НОВИНИ

21.10.2008 | Обама розсипався в компліментах Україні
За матеріалами - Українська правда, "Голос Америки"

Кандидат в президенти США від демократичної партії Барак Обама вважає, що Україна готова до участі в ПДЧ.


Про це він заявив у листі-привітанні учасників 20-го з`їзду Українського конгресового комітету Америки, який щойно завершився у Клівленді.


Він також підкреслив, що він переконуватиме союзників США в НАТО дати можливість Україні зробити цей черговий крок до повноцінного членства в євроатлантичній спільноті.


"Друзі України на Заході повинні далі відігравати ключову роль у побудові безпечного і благополучного майбутнього для українських громадян", - заявив він.


Обама також згадав про події останніх місяців, які довели, що "такі блага як суверенітет і безпека в Європі ніколи не повинні сприйматися як перманентні".


"Експеримент української демократії має завершитися успіхом – не лише заради благополуччя українських громадян, але також для того, щоб могти служити натхненням для тих у регіоні, хто ще бореться за демократію, включно навіть з Росією", - додав Обама.


Насамкінець він наголосив, що разом з дружиною Мішель повністю усвідомлює історичне значення українського Голодомору, який він назвав "жахливим злочином".


"Ми ніколи не повинні забути про цей голод і завжди повинні дбати про те, щоб про цю трагедію знали майбутні покоління, аби вона ніколи більше не повторилася", - зазначив Обама.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект