НОВИНИ

07.10.2008 | Ющенко просив у Англії допомоги з ПДЧ
За матеріалами - Української правди, ВВС

Президент України Віктор Ющенко закликає Велику Британію до активної участі у забезпеченні виконання рішень Бухарестського самміту НАТО, зокрема щодо надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі.


Як повідомили у прес-службі президента, про це йшлося під час зустрічі у Лондоні з міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Мілібендом.


Як наголосив Ющенко, Україна високо цінує високий рівень підтримки офіційним Лондоном європейських прагнень нашої держави.


Сторони обговорили питання українсько-британського співробітництва у торговельно-економічній, інвестиційній та енергетичній сферах. Окремої уваги було надано питанню євроінтеграції України.


Одним із питань зустрічі також стала участь України у британсько-французькій ініціативі зі зміцнення вертолітної спроможності ЄС та НАТО.


У травні цього року прем’єр-міністр Великої Британії Гордон Браун підтримав ініціативу президента Франції Ніколя Саркозі щодо збільшення та посилення ролі вертолітного парку у Європі, зокрема, під егідою різних міжнародних організацій, і звернувся з відповідним листом до президента України.


Йдеться про те, що Україна має значний потенціал у цьому питанні, зокрема, може здійснювати ремонт вертольотів, має досвід участі у миротворчих акціях, зокрема, має свій вертолітний загін.


Також Ющенко і Мілібенд обговорювали питання щодо лібералізації візового режиму з Великою Британією.


Крім того, президент порушив тему вшанування пам`яті жертв Голодомору 1932-1933 років.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект