НОВИНИ

10.10.2008 | Україна може розширити участь в операції НАТО в Афганістані
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Україна розглядає можливість розширити свою участь в операції НАТО в Афганістані.


Про це заявив міністр оборони України Юрій ЄХАНУРОВ у виступі під час неформального засідання міністрів оборони країн – контриб'юторів операції НАТО в Афганістані, яке проходить у Будапешті.


Ю.ЄХАНУРОВ наголосив, що Україна продовжуватиме виконувати рішення Ради безпеки ООН щодо Мандату міжнародних сил сприяння безпеці (МССБ) та пишається тим, що входить до складу 40 країн, які беруть участь у цій операції НАТО.


«Порівняно з іншими країнами внесок України до операції МССБ є незначним, проте восени цього року ми направляємо в Афганістан у складі литовського контингенту додатково 7 осіб миротворчого персоналу», - повідомив Ю.ЄХАНУРОВ.


Він також наголосив, що Україна готова і надалі поділяти колективну відповідальність міжнародної спільноти за надання підтримки та сприяння молодій демократії Афганістану.


«Беручи до уваги положення стратегічного бачення міжнародних сил сприяння безпеки в Афганістані, Україна на цей час розглядає можливості щодо подальшого розширення свого залучення до них», - сказав Ю.ЄХАНУРОВ.


Довідка УНІАН. Україна є контрибутором операції із підтримання безпеки і стабільності в Афганістані, яку проводить НАТО. Зокрема, Збройні сили України представлені в рамках військового контингенту НАТО 3-ма офіцерами-медиками. На початку листопада 2008 року планується збільшити кількість українських офіцерів в Афганістані до 10-ти.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект