НОВИНИ

07.10.2008 | Дунай перетворився на внутрішню ріку ЄС
Джерело - УНІАН

Комісар Європейського Союзу з питань регіональної політики Данута Хюбнер виступає за створення Європейської стратегії для Дунаю.


Як повідомили УНІАН у прес-службі Єврокомісії, з відповідним закликом вона звернеться сьогодні до учасників конференції “Дунай – ріка європейського майбутнього”.


“Важливість Дунайського басейну для ЄС не може бути недооціненою. Наша політика та інвестиції, які ми робимо в розвиток територій в басейні Дунаю в рамках політики узгодженості, мають вплив на життя 20 млн. громадян”, - заявила комісар ЄС перед початком конференції.


“Дунай потребує спеціальної стратегії, схожої на стратегію, яку ми розвиваємо в регіоні Балтійського моря”, - додала Д.Хюбнер.


В своїй промові під час конференції комісар закличе регіональних лідерів думати та діяти “як один”, а також запросить їх зустрітися з Комісією в найближчому майбутньому для визначення методології створення Європейської стратегії для Дунаю та створення відповідного плану дій.


Після приєднання Румунії та Болгарії до ЄС в 2007 році Дунай перетворився на внутрішню ріку ЄС, і представляє собою пріоритетний напрямок для внутрішнього річкового транспорту на дистанції від Чорного до Північного моря завдяки каналам між Дунаєм та Рейном.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект