НОВИНИ

06.10.2008 | Путін обговорить у Мінську розміщення систем російської ПРО
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У Білорусі сьогодні чекають з візитом російського прем’єр-міністра Володимира Путіна. Він збирається обговорити питання розміщення елементів протиракетної оборони за участі Росії. Окрім того, відбудеться засідання Ради міністрів союзної держави.


Як повідомило агентству «Інтерфакс» джерело в уряді Росії, «візит відбуватиметься одразу після парламентських виборів у Білорусі з урахуванням нинішньої міжнародної обстановки». Підписувати жодних документів не планується.


Тим часом, незалежні оглядачі говорять про нове міжнародне змагання за лояльність Мінська. Уперше за два роки білоруський представник отримав запрошення до Європейського Союзу. Хав'єр Солана днями запросив міністра закордонних справ Білорусі Сергія Мартинова відвідати 13 жовтня Люксембург та зустрітися із главами зовнішньополітичних відомств Європейського Союзу.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект