Notice: Undefined index: monthList in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 7

Notice: Undefined index: d in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 58
Євроатлантична Україна

АРХІВ

НОВИНИ

За матеріалами - Офіційного сайту НАТО

Рада підтвердила наміри НАТО запросити країну до участі в Плані підготовки до членства, як тільки буде досягнутий достатній прогрес.


Джерело - УНІАН

Продовження співпраці Фонду і України вимагатиме від українського уряду дотримання ряду умов, зокрема, обмеження бюджетного дефіциту. Необхідно також продовжити реформу фінансового сектору і навести порядок у газовому секторі країни.


Джерело - Голос Америки

Як заявила заступниця Державного секретаря з питань контролю озброєнь та міжнародної безпеки Еллен Таушер, метою є надіслати текст договору Сенатові США протягом наступних трьох місяців.


За матеріалами - Голосу Америки

Виступаючи на Форумі з питань безпеки в Брюсселі, Расмуссен сказав, що новий договір може заохотити до тіснішої співпраці між Росією і країнами НАТО.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Візит канцлера ФРН Ангели Меркель до Туреччини відбувається на тлі загострення відносин між двома країнами. У центрі переговорів: євроінтеграційні перспективи Анкари та інтеграція турків у німецькому суспільстві.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

9 квітня в російському Виборгу відбудеться офіційна церемонія початку будівництва Балтійського газопроводу або «Північного потоку».


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Михайло Єжель зазначив, що заплановані на 2010 рік міжнародні навчання за участю українських військовослужбовців проходитимуть у рамках партнерства України з НАТО, іншими міжнародними організаціями та на двосторонній основі, зокрема, із США.


Джерело - УКРІНФОРМ

Глава Білого дому в неділю прибув до Афганістану з неоголошеним візитом, який тривав усього 6 годин. Літак прибув на військову базу Баграм (Bagram air base).


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні підкреслив, що у 2010 році Україна та Канада можуть підписати Угоду про обмін молоддю та Угоду про вільну торгівлю. За його словами, вже напрацьовані варіанти цих документів.


Джерело - УКРІНФОРМ

Зокрема, до середини листопада в Натанзі було вироблено близько 1800 кг низькозбагаченого уранового гексафториду (LEUF6). У 2008 році цей показник складав усього 555 кг, констатують фахівці.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

«Звертання до МВФ по допомогу стане доказом безсилля та ненадійності єдиної європейської грошової одиниці», – кажуть вони. Після тривалих дебатів лідери розвинених європейських країн врешті-решт підписалися під планом допомоги потопаючій економіці Греції,


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Він зазначив, що у разі висунення Росією жорстких умов, у тому числі і приєднання до Митного союзу, Україна шукатиме інші варіанти вирішення проблем, пов'язаних з високою ціною на газ.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

При цьому, застосування механізму здійснюється після оцінки ситуації в країні Європейським центральним банком та Єврокомісією одностайним рішенням країн-членів зони євро.


За матеріалами - Європейський простір

Представники зовнішньополітичних відомств України та Німеччини обговорюють стан та розвиток відносин між двома країни, а також актуальні питання європейської та міжнародної політики. Переговори проходять у закритому форматі.


Джерело - Українська правда

Прем'єр України закликав Путіна бути свідком, що він таких пропозицій не робив. На що Путін зазначив: "Але інші пропозиції робив".


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Франція та Італія заявляють, що країни-партнери не повинні кидати Грецію у такій скрутній ситуації напризволяще. І якщо це станеться, то, як стверджує Сільвіо Берлусконі, існування зони євро взагалі втратить сенс.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Після підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом необхідно буде до п’яти років, аби структури ЄС її ратифікували.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Після схвалення усіх доповнень до закону Барак Обама може святкувати остаточну перемогу в нелегкій боротьбі за його прийняття, що тривала більше року.


Джерело - Франс Прес, УКРІНФОРМ

"Угода займає півтори сторінки тексту і дуже точно визначає умови, при яких країни єврозони зможуть втручатися (для надання допомоги)", - зазначило джерело, додавши, що документ був негайно переданий для ознайомлення голові Європейської Ради.


За атеріалами - УКРІНФОРМ, Представництво ЄС в Україні.

Перша фаза проекту має на меті підвищення доступності достовірної інформації екологічного характеру в країнах Східного партнерства. У зв'язку з цим передбачається створення Спільної екологічної інформаційної системи країн регіону.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Посол Франції Жак Фор очолив список найефективніших іноземних дипломатів в Україні. В першу трійку також увійшли посли Німеччини та Польщі.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен під час прес-конференції в Брюсселі по закінченню переговорів із президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі наголосив, що приєднання Тбілісі до альянсу можливе після того, як будуть завершені всі реформи.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

«Цей договір не буде готовий, доки президенти Обама і Медведєв не поговорять знову на цю тему», – каже речник американського президента Роберт Гібс.


За матеріалами - УНІАН, Радіо «Свобода»

Росія і США підпишуть новий договір про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО) 8 квітня в столиці Чехії Празі.


За матеріалами - УНІАН

Україна та Ізраїль домовилися про збільшення авіарейсів між країнами з 28 до 42 на тиждень. Про це сказав на прес-конференції міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков, який перебуває у Києві з візитом.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Москва не піде на поступки Києва та не задовольниться одним створенням консорціуму за участю ЄС і Росії, якому буде передано в управління ГТС України.


За матеріалами - Української правди

Україна насамперед потребує реформ газового сектора і рекапіталізації банків. Про це заявив єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле.


Джерело - Українська правда, "Комерсант-Україна"

"У мене склалося враження, що в силу своєї попередньої діяльності у нього була якась тяга до україно-російських відносин. Я для себе бачу одне пояснення: ці відносини для нього були просто більш знані й зрозумілі, ніж відносини з Європою", - Ющенко.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

"Дискусії будуть нелегкими, особливо якщо уряд наполягатиме на збереженні цін на газ для населення та підвищенні мінімальних зарплат",- вважає Кун Чоу з Barlcays Capital.


Джерело - УКРІНФОРМ

"Наскільки я знаю, зустріч у Таллінні буде суто внутрішньою зустріччю членів Альянсу. Щоправда, в її рамках обов'язково відбудеться зустріч країн-контриб'ютерів ISAF", - сказав речник Альянсу.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Інакше, додав він, Україна і надалі залишатиметься предметом "зовнішніх впливів і внутрішньої дестабілізації, джерело яких буде зовні.


Джерело - УКРІНФОРМ

Він також розраховує, що в результаті переговорів глав урядів у Москві буде підготовлено проект взаємоприйнятної угоди щодо ціни на газ. Ми повинні знайти компромісні рішення, адже ціни на газ з урахуванням структури нашої промисловості є визначальними.


За матеріалами - Офіційного сайту НАТО

Протягом двох днів польська столиця була центром обговорення нової Стратегічної концепції НАТО – документа, який після узгодження союзниками буде формувати майбутній напрям розвитку цієї організації.


За матеріалами - Української правди

Створення газотранспортного консорціуму не відповідає національним інтересам України. Про це заявив Віктор Ющенко.


За матеріалами - Голосу Америки

Він виступив з такою заявою в переддень запланованої зустрічі з президентом США Бараком Обамою.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко визнав, що місія фонду прибуває, аби "побачити реалістичний бюджет", і що саме це буде головним зацікавленням експертів МВФ.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

На сьогодні важливо не лише працювати щ європейськими партнерами над антикризовими заходами, але й над стратегією розвитку, модернізації економіки, створення сприятливого інвестиційного клімату.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

“Я не можу не звернути уваги на той факт, що нинішній уряд, створивши 7 урядових комітетів, не спромігся створити урядовий комітет, який існував досі, – урядовий комітет з питань європейської і євроатлантичної інтеграції. Чи це не є сигналом для ЄС?".


Джерело - УНІАН

До виконання завдання залучено 30 представників Повітряних сил ЗСУ. Загалом в ході операції “Північний сокіл – 2010” планується здійснити 20 рейсів.


Джерело - Reuters, УКРІНФОРМ

Глава Європейського центрального банку (ЄЦБ) Жан-Клод Тріше відкинув критику, що прозвучала з Парижа на адресу ФРН за дуже високий обсяг експорту.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Після майже століття спроб, після більш ніж року дебатів... реформа системи охорони здоров'я стала законом Сполучених Штатів Америки", - наголосив президент.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

У наших країн є великий взаємний інтерес, і варто було б започаткувати ознайомчі програми, аби громадяни Ірландії більше дізналися про Україну, а українці - про Ірландію.


Джерело - УКРІНФОРМ

Було обговорено питання поставок російського газу в Україну, і російська сторона вважає недостатніми темпи закачування палива в українські ПСГ.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Представник республіканців Джефф Дейвіс: «Демократи змінюють сучасні уявлення американців, штовхаючи їх на не розсудливий шлях до соціалізму".


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Голови дипломатичних відомств 27 країн Європи торкнулися й ситуації в Україні, хоча дискусії мали загальний характер.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Посол Франції в Україні Жак Фора порадив не поспішати зі створенням зони вільної торгівлі з ЄС. Український депутат розгледів у такій заяві елементи геополітичної гри; експерт - вимогу до проведення реформ.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Лівий табір, до складу якого входять соціалісти, зелені й комуністи, разом можуть похвалитися 52 відсотками голосів. Таким чином для лівих це є найкращим результатом за останні 50 років.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Комісар ЄС хоче ознайомитися з пріоритетами України і порівняти їх з пріоритетами Єврокомісії щодо України.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

“Є чіткий консенсус щодо надання “дорожньої карти” Україні, але за чітких умов”, - сказав співрозмовник агентства.


Джерело - УНАН "Новини ЄС"

У п`ятому раунді переговорів передбачено погоджувати необхідні питання для доопрацювання проекту Угоди, зокрема конкретизація положень перехідних періодів, які мали бути чітко прописані в тексті Угоди.


Джерело - ІТАР-ТАСС, УНІАН

"Файненшл Таймс", намагається добитися зниження цін на російський природний газ для своєї країни, пропонуючи поступки в контролі над українською стратегічною газотранспортною системою.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Керівник МЗС Радослав Сікорський та маршалок Сейму Броніслав Коморовський - виступають за поглиблення відносин Варшави з сусідніми країнами та успішну реалізацію ініціативи "Східного Партнерства".


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Окремі європейські урядовці висловили занепокоєння "змішаними сигналами", які надходять зараз з Києва. Водночас міністри погодилися з необхідністю продовжувати підтримувати Україну на шляху реформ в контексті Європейської політики сусідства.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Із усіх 22 французьких регіонів праві партії отримали перемогу тільки в одному Ельзасі. Прем’єр-міністр країни Франсуа Фіньйон взяв на себе відповідальність за поразку правлячої партії на виборах.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Питання України та Молдови віднесені в порядку денному до розділу “Інше”, а відтак, важко передбачати, про що саме говоритимуть міністри.


Джерело - Korespondent

"З нашої точки зору будівництво в Єрусалимі нічим не відрізняється від будівництва в Тель-Авіві", - заявив Нетаньяху на засіданні кабінету міністрів. Щоб уникнути сумнівів щодо цього, Нетаньяху повідомив про це у листі Держсекретареві США Хілларі Клінтон.


За матеріалами - Korespondent, РБК

Італія повністю підтримує пропозицію Єврокомісії надати допомогу Греції. Таку заяву зробив прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Єврокомісія хоче в майбутньому ретельніше контролювати бюджетне планування окремих країн-членів ЄС. Нині Брюссель інформують лише після того, коли бюджети вже складено. «Це запізно», - вважає єврокомісар Оллі Рен.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Директор енергетичних програм центру «Номос» Михайло Гончар вважає хибними плани передачі в концесію газотранспортної системи. Днями про такі наміри українського уряду повідомив віце-прем'єр з ПЕК Андрій Клюєв.


Джерело - "Дзеркала тижня", Українська правда

Янукович минулої п'ятниці отримав листа від Обами із запрошенням відвідати США не з робочим чи офіційним візитом, а взяти участь у саміті з питань глобальної ядерної безпеки, який відбудеться у Вашингтоні 12-13 квітня.


Джерело - Українська правда, ВВС

Проблеми Греції затьмарили, той факт, що ще 12 місяців тому найбільш проблемними країнами у Європі вважали Угорщину, Литву та Україну. Тоді передбачали колапс банківського сектору і девальвацію валют.


Джерело - УКРІНФОРМ

Google і група телекомунікаційних провайдерів найближчим часом оголосять про завершення будівництва і введення в експлуатацію нового магістрального інтернет-кабеля, який з'єднує по дну Тихого океану США і Японію.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

На запрошення українського керівництва місія МВФ на чолі з Таносом Арванітісом відвідає Київ з 24 березня по 2 квітня для відновлення переговорів з владою, метою яких є досягнення розуміння відносно економічної політики.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

На цьому наголосив заступник помічника Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Деніел Расселл під час слухань Комісії США з питань безпеки та співробітництва у Європі (Гельсінкської комісії) Конгресу.


Джерело - УКРІНФОРМ, ВВС

Один з найбільш впливових членів "Аль-Каїди" Хуссейн аль-Ємені загинув у пакистанській провінції Південний Вазірістан у результаті авіанальоту американських безпілотників.


За матеріалами - Європейського простору, Прес-служби Міністерства оборони України

У штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося чергове засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи у форматі "ключової групи", яке пройшло під головуванням заступника (помічника) Генерального секретаря НАТО посла Іржі Шедіві.


Джерело - Korespondent

Європейський парламент прийняв пропозиції Єврокомісії про забезпечення газової безпеки країн-учасниць ЄС. Згідно з прийнятою стратегією, члени Євросоюзу повинні мати запаси, достатні, щоб пережити припинення поставок газу на 45 днів.


За матеріалами - Korespondent

Підтримка відновлення ізраїльсько-палестинського діалогу стала б гарним результатом міністерського засідання "квартету", яке відбудеться в п'ятницю в Москві. Про це заявила посол Ізраїлю в РФ Анна Азарі.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Про це йдеться в інформаційному повідомленні Єврокомісії, розповсюдженому серед постійних представництв країн-членів ЄС.


За матеріалами - УНІАН

Дострокові парламентські вибори в Молдові неминучі, за цих умов перед урядом стоїть завдання забезпечити ефективне управління країною, а також підготувати і провести вільні і демократичні вибори.


За матеріалами - Korespondent

Було вирішено, що на переговорах з підготовки міжнародних самітів G-20 представляти ЄС буде номінант голови Єврокомісії, а з підготовки зустрічей вищого рівня у форматі G-8 - особистий представник голови Євроради.


Джерело - Економічна правда

Впродовж наступних шести років регіони Східної Європи та Середньої Азії можуть зіткнутися з нестачею енергоресурсів. Про це йдеться у звіті Світового банку щодо енергетичних перспектив.


Джерело - УНІАН

Росія і США почали обмін розвідувальною інформацією про афганський наркотрафік, повідомила сьогодні Держсекретар США Хілларі Клінтон в Москві на спільній прес-конференції з Лавровим.


Джерело - Голос Америки

Директор Центрального розвідувального управління США Леон Панетта заявив, що в результаті успішних антитерористичних операцій найвище керівництво Аль-Каїди знаходиться під інтенсивним тиском і, за всіма ознаками, міняє свою тактику.


Джерело - Голос Америки

За словами ініціатора законопроекту сенатора Крістофера Дода, фінансовий колапс, у результаті якого уряд вимушений був надати значну допомогу великим фінансовим інституціям, продемонстрував неефективність існуючого фінансового регулювання.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Чергове засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань військової реформи у форматі "ключової групи", яке пройшло під головуванням заступника Генерального Секретаря НАТО посла Іржі Шедіві, відбулося сьогодні у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.


Джерело - УКРІНФОРМ

Про це сьогодні заявила на прес-конференції у Москві за підсумками переговорів з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим Держсекретар США Хілларі Клінтон.


Джерело - УКРІНФОРМ

Євросоюз має намір виділити у 2011 році 17 млн євро на продовження проекту ЄС-ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".


Джерело - Офіційний сайт НАТО

“Логіка комплексного підходу приваблива, але його втілення залишається нелегким, – сказав Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.


Джерело - Korespondent.net

"Ми не будемо платити за кризу. Скасуйте заходи!" - слоган грецьких профспілок цієї ночі лунав в Афінах особливо голосно.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Військово-повітряні сили країн НАТО сьогодні, як очікується, почнуть навчання в повітряному просторі Латвії, Литви і Естонії.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Консорціум «Nord Stream» спільно з акціонерами - ВАТ «Газпром», BASF/Wintershall GMBH, E.ON Ruhrgas AG і N.V. Nederlandse Gasunie - оголосив про успішне завершення залучення фінансування для першої фази проекту газопроводу через Балтійське море.


За матеріалами - Mixnews.lv, УНІАН

Уряд Латвії визначив дату введення євро у країні - 1 січня 2014 року.


Джерело - Голос Америки

В адміністрації українського президента розраховують переконати у доцільності такого кроку держсекретаря Сполучених Штатів Гілларі Клінтон, яка цього тижня прибуде з візитом до Москви, щоб узгодити останні деталі угоди про СНО.


За матеріалами - Голосу Америки

Президент США Барак Обама у понеділок відвідав штат Огайо. Візит до Огайо – частина кампанії президента Обами переконати американське суспільство і Конгрес у необхідності негайно прийняти закон про реформу охорони здоров’я.


Джерело - Українська правда, УНІАН

Про це сказав глава МЗС Росії Сергій Лавров на спільній прес-конференції в Москві з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Ми сповідуємо ліберальні економічні цінності, а отже свідомі того, що відкрита ринкова економіка України має бути конкурентноспроможною, - підкреслив Микола Азаров. - Таким чином, іншого шляху, крім модернізації та реформ, для нашої держави немає".


За матеріалами - УКРІНФОРМ

На цьому наголосив заступник помічника Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Деніел Расселл під час слухань у Хельсінкській комісії Конгресу.


За матеріалами - Голос Америки

Десятки тисяч таїландців, невдоволених нинішнім керівництвом їх країни, зібралися в Бангкоку на акцію протесту, вимагаючи відставку уряду, розпуск парламенту та проведення нових виборів.


За матеріалами - Голос Америки

Радник президента Обами Дейвід Акселрод піддав несподівано різкій критиці Ізраїль за його плани побудувати 1 600 нових житлових приміщень для євреїв у спірному Східному Єрусалимі, назвавши ініціативу образливою.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Після п'ятигодинної зустрічі міністрів фінансів країн єврозони, що відбувалася в Брюсселі, в понеділок пізно ввечері до журналістів нарешті вийшов голова єврогрупи Жан-Клод Юнкер. Він лаконічно заявив: «Греції нададуть допомогу, якщо вона її потребуватиме


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

"Ті зобов’язання, які були взяті, будуть виконуватися.Наступним кроком у співпраці Києва з Альянсом - зустріч українського президента з Генеральним Секретарем НАТО.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Про це йшлося сьогодні на відкритті міністерської конференції, під час якої планується схвалити рішення про започаткування природоохоронного партнерства в рамках Стратегії ЄС для Чорного моря (Black Sea Synergy).


Джерело - УНІАН

На сьогоднішній день Міжнародний валютний фонд, Світовий банк і Європейська Комісія вивчають можливість проведення аудиту діяльності Національного банку України і урядів Юлії Тимошенко і Віктора Януковича в 2008-2009 і 2006-2007 роках відповідно.


Джерело - УКРІНФОРМ

"Іран принципово продовжує відхиляти всі наші конструктивні пропозиції", - зазначила Ангела Меркель. Канцлер дала зрозуміти, що міжнародна спільнота не допустить появи ядерної зброї в руках Тегерана.


Джерело - УКРІНФОРМ

Він підкреслив, що уряд негайно приступив до роботи зі стабілізації економічної ситуації і водночас, на цій базі, з підготовки системних структурних реформ.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

ЄС прагне змін у своїй «млявій» близькосхідній політиці. Глава дипломатії ЄС Кетрін Ештон передасть лідерам держав регіону пропозиції для відновлення мирного процесу. Її тижневе турне Близьким Сходом легким не буде.


Джерело - УКРІНФОРМ

Хілларі Клінтон візьме участь у зустрічі "квартету" міжнародних посередників із проблем близькосхідного врегулювання.


Джерело - Korespondent

Держсекретар США Гілларі Клінтон назвала дії ізраїльтян образливими - як стосовно Байдена, так і щодо США.


Джерело - "Голос Америки"

Російські високопосадовці кажуть, що керівники обох держав після телефонної розмови у суботу заявили, що тепер можна буде домовлятись про конкретну дату для підписання угоди про зменшення арсеналів ядерної зброї.


Джерело - "Голос Америки"

Битва за медичну реформу розгорілася у США з новою силою. Барак Обама поставив крайній термін законодавцям – винести реформу на голосування до 17 березня. У відповідь Ненсі Пелосі відчайдушно намагається зібрати потрібні 216 голосів.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот закликав «не забувати, що основою ЄС є економіка. ЄС - це союз економічний. Немає сенсу говорити про членство України в ЄС, якщо ми не вирішимо питання інтеграції української економіки до внутрішнього ринку".


Джерело - УНІАН

За даними шведського дослідницького інституту SIPRI, частка Росії на ринку звичайних озброєнь становить 24 відсотки. На першому рядку в рейтингу експортерів зброї стоять США, які займають 30 відсотків ринку. У п`ятірку провідних експортерів також входять


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Та наголошують не на тому, від чого Альянс має боронитись, а роблять акцент на цінностях і способі життя, які захищає НАТО.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

«Переосмислити макроекономічну політику» - таку назву має меморандум провідного економіста Міжнародного валютного фонду Олів`є Бланшара, який перелякав фахову спільноту.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Серед причин такої нищівної поразки «Союзу за народних рух» у регіонах оглядачі називають економічну політику Ніколя Саркозі.


Джерело - УКРІНФОРМ, ІТАР-ТАРС.

13 березня "Імеді" показала постановочну телепередачу, в якій у форматі новинного спецвипуску повідомлялося про вбивство президента Грузії Михайла Саакашвілі і початок війни з Росією.


Джерело - Korespondent.net

12 березня, завдала бомбового удару по півдню сектора Газа у відповідь на черговий ракетний обстріл з боку палестинських бойовиків.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

У своєму листі лідери цих трьох країн закликали провести розслідування для попередження надмірних спекуляцій.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Згідно з прогнозом, що базується на національних прогнозах, до 2020 року частка відновлювальної енергетики в структурі виробництва електроенергії до 2020 року сягне 20,3%.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Зокрема, «так» відповіли 43,1% опитаних, «скоріше так» - 32,1%. Відповіді «ні» і «скоріше ні» обрали 7,3% і 10,1% відповідно.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

"Хоча нова коаліція в Україні має назву «Стабільність і реформи», вона навряд чи зможе принести державі справжні перетворення",-Джеймс Шерр.


Джерело - УКРІФОРМ

"Права людини - річ універсальна, однак діють вони локально. Саме тому ми маємо намір оцінювати усіх, у тому числі й самих себе, відповідно до тих самих стандартів", - пояснила Хілларі Клінтон.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Експерти загалом привітали призначення Костянтина Грищенка на посаду міністра закордонних справ України й сподіваються на послідовність української зовнішньої політики.


Джерело - Голос Америки

Віце-президент США Джозеф Байден заявив, що домовленість між Ізраїлем та палестинцями провести непрямі переговори є віконцем для досягнення успіху у мирному процесі.


Джерело - УКРІНФОРМ

У Страсбурзі депутати Європарламенту підтримали запропонований Єврокомісією Стратегічний план з розвитку енергетичних технологій, який передбачає суттєве бюджетне фінансування проектів з розвитку технологій із низькими показниками викидів двоокису вуглицю


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Аби вступити до ЄС, необхідно адаптувати понад 80 тисяч сторінок вітчизняного законодавства.


За матеріалами - Korespondent.net

Другий за місяць загальнонаціональний страйк відбувається у Греції в четвер. Очікується, що в ньому візьмуть участь сотні тисяч працівників державного і приватного сектора.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Правляча коаліція не виправдала сподівань німецьких громадян, рейтинг «чорно-жовтих», згідно з даними соцопитування, впав до рекордно низького рівня.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Яким чином організувати ефективнішу спільну політику безпеки та оборони Європейського Союзу? У середу Європарламент розглядав нову стратегію, покликану реформувати цю сферу.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Загроза тероризму торкається кожного українця, як і решти європейців, вважає колишній шеф ізраїльської розвідки й спецслужби «Моссад» і колишній депутат Кнесету Данні Ятом.


Джерело - УКРІНФОРМ

Серед найважливіших завдань, що стоять перед МЗС, респонденти, зокрема, відзначили просування інтересів українських товаровиробників на світових ринках (80,7%), розробку стратегії дій на ключових напрямах зовнішньої політики (77,1%).


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

У заяві наголошується, що ЄС взяв до уваги схвалену урядом Грузії 27 січня цього року стратегію щодо окупованих територій, і вітає ініціативу, як конструктивний крок вперед до зменшення напруги та побудови довіри в регіоні.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Таким чином, на сьогодні громадяни 23-х з 27-ми країн членів ЄС можуть подорожувати до США без віз. Візові вимоги залишаються чинними для громадян Кіпру, Болгарії, Польщі та Румунії.


Джерело - УНІАН

"ЄВФ стане «черговим бюрократичним наднаціональним органом, на утримання якого будуть потрібні додаткові гроші», що тільки посилить бюрократичний тиск на ухвалення будь-якого рішення".


Джерело - УНІАН

Рада НАТО продовжила в середу до кінця 2012 року операцію Північноатлантичного Альянсу з боротьби проти сомалійських піратів, повідомив офіційний представник НАТО Джеймс Аппатурай.


Джерело - EUbusiness, УНІАН

Федеральний канцлер Німеччини Ангела МЕРКЕЛЬ вважає, що Європейський валютний фонд може бути ефективним лише за умови наявності санкцій.


За матеріалами - Голос Америки

Президент США Барак Обама прийняв у Білому домі прем’єр-міністра Греції Георгіоса Папандреу. Сторони обговорили економічну кризу в Греції та проблеми в Афганістані.


Джерело - Європейський простір

Чільний дипломат Євроcоюзу Кетрін Ештон у середу виголосить перед Європарламентом свою зовнішньополітичну програму. Вона окремо зупиниться на відносинах з Україною, балканськими країнами та Іраном.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Вашингтон відданий ідеї безпеки Ізраїлю та прагне попередити перетворення Ірану на ядерну державу. Про це заявив віце-президент США Джозеф Байден після зустрічі з ізраїльськими лідерами в Єрусалимі.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Експерти Європейського центробанку шоковані ініціативою політиків. Вони застерігають, що створення валютного фонду лише знизить фінансову дисципліну в єврозоні.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Президент Єврокомісії наголосив, що такий механізм повністю відповідатиме Лісабонській угоді і включатиме в себе чіткі умови його запровадження.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Про це вчора заявив міністр закордонних справ Фінляндії Александр Стубб на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.


Джерело - EUuobserver, УНІАН "Новини ЄС"

Єврокомісія запропонує створення Європейського валютного фонду для підтримки країн зони євро.


Джерело - Українська правда

Такі обмеження пов’язані з процедурою приєднання Румунії до Шенгенської угоди.


Джерело - УКРІНФОРМ

Об'єкт, вартість якого оцінюється в 5,5 мільйона доларів, планується розмістити в Баткенській області (на півдні країни). Точне місце його розташування поки що невідоме.


Джерело - Голос Америки

На референдумі 93 відстоки ісландців сказали «ні» пропозиції, згідно з якою, кожен громадянин Ісландії мусив би сплачувати британцям та голландцям 135 доларів щомісяця протягом 8-ми років.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Країни Західної Європи зіштовхнулися з новою хвилею шукачів притулку, котрі прибувають із балканських країн. Особливо нарікає влада Бельгії, Швейцарії та Швеції.


Джерело - Korespondent.net

Виступаючи в університеті в американському місті Оклахома, Директор ЦРУ Леон Панетта, водночас, зазначив, що Аль-Каїда може задіяти в США терористів, ще непомічених у зв'язках з угрупованням.


Джерело - Korespondent.net

Northrop Grumman Corp. та європейський концерн EADS в понеділок відмовилися брати участь у багатомільярдному тендері на будівництво авіазаправників для ВПС США на користь корпорації Boeing.


Джерело - Korespondent

Як зазначив міністр оборони балканської республіки Відак Латкович, солдати з його країни проходитимуть службу в складі угорського підрозділу НАТО в Афганістані.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Рада міністрів з питань зайнятості, соціальної політики, охорони здоров’я та захисту прав споживачів ЄС схвалила Європейську схему макрофінансового кредитування.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Заступник міністра впевнений, що Україні бракує такої стратегії зовнішньої політики, яка б визначала стосунки з іншими країнами світу, а також з Євросоюзом і НАТО на середньострокову перспективу.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Очолювана прем'єр-міністром Іраку Нурі аль-Маліки коаліція "Держава закону" лідирує на виборах, що пройшли в неділю, у столиці - Багдаді.


Джерело - УКРІНФОРМ

Єврокомісія готова запропонувати створити Європейський валютний фонд для надання фінансової допомоги країнам Євросоюзу, заявив єврокомісар з економіки і монетарної політики Оллі Рен.


Джерело - УКРІНФОРМ

На погляд "Die Presse", ані Янукович, ані Ющенко не зацікавлені нині в позачергових парламентських виборах, і тому незабаром домовляться про коаліцію.


Джерело - Deutsche Welle, Економічна правда

"Єврозона має на меті власними силами вирішувати свої проблеми. Прийняти фінансову допомогу від МВФ, як на мене, означає зізнатися, що країни єврозони неспроможні самостійно їх розв'язувати", - зазначив міністр фінансів ФРН Вольфганг Шойбле.


Джерело - Associated Press, УНІАН

За словами Н.Саркозі, він проти того, щоб Греція зверталася по допомогу до Міжнародного валютного фонду.


Джерело - Українська правда, "Комерсант-Україна"

Якщо Москва проігнорує інтереси української сторони, оточення Януковича, за інформацією видання, відновить експорт газу, що добувається в Україні, у Польщу, Румунію й Угорщину. До 2006 року "Нафтогаз України" експортував по 5 млрд кубометрів щорічно.


Джерело - Gazeta.ua,

Раніше Бельгія, Німеччина, Люксембург, Нідерланди та Норвегія звернулися до НАТО з проханням обговорити "ядерну політику Альянсу", зокрема, питання про вивід з Європи останніх американських атомних боєзарядів.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Українськi вiйськовослужбовцi наступного місяця вiзьмуть участь у мiжнародних сертифiкацiйних навчаннях Сил реагування НАТО «Золота маска-2010».


Джерело - Korespondent

"Це абсурдна гіпотеза", - зазначив Тріше.


Джерело - Korespondent.net

Причини стрілянини поки не встановлено. Повідомлялося, що на станції підземки було виявлено підозрілі сумки, у зв'язку з чим в ЗМІ з'явилися припущення, що йдеться про невдалий теракт.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

У «Газпромі» уже заявили, що нинішня ситуація на українсько-російському ринку газу їх влаштовує. Але російські політики кажуть, що Москва таки може піти на певні поступки, але взамін на частку в українській газотранспортній системі.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Східна Європа вже пережила найгіршу фазу економічної кризи, вважають експерти Віденського інституту міжнародних економічних досліджень. Але повернення інвесторів у регіон, зокрема й в Україну, відбудеться не скоро.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Відповідно до цього рішення 2,3 млрд євро будуть спрямовані на реалізацію в країнах Євросоюзу 31 проекту у газовій галузі (1,39 млрд євро) та ще 12 проектів у сфері електроенергетики (910 млн євро).


Джерело - УКРІНФОРМ

Штефан Фюле взяв участь у семінарі на тему "Східне партнерство - нові виклики для європейського бізнесу", який відбувся у бельгійській столиці під егідою Чеського дому.


Джерело - УКРІНФОРМ

Президент країни Луїз Інасіо Лула да Сілва іще до зустрічі з американським міністром закликав "не заганяти Іран у глухий кут".


Джерело - AFP, УНІАН

Сотні активістів грецької профспілки "Всеробітничий фронт боротьби" захопили сьогодні будівлі міністерства фінансів і казначейства у центрі Афін.


Джерело - Європейський простір, Радіо "Німецька хвиля"

Відомо, що візит до штаб-квартири НАТО відбудеться не за тиждень чи два, адже обговорення подальшого розвитку двосторонніх відносин, їх можливий формат, займе певний час.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Колишній заступник президент Європейського парламенту Януш Онишкевич вважає помилкою внесення питання Степана Бандери в ухвалену минулого тижні резолюцію головного законодавчого органу Євросоюзу стосовно України.


Джерело - Офіційний сайт НАТО

Держсекретар Клінтон: ”Цей Альянс існує завдяки майстерності наших дипломатів, силі наших солдатів і, що найважливіше, міцності його основоположних принципів”.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Сім стратегічних напрямків відновлення ЄС.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Лех Качинський відкрив шлях до створення на території Польщі спочатку тимчасової, а пізніше – за деклараціями США, від 2012 року – постійної бази ракет протиповітряного захисту системи Patriot.


Джерело - Українська правда

"Це буде крутий поворот у бік зміни відносин між нашими країнами на краще. У всіх напрямках", - сказав він.


За матеріалами - УНІАН

Україна у випадку послідовного здійснення реформ задля запровадження європейських економічних та політичних стандартів зможе приєднатися до Європейського Союзу не раніше 2030 року.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

За словами канцлера, євро переживає наразі найважчі часи з моменту свого заснування, а нові заходи економії в Греції мають укріпити довіру до ринків цієї країни та посилити позиції європейської валюти.


Джерело - УКРІНФОРМ

Фінансування розпочнеться вже в травні. Воно здійснюватиметься в рамках першого етапу проекту "Схід-Захід" програми "Східного партнерства".


Джерело - УКРІНФОРМ

Він окремо наголосив, що виключно від України залежить рішення, яким саме чином будувати відносини з НАТО, чи будуть це партнерські відносини, або відносини з перспективою майбутнього членства.


Джерело - ТСН

Міністерство юстиції США почало детальну перевірку учасників обіду глав ряду хедж-фондів, який пройшов 9 лютого. Влада шукає докази змови проти євро.


Джерело - Українська правда

"Якщо ж Янукович після повернення додому не зробить нічого, і ситуація залишиться на тому самому рівні, або й погіршиться в області економіки, політичної нестабільності, то навряд чи ЄС захоче просуватися у відносинах далі, ніж є зараз".


Джерело - Голос Америки

Президент Аргентини Крістіна Фернандес де Кіршнер звернулася до США з проханням виступити прямим посередником у розв’язанні суперечки її країни з Великобританією навколо Фолклендських островів.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Оллі Рен закликав Грецію до більших зусиль, спрямованих на заощадження державних коштів: «Або ви візьмете дефіцит під контроль, або заборгованість почне контролювати вас».


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Саркозі, попри критику з боку деяких країн НАТО, таки повідомив, що візит Дмитра Медведєва започаткував переговори щодо продажу Росії 4 військових кораблів, найсучасніших ударних десантних вертольотоносців, здатних перевозити бронетехніку та гелікоптери.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Прем`єр-міністр Хорватії Ядранка Косор повідомила, що угода про створення і експлуатацію газопроводу на території Республіки Хорватія відкриває можливість створення сумісної компанії за участю 50% на 50% для реалізації проекту.


Джерело - УНІАН

У навчальних польотах над країнами Балтії візьмуть участь французькі літаки Mirage 2000, винищувачі F-16 польських ВПС і авіазаправники США.


Джерело - Korespondent

Рада безпеки ООН поки не готова обговорювати санкції проти Ірану, але не виключає можливості появи цієї теми на порядку Радбезу протягом найближчого місяця.


Джерело - УКРІНФОРМ

Словаччина найближчим часом скасує збори за оформлення національних довготермінових віз для громадян України.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Зустріч відбулася у рамках засідання керівників зовнішньополітичних відомств країн Вишеградської четвірки та країн-учасниць програми "Східне партнерство".


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Згідно із затвердженими програмами, Україна стає другим реципієнтом за обсягом коштів ЄС в рамках політики сусідства (470,1 млн. євро). На першому місці - Марокко, яке отримає 580,5 млн. євро.


Джерело - Голос Америки

Євросоюз може врятувати Грецію, але це буде мабуть лише бинтова пов’язка на значно глибше закроєній проблемі.


Джерело - ПОЛЬСЬКЕ РАДІО для Закордону, Європейський простір

На 100 проектів розвитку для найбідніших держав Східної Європи, Кавказу, Центральної Азії та Африки буде виділено майже 24 мільйони злотих. Проекти профінансує Міністерство закордоних справ з програми Польська допомога.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

По-перше, більшість громадян країни досить скептичні щодо надмірної, як вони вважають, централізації у рамках ЄС, і для них віддати справу охорони кордону Британії у чужі руки виглядає неприйнятним.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Від нового українського президента в Брюсселі очікують нарешті втілення нагальних реформ, які блокувалися впродовж довгого часу через внутрішньополітичні чвари.


Джерело - УКРІНФОРМ, РІА Новини

Раніше французькі газети писали, що вертольотоносець буде побудований на верфях STX France (колишні верфі "Шант'є де Атлантік") на Атлантичному узбережжі в місті Сен-Назер.


Джерело - УКРІНФОРМ, МЗС України

Порядком денним зустрічі передбачається проведення пленарного засідання за участю глав делегацій з розвитку "Східного партнерства".


Джерело - ВВС, Українська правда

"Що стосується ціни на газ, вона повинна бути справедливою для України. А в цілому, безумовно, це питання можна і треба розглядати в великому комплексі питань, які стосуються постачання газу", - зазначив президент.


Джерело - Українська правда

"Я поставив питання послу США пану Теффту, що я готовий випрацювати термін візиту до Вашингтону", - сказав президент України.


Джерело - Українська правда

"Ми завжди заявляли, що замість обговорення можливих дат на даний час більш важливо зосередитися на реформах, які необхідно провести, щоб зробити Україну ближчою до Європи і де-факто інтегрувати її в нашу економічну систему", - сказав Баррозу.


За матеріалами - Української правди

Про ця Янукович сказав у Брюсселі після зустрічі з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу.


Джерело - Korespondent

Терорист-смертник у понеділок, 1 березня, підірвав замінований автомобіль поряд з колоною сил НАТО на півдні Афганістану.


За матеріалами - Korespondent

Турне розпочнеться в понеділок з Уругваю, де Держсекретар братиме участь в інавгурації обраного президента країни Хосе Мухікі.


Джерело - Українська правда

Президент Віктор Янукович відбув до Брюсселя з першим офіційним візитом на посту глави Української держави. Його літак відбув з аеропорту "Бориспіль" о 7.30 у понеділок.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Досі відмова однієї з країн-партнерів НАТО від участі в спільній військовій операції була суто теоретичною можливістю, а тепер стала реальністю. Розбіжності щодо Афганістану поховали урядову коаліцію в Нідерландах.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

"Ми маємо дуже складну ситуацію в фінансовій сфері. І для того, щоб залатати якісь дірки, нам конче потрібні як гроші МВФ, так і макрофінансова допомога Євросоюзу".


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

У четвер Президент України Віктор Янукович та Роберт Сіммонз обговорили можливість зустрічі нового керівництва України з Генеральним Секретарем Північноатлантичного Альянсу Андерсом Фоґом Расмуссеном.


За матеріалами - УКРІНФОРМ, Прес-служба МЗС України

Міністри погодились провести 15 березня цього року в Єрусалимі українсько-ізраїльські політичні консультації та переговори для підготовки Угоди про безвізовий режим поїздок громадян.


Джерело - УКРІНФОРМ

Високопосадовець відповів на запитання представників ЗМІ щодо семінару, присвяченого розробці нової стратегічної концепції Альянсу, який відбувся днями в американській столиці.


Джерело - УКРІНФОРМ

"Однак останній звіт МАГАТЕ чітко дав зрозуміти, що Іран не має наміру виконувати взяті на себе зобов'язання, і ми працюємо з нашими партнерами на міжнародній арені над тим, аби посилити тиск на Іран та змусити його змінити курс", - підкреслила Клінтон.


АНАЛІТИКА

Джерело - Європейський простір

"Мені здається, що вже було надто багато очікувань. З 2005 року Європа чогось чекала від України, було чимало сподівань та емоцій. Однак вони не виправдались. Натомість нині Європа не має щодо України практично жодних очікувань".


Саллі Макнамара - The Heritage Foundation

Замість цього, плутанина ще більша ніж була, з п'ятьма "президентами" ЄС, які поборюють один одного та збивають з пантелику Вашингтон.


Роберт Кеган - The Washigton Post

Президент, який проводив свою кампанію у 2008 році проти "юнілетералізму", має гірші відносини з союзниками США, аніж ті, що мав Джордж Буш під час свого другого терміну.


Юрій Дулерайн - Українська служба "Радіо свобода"

Злі язики називають Росію «Верхньою Вольтою з ракетами». Можливо, тому, що її чільні промислові вироби, які користуються попитом на світовому ринку, – це автомати Калашнікова.


Марк Томпсон - The Times

Якщо вони будуть продовжувати йти тим самим шляхом, європейські члени НАТО можуть дійсно досягнути того, чого Москва ніколи не була в змозі: перетворити 61-річний альянс на паперевого тигра.


АНОНСИ ПОДІЙ

Джерело - Євратлантична Україна

Центру європейських та трансатлантичних студій організовує 18 березня 2010 року в м. Києві міжнародну конференцію «Нова стратегічна концепція для трансформованого НАТО. Роль «Вишеградської четвірки» у посиленні евроатлантичної інтеграції України».


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

Джерело - Associated Press, УНІАН

З відповідною заявою виступив президент США Барак Обама, виступаючи на прес-конференції після закритої вечері із своїм французьким колегою Ніколя Саркозі у Вашингтоні. На думку Б.Обами, питання про введення нових санкцій проти Тегерана має бути вирішене н


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Про всю серйозність ситуації в ЄС свідчить хоча б репліка впливової німецької газети «Франкфуртер Рундшау», котра наголосила: «Якщо Міжнародний валютний фонд є вирішенням біди єврозони, то тоді європейський проект закінчений».


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Останніми днями навіть виникли сумніви щодо здатності об’єднаної Європи дійти згоди у питанні того, що нині називають «грецькою трагедією».


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Виступаючи сьогодні в німецькому парламенті, Меркель зауважила, що Греція порушила умови угоди, і це привело її до гострої соціально-економічної кризи. Подібні інциденти – недопустимі в майбутньому, наголосила канцлер.


Джерело - Українська правда, Інтерфакс

Євросоюз буде надавати конкретну і всебічну підтримку Україні "в обмін на проведення внутрішніх реформ". Така позиція випливає з рішення, ухваленого Радою ЄС з питань закордонних справ.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

"Проблема Президента полягає в тому, що в нього не так багато часу. Країна перебуває у скрутному становищі, за кордоном також не дуже сприятлива ситуація", -колишній посол Німеччини в Україні, нині радник «Дойчебанку» Дітмар Штюдеманн.


За матеріалами - Associated Press, Korespondent

Реформа, яка стала пріоритетом внутрішньої політики адміністрації Обами, повинна забезпечити медичне страхування для 32 мільйонів американців, котрі досі не мали доступу до цієї послуги.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Підписання угоди про скорочення ядерних озброєнь та обговорення можливих санкцій щодо Ірану є головними темами на порядку денному візиту Державного Секретаря Хілларі Клінтон до Москви.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

«Зроблено серйозний крок уперед: нами вже практично узгоджено текст майбутньої угоди, лишилися деталі. Із досить високим ступенем впевненості можна сказати, що цю угоду ми зможемо підписати ще до початку літа», - прогнозує заступником глави МЗС Олександр


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Актуальне інтерв'ю. Член "Групи мудреців" НАТО Адам Ротфельд: "Українська армія сьогодні краще готова до членства в організації, ніж збройні сили деяких країн, що входять до складу Альянсу"


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

"Радикальна відмінність полягає у тому, що Ештон відповідатиме за те, щоб політика щодо України була скоординована, щоб послання від Європейської Ради, яка представляє країни-члени ЄС, і Європейської Комісії, були однаковими, щоб ми говорили одним голосом


Джерело - УКРІНФОРМ

"Фінансування та розподіл владних повноважень у такій інституції мають стати не менш важливим питанням дискусії, ніж відносини з Єврокомісією", - наголосила Меркель. Але, головне, що Меркель вважає за необхідне внесення змін до Договорів про ЄС.


За матеріалами - ГолосUA

У росіян залишилося вкрай мало часу, - приблизно два роки, - до виборів 2012 року. І вони можуть піти майже на все, щоб підкорити Україну своїй домінанті. Тому візит Януковича може стати одним з найтяжчих серед відвідин українськими президентами Москви.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

У понеділок 1-го березня міністр оборони Роберт Гейтс мав покласти на стіл президента низку нових пропозицій.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Для України європейська інтеграція - це ключовий пріоритет зовнішньої політики, а також стратегія здійснення внутрішніх соціально-економічних реформ. Про це сьогодні у Брюсселі під час прес-конференції за підсумками зустрічі з Президентом Єврокомісії Жозе


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект