НОВИНИ

08.08.2008 | Нормальний плановий перехід на контрактну армію до кінця 2010 року вже не може бути здійснений
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Нормальний плановий перехід на контрактну армію до кінця 2010 року вже не може бути здійснений в звязку з недофінансуванням цих потреб у державному бюджеті.


Про це заявив Голова комітету Верховної Ради з нацбезпеки та оборони Анатолій Гриценко. 


У Польщі останній призов новобранців на строкову службу в армії має відбутися у грудні 2008-го. Натомість, в Україні процес створення професійної армії перебуває у стагнації.


Як стало відомо «Німецькій хвилі» від незалежних аналітиків, останнім часом на службу за контрактом людей «набирається менше, ніж звільняється». Коментуючи ці спостереження, Гриценко сказав, що точні дані може назвати лише міністр оборони.


Водночас, політик зауважив: «Ситуація не відповідає тим планам, які закладалися на поточний рік. З двох причин. Перша - це неадекватне фінансування. А друга - неефективне використання коштів, які виділяються.» За словами екс-міністра, кошти спрямовуються на видатки, які не передбачалися на етапі планування. Зокрема, повідомив Гриценко, 78 мільйонів гривень було витрачено на підготовку до параду станом на середу. Крім того, 50 мільйонів гривень планується витратити на підготовку проектної документації із будівництва військового ліцею у Батурині. «Ми вже маємо 17 ліцеїв, для чого нам 18-й, абсолютно не зрозуміло»,- наголосив Гриценко.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект