НОВИНИ

08.08.2008 | Держміністр Грузії Темур Якобашвілі: Грузія контролює майже всю територію Південної Осетії
За матерiалами - Korespondent.net

Грузинські військовослужбовці зайняли ряд районів Цхінвалі й контролюють 11 навколишніх сіл.Держміністр Грузії Темур Якобашвілі стверджує, що Тбілісі контролює майже всі населені пункти Південної Осетії, окрім Джави і частин Цхінвалі. Як повідомляє грузинська телекомпанія "Руставі-2", у Цхінвалі наразі знаходяться близько 600 грузинських військовослужбовців. 


Телекомпанія повідомляє, що грузинські підрозділи зайняли села Гроні, Ацеві, Цинагара, Знаурі, Сарабукі, Хетагурово, Атоци, Квемо Окуна, Дменісі, Бубуки, Дідмуха. При цьому грузинські військові контролюють уже всі висоти навколо Цхінвалі. 


Раніше радіо "Імеді" повідомляло, що грузинські підрозділи узяли Цхінвалі.  


Як повідомляє сайт "Грузія-Онлайн", у Цхінвалі не володіють інформацією про місцезнаходження лідера невизнаної республіки Едуарда Кокойти і його оточення. Про це заявив начальник прес-служби південноосетинської частини СКК Інал Плієв.


За його інформацією, в результаті штурму міста з осетинського боку сотні вбитих і поранених. 


"Цхінвалі обстрілюють з усіх видів озброєння, місто під бомбардуванням і в оточенні. Горять майже всі будівлі, зокрема школи й інші цивільні об’єкти. Усе місто зруйноване. Народ ховається в лікарнях і підвалах. Усі готові, якщо дадуть можливість, залишити Цхінвалі", - заявив Інал Плієв, який, за його інформацією, ховається в одному з підвалів.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект