НОВИНИ

31.10.2008 | Зробити кримінальне законодавство європейським Україні поки не вдалося
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Завершився трирічний спільний проект Європейського союзу і Ради Європи "Міжнародне співробітництво у кримінальних справах в Україні". Його завданням було підготувати Україну для міжнародної співпраці в боротьбі з організованою та особливо небезпечною злочинністю.


Керівники проекту від європейських організацій та України звернули увагу на поступ у розробці правової бази міжнародної співпраці у сфері боротьби зі злочинністю. Створюється електронна база даних для обробки запитів з-за кордону, надаються експертні поради в реалізації європейських конвенцій, а також зміцнюються контакти між прокурорами і мін'юстом України та їхніми колегами з європейських країн.


Натомість, експерт Лабораторії законодавчих ініціатив Денис Ковриженко вважає, що українські кримінальні закони, як і раніше, далекі від європейських норм: «Кримінально-процесуальне законодавство взагалі не адаптоване, бо є ціла низка питань, які не відображені в Кримінально-процесуальному кодексі. Який, до речі, дуже застарів».


Зі свого боку, заступник голови парламентського комітету із забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Стретович заявив, що взагалі не відчув жодного впливу цього проекту на адаптацію українського законодавства до європейського.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект