НОВИНИ

26.08.2008 | Росія виходить з ряду угод щодо СОТ
Джерело - УНІАН

Росія не бачить для себе можливості найближчими місяцями або цього року вступити в Світову організацію торгівлі(СОТ).


Таку заяву зробив перший віце-прем`єр Росії Ігор Шувалов. В той же час Шувалов відзначив, що вступ у СОТ відповідає стратегічним інтересам країни, і російський уряд зробить все можливе, щоб переговори про приєднання РФ до організації увінчалися успіхом. На думку першого віце-прем`єра, заява міністра торгівлі США про складнощі, які чекатимуть Росію при вступі у СОТ, говорить про намір США затягнути цей процес.


Ігор Шувалов заявив, що Росія вийде з ряду сотівських угод - тих, що суперечать її інтересам , проте продовжить переговори про приєднання до організації. Російський прем`єр-міністр Володимир Путін також відзначив, що в процесі переговорів економіка країни несе велике навантаження.


Відносини Росії і США різко загострилися у зв`язку з війною в Південній Осетії. Зокрема, міністр торгівлі США Карлос Гутьєррес (Carlos Gutierrez) заявив, що військові дії Росії на території Грузії поставили під загрозу вступ РФ до СОТ і її членства в "великій вісімці".


Нагадаємо, Росія намагається вступити до СОТ з середини 1990-х років. РФ залишилося пройти тільки етап багатобічних переговорів, оскільки вона вже досягла двосторонніх домовленостей, необхідних для вступу у СОТ, зі всіма членами організації, зокрема з США і Грузією.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект