НОВИНИ

25.03.2010 | Микола Азаров: Тематика майбутніх переговорів урядових делегацій України і Росії у Москві є дуже широкою
Джерело - УКРІНФОРМ

Тематика майбутніх переговорів урядових делегацій України і Росії у Москві є дуже широкою. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров.

За словами глави українського уряду, завтрашні переговори з керівником уряду РФ Володимиром Путіним матимуть багато складових і охоплюватимуть широкий спектр взаємовідносин.

М.Азаров, зокрема, вказав на те, що торік товарооборот між Україною та Росією скоротився більш ніж удвічі. "Таке падіння обсягів нашого експорту в Росію за умов дуже складної ситуації з платіжним балансом країни неприпустиме. Тому ми готуємо пропозиції для обговорення з російською стороною, які стосуються найширшого спектра питань нашої взаємодії, - сказав Прем'єр-міністр.

Він нагадав, що у травні має відбутися візит Президента Росії Дмитра Медвєдєва до України.

"Президент Віктор Янукович поставив перед урядом завдання підготувати до приїзду Президента Росії конкретні угоди, ці матеріали будуть предметом обговорення. Урядом створено робочі групи, і ми звернемося до російської сторони з пропозицією утворити спільні робочі групи, щоб якнайшвидше провести внутрішньодержавні процедури з тим, щоб ці угоди були готові до підписання", - зазначив М.Азаров.

За словами Прем'єра, він також розраховує, що в результаті переговорів глав урядів у Москві буде підготовлено проект взаємоприйнятної угоди щодо ціни на газ. Ми повинні знайти компромісні рішення, адже ціни на газ з урахуванням структури нашої промисловості є визначальними, підкреслив М.Азаров.

Прем'єр зауважив, що "ціни, які дісталися нам від уряду Ю.Тимошенко, є не стільки проблемою для бюджету, як для промисловості, для економіки, відповідно це проблема доходів бюджету".

М.Азаров також наголосив: не може бути й мови про те, що уряд нібито готовий "віддати нашу трубу". Йтися може лише про модернізацію, і ми будемо говорити про модернізацію нашої газотранспортної системи, зазначив він.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект