Notice: Undefined index: monthList in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 7

Notice: Undefined index: d in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 58
Євроатлантична Україна

АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - Європейський простір

У спільній заяві трьох президентів закликано надіслати до Грузії міжнародних спостерігачів, які надали б об’єктивний звіт про становище там і допомогли б відвернути новий спалах конфлікту.


За матеріалами - УНІАН, Української правди

"Будь-які твердження, що США спровокували цей конфлікт, смішні. Потрібно зосередитися на тому, що зробила Росія", - сказав представник Держдепартаменту США Роберт Вуд.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Консерватор Лех Качинський і ліберал Дональд Туск не можуть визначитися, хто ж представлятиме країну на самміті та якою саме має бути позиція Варшави.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

На з’їзді партії у Денвері делегати підтримали сенатора Барака Обаму, який став першим за всю історію країни афроамериканцем, що балотується на президента від Демократичної партії.


За матеріалами - DPA, УНІАН

“Держави НАТО підтримують територіальну цілісність, незалежність і суверенність наших країн-партнерів, таких як Україна і Грузія”, - йдеться у заяві НАТО.


За матеріалами - УНІАН

«Я відновлю наші збройні сили,але я також відновлю жорстку, пряму дипломатію, яка зможе запобігти отриманню Іраном ядерної зброї і приборкати російську агресію», - заявив Б.Обама.


Джерело - "Комерсант", УНІАН

Два заходи, які майже не викликають суперечок серед європейських країн, - це припинення переговорів за новою угодою, а також очікуване рішення ЄС активізувати зусилля з диверсифікації поставок енергоресурсів в Європу.


Джерело - УНІАН

Богатирьова розпочала другу частину робочого візиту до США.Програмою цієї частини візиту передбачені зустрічі з представниками нинішньої Адміністрації США, керівниками впливових неурядових організацій.


За матеріалами - Української правди, "Новости-Грузия"

Парламент Грузії ввечері в четвер проголосував за розрив дипломатичних відносин з Росією і підтвердив статус російських військ на території країни як "окупаційних".


Джерело - Українська правда

Ющенко заявляє, що Україна розраховує на об'єднання зусиль міжнародної спільноти щодо відновлення територіальної цілісності Грузії та заявляє про свою готовність брати активну участь у цьому процесі.


Джерело - Українська правда, Газете.ru

Учасники самміту Шанхайської організації співробітництва (ШОС) у Душанбе не підтримали визнання Росією незалежності Південної Осетії й Абхазії.


За матеріалами - "Інтерфакс-Україна", Української правди

"Доти, поки ми не є членами альянсу, питання нашої національної безпеки і територіальної цілісності будуть тільки предметом політичних дискусій", - заявив Єлісєєв.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Президент Грузії Михаїл Саакашвілі звинуватив Кремль у намаганнях шляхом насилля змінити карту Європи.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Забезпечити якомога ширшу коаліцію проти «російської агресії » в Грузії – таку мету ставив перед візитом до Києва державний секретар Великобританії Девід Мілібенд.


Джерело - Українська служба ВВС

Візит Чейні також спрямований надіслати такий самий сигнал Москві відносно підтримки Вашингтоном цих держав. Думаю, влада в Москві зрозуміє цей "меседж" американської адміністрації.


За матеріалами - Інтерфакс

"Нам негайно потрібно членство, а не план дій для членства у НАТО, не перехідний період", - сказав Саакашвілі литовському національному телебаченню.


Джерело - Korespondent.net, Интефакс

Під час телефонної розмови, яка тривала приблизно годину, Дмитро Медведєв детально проінформував президента Франції Ніколя Саркозі про теперішній момент.


Джерело - УНІАН, Рейтерз

З`їзд Демократичної партії США офіційно обрав сенатора Барака Обаму кандидатом у Президенти США.


Джерело - УНІАН

Про це йдеться у вітальному листі президента США Джорджа Буша, яке він надіслав президентові Молдавії Володимиру Вороніну з нагоди Дня республіки.


Джерело - Українська правда, Радіо "Німецька хвиля"

Держдепартамент США оприлюднив заяву міністрів закордонних справ "великої сімки", які засудили рішення Росії визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії.


За інформацією - РИА Новости, Української правди

"Ваша незалежність вимагає нових відносин з Росією - партнерства рівних, а не відносин хазяїна і слуги", - йдеться в промові Мілібенда.


Джерело - Українська правда

Держсекретар підкреслив, що Велика Британія "обурена діями Росії в останні два тижні".


За матеріалами - УНІАН, Reuters

«НАТО засуджує рішення Росії про визнання незалежності грузинських регіонів Південної Осетії і Абхазії і закликає Росію відмінити це рішення», - йдеться в спільній заяві 26 країн-членів Альянсу.


Джерело - Українська служба ВВС

З Пакистану повідомляють про розкол керівної коаліції. Партія колишнього прем"єр-міністра Наваза Шарифа вийшла з альянсу з Народною партією Пакистану.


Джерело - Korespondent.net

"Завдання, які ми виконуємо, - це контроль територіальних вод Абхазії, а також недопущення перевезення зброї. Ми виконуємо також і гуманітарну місію", - сказав віце-адмірал, командир Новоросійської морської бази Сергій Міняйло.


Джерело - УНІАН

Дж.Маккейн заявив, що "дії Москви заслуговують засудження всього міжнародного співтовариства".


Джерело - УНІАН

США і Європейський Союз у відповідь на дії Росії в Грузії мають нагоду вдарити «по гаманцю» представників російської еліти, почавши перевірки їхніх особистих фінансових заощаджень та інвестицій на Заході.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр назвав конфлікт між Росією та Грузією однією з найтяжчих криз з часу закінчення холодної війни.


За матеріалами - Радіо "Свобода", Української правди

"Я думаю, що і президент, і Держсекретар Райс ясно заявили, що на російські дії, які більш нагадують поведінку 19-го століття, ніж 21-го, треба відповідати", - додав помічник Державного секретаря з питань Європи та Євразії Девід Меркель.


За матеріалами - "Reuters", ICTV

Президент США Джордж Буш засудив визнання Росією Південної Осетії та Абхазії й назвав це "безвідповідальним рішенням".


За матеріалами - УНІАН, Української правди

США і Німеччина засудили рішення Росії визнати незалежність "двох республік, що відкололися від Грузії", - Південної Осетії та Абхазії.


Джерело - "Інтерфакс-Україна"

Медведєв заявив, що Росія не страшиться можливості початку нової "холодної війни", однак не прагне до неї.


Джерело - Рейтерз, Українська правда

"Дії Росії в останні тижні ставлять під питання її участь у мирному процесі на Кавказі", - зазначив Схеффер.


За матеріалами - ВВС, Української правди

Від Мілібенда варто очікувати рішучої підтримки для України. Але цей візит є складовою того, що він сам називає "якнайширшою коаліцією проти російської агресії в Грузії".


Джерело - Рейтерс, УНІАН

"Ми категорично відкидаємо це, і підтверджуємо територіальну цілісність і суверенітет Грузії", - сказала представниця британського зовнішньополітичного відомства.


Джерело - Ліга.net, Українська правда

Президент Віктор Ющенко має намір у середу, 27 серпня, обговорити на зустрічі з главою МЗС Великобританії Девідом Міллібендом ситуацію в Грузії.


Джерело - Civil Georgia, Українська парвда

Президент Росії Дмитро Медведєв підписав укази про визнання незалежності самопроголошених регіонів Грузії – Абхазії і Південної Осетії.


За матеріалами - "Інтерфакс-Україна", Українська правда

Ноговіцин відповів: "Дуже серйозний арсенал на цих кораблях. Що стосується дальності крилатих ракет, то Чорне море - просто мала водойма для масштабів їхнього застосування. Це стратегічна зброя з дальністю пуску 2500 км і більше".


Джерело - УНІАН

"Макфол" і ще один американський корабель, що супроводжують його, планують прибути в порт 27 серпня.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Данія активно працює разом зі США з метою припинення війни на Кавказі, а також наполягатиме, щоб Альянс прийняв як Грузію, так і Україну до лав своїх членів, щоб уникнути небезпечного „безпеко-політичного вакууму” в Європі.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Тим часом згідно з опитуваннями, популярність Обами серед американських виборців продовжує падати.


Джерело - Глваред, РБК-Украина

На засіданні Ради національної безпеки і оборони в серпні або вересні ми переглянемо всю систему фінансування Збройних сил у 2008 році і розглянемо перспективи на 2009 рік.


Джерело - Korespondent.net

Ізраїль ніколи не примириться з появою в Ірані ядерної зброї й готовий використовувати будь-які засоби, щоб перешкодити процесу ядерного озброєння свого головного супротивника.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Країни Східної Європи мають один вихід: мобілізовувати і нарощувати свій оборонний потенціал з нахилом до ефективних засобів протиповітряної оброни та систем знищення «бронетанкових військ Росії».


Джерело - УНІАН

Про це вона заявила на прес-конференції за підсумками зустрічі з прем`єр-міністром Швеції Фредріком Райнфельдом.


Джерело - УНІАН

Росія не бачить для себе можливості найближчими місяцями або цього року вступити в Світову організацію торгівлі(СОТ).


Джерело - Українська правда, "Інтерфакс"

Адміністрація Джорджа Буша вважає "неприйнятним" рішення Держдуми і Ради Федерації РФ підтримати визнання самопроголошених Південної Осетії й Абхазії як самостійних і незалежних держав.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Євросоюз має визнати право України на членство в ЄС та НАТО, запропонувати більш ліберальний візовий режим, підтримати територіальну цілісність України та інтегрувати цю державу до європейського енергетичного ринку.


Джерело - Українська правда

Будуть обговорені стан та перспективи українсько-американського співробітництва, а також врегулювання ситуації навколо Грузії, питання міжнародної безпеки та зміцнення трансатлантичних зв'язків.


За матеріалами - Української правди, Радіо "Німецька хвиля"

1 вересня відбудеться надзвичайний самміт Євросоюзу для обговорення конфлікту на Кавказі.


За матеріалами - Європейського простору

Про це у вівторок у Брюсселі після закінчення засідання Північноатлантичної ради повідомив Генсек Альянсу Яаап Де Хооп Схеффер.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

“Із Росією за нинішніх умов не можна вести справи, як звичайно. І майбутнє наших відносин залежатиме від того, чи виконає президент Медведєв план із шести пунктів, який сам підписав, і який нині не виконує”, — зуважив Яаап де Хооп Схеффер.


Джерело - УКраїнська служба ВВС

А до кінця серпня цього року в акваторію Чорного моря заплановане введення бойових кораблів США, Канади та Польщі. Заявив заступник начальника Генштабу Російської Федерації Анатолій Ноговіцин.


За матеріалами - Українська правда, Reuters

З боку США угоду підписала Держсекретар США Кондоліза Райз, із польської сторони – міністр закордонних справ країни Радослав Сікорський.


Джерело - Прес-служба Президента України, Українська правда

Про це президент заявив під час зустрічі з сенаторами США Джо Ліберманом та Ліндсі Гремом, на якій обговорювалася ситуація в Грузії.


Джерело - УНІАН, «Новости-Грузія»

Рада НАТО на засіданні 19 серпня підтвердить свою позицію щодо вступу Грузії і України до Альянсу.Про це сказала Держсекретар США Кондоліза РАЙС у Тбілісі.


Джерело - УНІАН

Буш повідомив також, що "дії Росії в Грузії порушують серйозні питання про її (Росії) роль та її наміри в Європі XXI століття".


За матеріалами - Korespondent, NEWSru.com

"Польща, розміщуючи (елементи ПРО), ставить себе під удар. Це 100%. Стає об’єктом дії. Такі цілі знищуються за пріоритетом у першу чергу", - заявив у п’ятницю заступник начальника Генштабу Анатолій Ноговіцин.


За матеріалами - Korespondent

Сьогоднішня ситуація викликана тим, що в квітні на самміті НАТО в Бухаресті Грузія не отримала ПДЧ, заявив 15 серпня президент Грузії Михайло Саакашвілі, після зустрічі з держсекретарем США Кондолізою Райс.


Джерело - Прес-Служба Президента України, Українська правда

Він нагадав, що на базі ЧФ РФ дислокується більше 30 військових кораблів, близько 80 літаків, гелікоптерів, і це "надзвичайно сильне угрупування".


За матеріалами - Української правди

Президент США Джордж Буш знову підтвердив тверду підтримку Грузії з боку Вашингтона і попередив Москву, що її дії можуть привести Росію до ізоляції.


Джерело - "Інтерфакс-Україна", Українська правда

"Тому потрібно терміново приступити до реалізації плану із шести принципів, щоб російські війська вийшли з території Грузії", - зазначила канцлер Німеччини.


За матеріалами - Korespondent.net, Интерфакс

Вашингтон повідомив Москві про відмову брати участь США в спільних міжнародних військово-морських навчаннях FRUKUS-2008.


За матеріалами - Української правди

У МЗС України вважають безпідставними звинувачення зовнішньополітичного відомства Росії в тому, що Україна ухвалила зміни стосовно перебування Чорноморського флоту РФ в Україні в односторонньому порядку.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

«Якщо Москва й надалі порушуватиме перемир'я, тоді це призведе до глибокої ізоляцію Росії», - заявила Райс.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Польська Gazeta Wyborcza пише з гіркотою про позицію старих членів ЄС: «Стара Європа не слухає поляків, литовців та українців. Стара Європа не хоче псувати відносин із Росією".


За матеріалами - ВВС, УНІАН

Президент Джордж БУШ заявив в середу, що США використовують військові літаки і кораблі для доставки гуманітарної допомоги Грузії, що постраждала від збройного конфлікту з Росією.


Джерело - Українська правда

Кремлівські чиновники мають намір установити фінансування своєї армії на позначці у 1,27 трильйона карбованців (50 мільярдів доларів), тим самим збільшивши витрати на 23%.


Джерело - "Інтерфакс-Україна"

Власний план мирного врегулювання в Грузії пропонують президенти Литви, Естонії і Польщі, а також прем'єр Латвії Іварс Годманіс, що знаходилися у вівторок і середу в Тбілісі.


За матеріалами - Української правди

Він наголосив, що Москва повинна дотримуватися свого слова і діяти так, щоб покласти кінець кризі.


Джерело - Українська правда, Reuters, УНІАН

Генеральний Секретар НАТО Ян де Хооп Схеффер закликає Грузію та Південну Осетію до негайного припинення воєнних дій і початку переговорів.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Про це заявив Голова комітету Верховної Ради з нацбезпеки та оборони Анатолій Гриценко.


Джерело - EUobserver

Європа продовжує жити без Лісабонського договору і його загибель не буде катастрофою для блоку. Про це йдеться в документі лондонського Центру європейських реформ.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Успішно завершивши виконання завдань середземноморської бойової служби, фрегат Військово-Морських Сил ЗС України “Гетьман Сагайдачний” залишив базу логістичного забезпечення НАТО “Суда-Бей” та взяв курс на Севастополь.


За матеріалами - Korespondent

"Усі сторони, що беруть участь у конфлікті, повинні негайно припинити насильство і почати прямі переговори щодо мирного вирішення конфлікту", - заявив офіційний представник Ради національної безпеки при президентові США Гордон Джондроє.


Джерело - Прес-служба МЗС

Україна підтримує територіальну цілісність Грузії і готова взяти участь у врегулюванні конфлікту. Про це говориться в заяві МЗС України.


Джерело - УНІАН

З такою заявою виступила на екстреному засіданні Ради Безпеки ООН представник США.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Італійський дипломат Мауріціо Масарі пропонує США, НАТО, Росії, ЄС та ОБСЄ створити нове співтовариство з Євроазійської безпеки, де б Росія відігравала рівноправну роль.


За матеріалами - Korespondent

"Абсолютно ясно, що російська дипломатія нафти і газу за типом "Корпорація Росія" є проблемою", - заявила Райс


За матерiалами - Korespondent.net

У Цхінвалі не володіють інформацією про місцезнаходження лідера невизнаної республіки Едуарда Кокойти і його оточення.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Російський посол в Білорусі Олександр Суріков вдруге робить заяви щодо ймовірної відповіді Росії на розташування елементів американської системи ПРО у Східній Європі.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У вівторок уряд цієї африканської країни оприлюднив звіт, згідно з яким французькі солдати не лише знали про підготовку до масових убивств в Руанді 1994 року, а й самі брали в цьому участь.


За матеріалами - РІА Новости, Korespondent

"Закликаю Росію відкликати всіх своїх громадян, які займають офіційні посади в Південній Осетії й дати нам можливість демілітаризації зони конфлікту й припинення конфронтації", - сказав Саакашвілі


За матеріалами - Korespondent, BBC

"США вважають, що китайський народ заслуговує волі, що є невід’ємним правом кожної людини", - заявив американський президент, перебуваючи у столиці Таїланду.


Джерело - Європейський простір

Даним указом Віктор Ющенко розпорядився затвердити план заходів щодо підготовки до саміту. Його виконання повинне забезпечити Кабінет Міністрів України.


Джерело - DW-W

Після переходу на контрактну службу ця цифра має становити 120 тисяч. За даними з Варшави, перехід на професійну армію обійдеться Польщі в 3,7 мільярда злотих, або в перерахунку в понад один мільярд євро.


Джерело - УНІАН

"Чим більше я читаю про інвестиції до Росії, тим менше хочу робити їх", - заявив Мердок.


Джерело - Korespondent.net

Серед країн-шістки міжнародних посередників з ядерної проблеми Ірану поки не досягнуто згоди з приводу введення чергового пакету санкцій ООН щодо Тегерану.


За матеріалами - Українська правда, "Інтерфакс-Україна"

Також передбачено залучення іноземних інвестицій в обсязі 3 млрд. грн. на реалізацію міжнародних космічних комерційних проектів, серед яких "Морський старт", "Наземний старт", "Дніпро".


Джерело - УНІАН

Українські військові мають опанувати стандарти, прийняті в арміях країн-членів НАТО щодо організації та проведення операцій у горах, вимоги Альянсу щодо гірсько-піхотної підготовки


Джерело - УНІАН

Росія і НАТО загалом погодили проекти документів з використання російської військово-транспортної авіації в інтересах НАТО.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Сьогодні з ініціативи Сполучених Штатів має відбутися міжнародна нарада з питань запровадження нових, жорсткіших санкцій щодо Ірану за його чергову відмову припинити розробку ядерної програми.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

"Різниця в оподаткуванні має бути значно більшою, щоб це мало справді значний вплив на довкілля і спонукало людей купувати екологічно чистіші машини», – заявив парламентар-опозиціонер.


Джерело - Європейський простір

Задля кращої політичної інтеграції іммігрантів іспанський уряд хоче наділити їх правом брати участь у комунальних виборах. При чому не лише обирати, але й кандидувати.


Джерело - Українська служба ВВС

Обама заявив, що тепер погоджується з Маккейном щодо небезпечності залежності Сполучених Штатів від іноземної нафти.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Президент США Джордж Буш прибув до Південної Кореї у рамках свого прощального турне по Азії.


Джерело - УНІАН, Lenta.ru

Власті Грузії спростовує інформацію про те, що Ізраїль нібито припинив продавати Грузії певні види озброєння.


За матеріалами - КоммерсантЪ-Украина, Korespondent

"Іран готовий дати ясну відповідь на ваші пропозиції при першій нагоді, водночас чекаючи вашої ясної відповіді на наші питання і невизначеність", - говориться в листі Тегерана.


Джерело - EurActiv

"Ірландське відхилення не є ізольованою подією. Все це свідчить, про "глибоке розходження поміж європейськими громадянами та Європейським Союзом", - попереджує Домінік Мойсі.


Джерело - Українська правда, Прес-служба МЗС України

"У зв'язку з цим військово-технічне співробітництво України з Грузією є цілком легітимним і відповідає як дружньому характеру відносин між нашими державами, так і нормам міжнародного права", - МЗС України.


Джерело - Korespondent.net

Усама бін Ладен, не дивлячись на відхід від справ, залишається для Аль-Каїди не тільки символом, але і людиною, до якої сходяться всі нитки терористичної організації, вважає глава розвідки ФРН.


Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Український фрегат заходив до Алжиру, повертаючись на Батьківщину після успішного виконання завдань антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля”.


Джерело - УНІАН

"Financial Times" вважає, що вислови Медведева викликали спекуляції про його розбіжність з Путіним з питання урядового втручання в бізнес.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Відсьогодні в Італії три тисячі озброєних солдатів допомагатимуть правоохоронцям підтримувати громадський порядок. Такі дії передбачено в урядовому плані поліпшення безпеки італійських міст.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Чимало оглядачів вважають, що Росія «не дає Заходу особливих приводів для впевненості» і наводять цитату відомого британського політика Черчілля про «загадковість Росії».


За матеріалами - Korespondent.net, 'Tіmes Onlіne'

Штаб Обами випустив телевізійний ролик, у якому звинувачує кандидата від консерваторів Джона Маккейна в тому, що той є знаряддям нафтових корпорацій.


Джерело - Korespondent.net

Про це йдеться в повідомленні Євроатлантичного центру реагування на надзвичайні ситуації (Euro-Atlantic Disaster Response Co-ordination Centre) НАТО, оприлюдненому в понеділок, 4 серпня, в Брюсселі.


Джерело - УНІАН

Б.Тарасюк наголосив, що питання екологічної безпеки стає невід’ємним елементом національної безпеки.


Джерело - Korespondent.net

"Наші військові проходять підготовку в Грузії у спеціальних гірських центрах, яких немає в Україні. А щоб грузинські військові проходили у нас підготовку - я перший раз про це від вас чую", - сказав представник прес-служби міністерства.


Джерело - EUobserver

Іран проігнорував неофіційну дату надання відповіді щодо своєї ядерної програми на запит від ключових країн світу. Але переговорники від ЄС планують найближчими днями посилити тиск на країну.


Джерело - Європейський простір

"Український уряд звернувся до спеціалізованого центру НАТО і зараз ми обговорюємо конкретні типи допомоги, які потребуватиме Україна», – сказав речник НАТО.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Відтак Чавес заявив, що 4-му військовому флотові США, який нині відновлює діяльність у Карибському басейні й Центральній і Латинській Америці, «варто триматися подалі від венесуельських вод».


Джерело - Українська служба ВВС

Таким чином, корабель вийшов із оперативного підпорядкування командування морського компонента об’єднаних збройних сил НАТО «Південь», розташованого в Неаполі (Італія).


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Звiт ООН має закритий характер, проте в його оприлюднених деталях 'критикується надмiрне застосування сили миротворцями ООН проти колишнiх працівникив Обласного суду у мiстi Косовська Митровиця'.


Джерело - Korespondent.net

"Я бачу в Росії стійкий прогрес усе більшого й більшого придушення прав і зникнення видимості демократії", - заявив Маккейн.


За матеріалами - УНІАН

Основними проблемами країни, як і раніше, залишаються бідність, стан системи охорони здоров`я і освіти.


Джерело - Комерсант-Україна, УНІАН

За словами Кокойти, саме Київ і Вашингтон доставили Тбілісі снайперські гвинтівки, напередодні використані при перестрілці.


Джерело - Українська правда

"Їхнє розуміння державного управління персоналізоване, а не інституціоналізоване; їхня система прийняття рішень у вузькому колі так глибоко укорінилася, що здається природженою", — пояснив Джеймс Шерр.


Джерело - Європейський простір

Європейський Центральний Банк ставив своїм завданням утримувати рівень інфляції на рівні трохи вище 2%.


Джерело - Українська служба ВВС

Міністр закордонних справ Ізраїлю Ципі Лівні, яку називають імовірною наступницею пана Ольмерта, назвала його рішення про відставку важким, але правильним.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Називають конкретні імена потенційних віце-президентів – вибір ймовірно наступного тижня


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Європейські газети продовжують розмірковувати, що стоїть за російськими пропозиціям про нову систему глобальної безпеки і приходять до висновку, що Росія, насамперед, боїться втратити свій стратегічний простір.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Нова суперечка у Євросоюзі. 6 країн ЄС не погоджуються пускати до себе власників нових паспортів Косово, які були видані усього через 5 місяців після проголошення регіоном незалежності.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Представники неурядових організацій підрахували, що країни НАТО та партнери Альянсу могли би надати більше ста машин, зокрема надії покладають на Італію, Іспанію, Чехію, Румунію та Україну.


Джерело - Lenta

У заяві глави штабу республіканців Ріка Девіса вказується, що в своїй кампанії "Барак Обама розігрує расову карту, від початку і до кінця. Це ганебно, неправильно і призводить до розбратів."


За матеріалами - РІА Новости

Виступаючи у четвер на засіданні МТКЮ, яке транслювали п’ять сербських каналів, Караджич заявив, що договір зобов’язував його піти з політичного життя в обмін на припинення переслідувань.


За матеріалами - Вести.ru, Korespondent

Пентагон оприлюднив положення нової національної стратегії оборони, у якій пріоритетом стане боротьба з тероризмом і екстремізмом, а головними напрямками названі Ірак і Афганістан.


За матеріалами - Української правди, Радіо "Свобода"

Речник Північноатлантичного Альянсу Роберт Пшель заявив, що нині сторони узгоджують конкретні деталі програми.


АНАЛІТИКА

Олексій Коломієць - Президент Центру європейських і трансатлантичних студій

«Ірландія залишилася останнім полем бою для європейської демократії, — заявив Генлі. — Він виграв цей бій і почав готуватися до нового — до майбутніх виборів в Європарламент».


Роберт Кеган - Сайт Carnegie Endowent for International Peace

Світ не виглядає сьогодні таким чином, яким більшість передбачала бачити його після падіння Берлінської стіни у 1989 році.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

Джерело - Українська служба ВВС

У царині зовнішньої політики Барак Обама нагадав, що він був проти війни в Іраку, і пообіцяв повернути США моральний авторитет у світі.


Джерело - Європейський простір

Шанси України отримати План дій для членства в Північноатлантичному Cоюзі, особливо в контексті останніх подій у Грузії, зросли, заявив заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлисеєв.


Джерело - Прес-служба Президента України, Українська правда

"Ми жалкуємо в зв'язку з прийняттям такого рішення. Для України воно неприйнятне, і тому ми не можемо підтримати цю позицію", - сказав Ющенко.


Джерело - Українська правда, Українська служба ВВС

Ющенко також констатує, що "трагічні події в Грузії засвідчили відсутність ефективного превентивного механізму в ООН, ОБСЄ чи серед інших міжнародних організацій".


Джерело - Євроатлантчина Україна

Вельмишановні читачі "Євроатлантичної України"! Редакційний колектив до 26 серпня перебуватиме у літній відпустці.


Джерело - Українська служба ВВС

Сьогодні у Пекіні офіційно відкриваються Олімпійські ігри. Вже зараз кажуть, що спортивний захід є найбільш заполітизованим від часу Олімпіади у Москві у 1980 році.


За матеріалами - Korespondent

Група експертів у рамках проекту TechCast опублікувала список найімовірніших сценаріїв розвитку людства в найближчі десятиліття.


За матерiалами - Korespondent.net, Інтерфакс

Якщо взяти до уваги думку виборців, не зв’язаних партійними зобов’язаннями, загальна підтримка Маккейна становитиме 47% проти 46% у Обами.


За матеріалами - УНІАН

У стратегії наголошується, що це довгостроковий і багатоаспектний конфліктпроти жорстоких екстремістських рухів, складніший, ніж "холодна війна" з комунізмом.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект