НОВИНИ

30.10.2008 | Северінсен порадила українським політикам розібратися без судів
Джерело - Радіо “Німецька хвиля”

«Долучати українські суди до вирішення нинішніх політичних суперечок в Україні є не дуже доброю ідеєю», - вважає Ханне Северінсен - колишній доповідач ПАРЄ по Україні.


За словами Ханне Северінсен, проведення позачергових виборів є питанням політичним, і політики мають розглядати його саме в такій площині без особистих упереджень. «Особисті антипатії не мають керувати державою»,- сказала Ханне Северінсен.


Вона наголошує, що нині політики мають розібратися між собою самі без залучення судів і дійти згоди, щоб не проводити  вибори, оскільки останнє волевиявлення відбулося лише рік тому, і нині панує економічна криза. «У нинішній ситуації, - зауважує Северінсен, - дуже допомогло б, якби в Україні раніше відбулася реформа судочинства».


На її думку, тоді б приток іноземних інвестицій збільшився, а політики не могли би використовувати судочинство, як засіб для вирішення політичних проблем. «Завжди виникали нові надзвичайні питання на порядку денному, і ми так досі й не побачили реформи судочинства, про яку говорили дуже багато років»,- констатує Ханне Северінсен.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект