української правди, УНІАН

Спікер Арсеній Яценюк констатує зменшення впливу міжнародних організацій у вирішенні світової фінансової кризи та проблем безпеки.


 
Про це Яценюк сказав після зустрічі з генеральним секретарем НАТО Яапом де Хооп Схеффером в ході Міжнародної політичної конференції в Евіані.


На його думку, світ не готовий до зустрічі з глобальною світовою кризою і жодна організація не може вирішити цієї проблеми, у тому числі Міжнародний валютний фонд.


Яценюк додав, що загалом світ дедалі частіше вирішує проблеми за допомогою особистих стосунків світових лідерів.


Він навів приклад Грузії, проблему якої вирішили особисто президент Франції Ніколя Саркозі та президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, а не такі організації, як НАТО, ЄС, ООН.


Під час зустрічі Яценюк та Схеффер торкнулися також проблем Косово, обговорили "гіпотетичні наслідки" кавказького конфлікту в Україні, співпрацю України з НАТО.


"Міжнародна політична конференція потрібна нам, щоб висловити власну позицію, щоб Україну не ототожнювали з хуторянською державою", - сказав він.


Крім того, в рамках Міжнародної політичної конференції Яценюк взяв участь в ланч-дебатах для обмеженого кола керівників держав.


У дебатах беруть участь перші особи і керівники держав різних країн.


Також у понеділок увечері Яценюк мав провести незаплановану раніше прес-конференцію, ініціатором якої виступили організатори Міжнародного політичного форуму у зв`язку з підвищеним інтересом до персони українського спікера.


Водночас прес-служба Верховної Ради повідомляє, що "через складну політичну ситуацію в Україні та необхідність у вівторок бути в Києві" заплановані зустрічі Яценюка довелося відкласти.


Як відомо, у конференції беруть участь Схеффер, президент Франції Ніколя Саркозі, екс-генеральний секретар ООН Кофі Аннан, президент Швейцарії Паскаль Кушпен, а також низка голів держав і урядів провідних країн світу.


У конференції також очікується участь президента Росії Дмитра Медведєва.


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект