НОВИНИ

13.10.2008 | Росія вивела не всі війська з Грузії
Джерело - УНІАН "Новини ЄС", РІА Новости

Глава Міністерства закордонних справ Франції Бернар Кушнер стверджує, що Росія вивела не всі війська з Грузії, і на майбутніх 15 жовтня в Женеві російсько-французьких переговорах розглядатиметься питання подальшого виведення російських військових з території Грузії.


”Документ ”Саркозі-Медведєв” не бездоганний, і нам належить ще попрацювати над продовженням процесу. Я знаю, що російські підрозділи вийшли, але не повністю. Мені відомо, що вони залишаються в Ахалгорському районі та інших місцях”, - сказав Б.Кушнер після зустрічі з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі.


За словами міністра, в результаті неодноразових зустрічей президентів Франції Ніколя САРКОЗІ і Росії Дмитра Медведева сторони оголосили про те, що російські військові будуть виведені з прилеглих до конфліктних регіонів територій. ”Хоча тоді ми помилилися”, - додав Б.Кушнер.


”Так, росіяни вийшли з основних територій, але вони залишаються в Ахалгорському районі, і це проблема. На запланованій в Женеві зустрічі обговорюватиметься це питання”, - сказав Б.КУШНЕР.


В той же час, Президент Росії заявив сьогодні, що РФ виконала всі зобов`язання за планом ”Медведєв-Саркозі”.


Росія мала за планом “Медведєва-Саркозі” 10 жовтня завершити виведення російських миротворчих сил із зон, прилеглих до Південної Осетії і Абхазії. Москва 9 жовтня офіційно повідомила Євросоюз про те, що виведення завершено.


Президент М.СААКАШВІЛІ заявив, що грузинська сторона працює з Євросоюзом по продовженню процесу виведення російських військ зі всієї території Грузії.


”Грузини ніколи не погодяться з варварським методом розчленовування Грузії. Наша боротьба за свободу і деокупацію наших територій буде продовжена до останнього російського солдата в країні”, - заявив М.СААКАШВІЛІ.


Він зажадав від ЄС направити в країну місію для вивчення фактів ”етнічної чистки грузин”.


 
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект