НОВИНИ

30.10.2008 | Генсек ООН направив до Африки спецпосланців для сприяння у врегулюванні конфлікту
За матерiалами - РІА Новости, КореспондентГенеральний секретар ООН Пан Гі Мун направив до Руанди і Демократичної Республіки Конго двоє своїх спеціальних представників для сприяння у врегулюванні конфлікту, що розгорається на кордоні між цими двома африканським країнамиПрес-служба уточнює, що йдеться про спецпредставників генсека Едмонде Мюлете і Хайле Менкеріосе.


У ці хвилини Рада Безпеки ООН проводить екстрені консультації стосовно ситуації в Демократичній Республіці Конго.


Останніми днями в республіці протиборство між повстанськими загонами народу тутсі, якими командує бунтівний генерал Лоран Нкунда, і урядовими військами, підтримку яким надають миротворці ООН, набуло характеру повномасштабної війни із застосуванням важкої зброї.


Уряд Демократичної Республіки Конго стверджує, що на стороні бунтівників на сході країни діють регулярні частини армії Руанди.


"Генеральний секретар особливо стурбований повідомленнями про бої з використанням важкої зброї на кордоні Демократичної Республіки Конго і Руанди", - наголошується в заяві офіційного представника генсека ООН.


Бунтівники, порушивши перемир'я, укладене в січні за посередництва ООН, рухаються на місто Гома, розташоване на сході країни.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект