НОВИНИ

29.10.2008 | Сумні прогнози Кушнера у Криму вважають необґрунтованими
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

У Верховній Раді Криму здивовані словами міністра закордонних справ Франції Бернара Кушнера про існування небезпеки повторення Росією грузинського сценарію в автономії.


В інтерв’ю „Німецькій хвилі” член президії кримського парламенту Григорій Іоффе вказав на неприпустимість подібних заяв з боку керівника зовнішньополітичного відомства країни, яка головує в ЄС.


Григорій Іоффе переконаний, що немає підстав для проведення паралелей між ситуацією в Абхазії, Південній Осетії та Криму. Так само необгрунтованою, на його думку, є згадка Бернара Кушнера про Кримську війну середини 19-го століття. Такі висловлювання є абсолютно непрофесійними, і їх не можна сприймати в якості авторитетної думки фахівця з європейської безпеки, зазначив депутат.


Навіть в українському політикумі з його крайніми політичними полюсами відсутні такі оцінки ситуації на кримському півострові, підкреслив Іоффе, який представляє Партію регіонів: „Автономна Республіка Крим є невід’ємною, конституційованою частиною України і ніяких потенцій, які б могли означати прагнення цієї території змінити свій статус, сьогодні в Криму не існує”, - сказав член президії кримського парламенту. Він також нагадав про вже неодноразові заяви російського керівництва про те, що у Росії не було, немає і не може бути ніяких претензій щодо належності Криму до України.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект