НОВИНИ

06.08.2008 | Українські військові вирушили до Грузії
Джерело - УНІАН

Група українських військовослужбовців пройде курс гірсько-піхотної підготовки на базі спеціалізованого навчального центру Збройних сил Грузії.


Як повідомили УНІАН в Управлінні прес-служби Міноборони, 19 українських військовослужбовців, що представляють підрозділи спеціального призначення, навчатимуться в рамках Міжнародного курсу гірсько-піхотної підготовки, що проводиться у навчальному центрі ЗС Грузії поблизу міста Сачхере.


У Міноборони зазначають, що головна мета курсу полягає у підготовці військовослужбовців з питань організації та ведення бойових завдань у горах.


Зокрема, під час навчання на Міжнародному курсі українські спецназівці ознайомляться із системою підготовки фахівців з питань організації і проведення підготовки підрозділів до дій у горах, навчально-матеріальною базою Центру, організаційно-штатною структурою гірсько-піхотних підрозділів країн-партнерів НАТО, організацією взаємодії між різними підрозділами під час проведення операцій у гірській місцевості.


Крім того, українські військові мають опанувати стандарти, прийняті в арміях країн-членів НАТО щодо організації та проведення операцій у горах, вимоги Альянсу щодо гірсько-піхотної підготовки, а також процедури, алгоритм прийняття рішень на проведення операцій у горах та новітні програми підготовки фахівців гірсько-піхотної справи.


Як повідомили у Міноборони, на Міжнародному курсі у Грузії українські військові навчатимуться до 24 серпня.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект