НОВИНИ

03.10.2008 | РФ будь-якого моменту може почати нову агресію проти Грузії, - М.Саакашвілі
Джерело - РБК-УкраїнаПрезидент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що Росія для досягнення своєї мети будь-якого моменту може піти на нову агресію відносно Грузії. "Небезпека не знята, і будь-якого моменту агресор може перейти на новий наступ і нову агресію", - сказав він на зустрічі з керівництвом Об'єднаного штабу збройних сил Грузії. За словами президента Грузії, нова агресія може бути обумовлена тим, що Росії в серпні не вдалося досягти цілей, які вона перед собою ставила, - "позбавитися від дратівливого їй уряду Грузії, знищити грузинські збройні сили і державний апарат, а також проконтролювати нафтопроводи і підсісти на Центральноазіатський і Каспійський регіони".


За даними М.Саакашвілі, в серпні у військових діях проти Грузії брали участь більше 80 тис. російських військових, більше 3 тис. одиниць бронетехніки знаходилися усередині Грузії, і декілька тисяч - у її меж. Було здійснено більше 200 бойових польотів і мобілізовані практично всі російські військові літаки.


З посиланням на різні джерела, зокрема російські, М.Саакашвілі проінформував, що втрати російської сторони під час війни склали 2 тис. військовослужбовців були вбиті. Також Грузія збила 17 російських літаків, знищила багато іншої військової техніки. Росія, повідомив він, намагається пояснити свої великі втрати тим, що ніби то у Грузії була особлива техніка, тоді як "в нашій техніці не було нічого особливого". Президент ще раз запевнив, що Грузія не хотіла війни з Росією.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект