НОВИНИ

06.10.2008 | У середу Ющенко поїде до Італії
Джерело - УНІАН

Президент України Віктор ЮЩЕНКО у середу, 8 жовтня, здійснить офіційний візит до Італійської Республіки.


«Перший офіційний візит Президента України до Італії відбувається після тривалої перерви у політичному діалозі між двома країнами», - зауважила І.Ванникова.


За її словами, під час переговорів з вищими посадовими особами Італії планується обговорити питання підтримки Італією української політики європейської та євроатлантичної інтеграції. Йдеться про реалізацію конкретних проектів співробітництва у форматі «Україна-НАТО» та «Україна-ЄС». Це, зокрема, запрошення України до Плану дій щодо членства в НАТО на грудневому засіданні міністрів закордонних справ країн-членів НАТО та реалізація політичних домовленостей, досягнутих під час 12-го Саміту Україна - ЄС у Парижі.


«Ураховуючи, що Італія є ключовим торговельно-економічним партнером України - за обсягами двосторонньої торгівлі вона посідає третє місце серед країн ЄС - сторони обговорять шляхи поглиблення економічного та інвестиційного співробітництва, взаємодії в енергетичній галузі», - повідомила прес-секретар Президента.


Під час зустрічі з керівниками об`єднань промисловців і підприємців, провідними банкірами та бізнесменами Італії, Президент України висловить низку пропозицій щодо реалізації масштабних інвестиційних проектів, зокрема, у рамках підготовки України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.


Окремим питанням, за словами І.ВАННИКОВОЇ, яке планує порушити Президент України. є поглиблення культурно-гуманітарного співробітництва, зокрема, у сфері туризму. Йтиметься також про прискорене укладення угоди у сфері працевлаштування, що знаходиться на розгляді відповідних органів обох країн.


Планується, що під час візиту будуть підписані Угода між Кабінетом міністрів України та Урядом Італійської Республіки про співробітництво в галузі туризму і Угода між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Італійської Республіки про співробітництво в галузі військової географії.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект