НОВИНИ

29.08.2008 | Ющенко сподівається, що Грузії повернуть цілісність гуртом
Джерело - Українська правда

Президент Віктор Ющенко заявляє, що Україна розраховує на об'єднання зусиль міжнародної спільноти щодо відновлення територіальної цілісності Грузії та заявляє про свою готовність брати активну участь у цьому процесі.


Про це Ющенко заявив під час телефонної розмови з Генеральним секретарем Ради Міністрів ЄС - Верховним Представником ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Хав'єром Соланою, повідомляє прес-служба президента.


У ході розмови головна увага була присвячена обговоренню ситуації навколо Грузії.


Ющенко також поінформував співрозмовника, що позиція України полягає в засудженні рішення керівництва Росії про визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії.


Солана високо оцінив позицію України з перших днів розгортання конфлікту та відзначив важливість ініціатив та кроків Президента України, спрямованих на врегулювання ситуації.


Солана поінформував Ющенка про позачерговий самміт ЄС, який відбудеться 1 вересня у Брюсселі з метою обговорення грузинсько-російського конфлікту.


Сторони також обговорили питання європейської інтеграції України.


Ющенко наголосив, що в Україні великі сподівання покладаються на рішення Дванадцятого Саміту Україна - ЄС, який відбудеться у м. Евіан (Франція) 9 вересня ц.р.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект