НОВИНИ

24.10.2008 | Заступник Генерального Секретаря НАТО з питань громадської дипломатії Ж.-Ф.Бюро перебуває в Києві
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Перший заступник Міністра закордонних справ України В.Д.Хандогій зустрівся з Заступником Генерального секретаря НАТО з питань громадської дипломатії Ж.-Ф.Бюро.


У ході зустрічі співрозмовники обговорили хід інформаційно-роз’яснювальної роботи  з тематики євроатлантичної інтеграції України та її співробітництва з Альянсом, зокрема діяльність зовнішньополітичного відомства у цій сфері.


В.Д.Хандогій відзначив, що результати активної роботи в інформаційній сфері підтверджуються статистикою рівня підтримки громадськістю ідеї вступу України до НАТО. У порівнянні з червнем поточного року ці показники збільшилася більш, ніж на 10%.


Ж.-Ф.Бюро високо оцінив зусилля як української влади, так і неурядового сектору, у справі інформування громадськості з питань НАТО та висловив сподівання, що цю роботу буде продовжено.


Після зустрічі в МЗС України, Заступник Генерального секретаря НАТО зустрінеться з Віце-прем’єр-міністром України Г.М.Немирєю. Також заплановано його зустрічі з депутатами Верховної Ради України, Міністром освіти і науки І.О.Вакарчуком, В.о. Голови Держкомтелерадіо А.Л.Мураховським.


Завтра Ж.-Ф.Бюро візьме участь у засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО зі співробітництва з питань науки та довкілля.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект