НОВИНИ

04.08.2008 | Міноборони України спростувало заяву Цхінвалі про підготовку грузинських снайперів
Джерело - Korespondent.net

Міністерство оборони України спростувало заяву влади Південної Осетії про те, що українські фахівці готували грузинських снайперів, які брали участь в обстрілі Цхінвалі.



"Наші (українські) військові проходять підготовку в Грузії у спеціальних гірських центрах, яких немає в Україні. А щоб грузинські військові проходили у нас підготовку - я перший раз про це від вас чую", - сказав представник прес-служби міністерства.  


У державній компанії Укрспецекспорт, що займається експортом і імпортом продукції та послуг військового і спеціального призначення, відмовилися коментувати заяву південноосетинської сторони про те, що Україна продала зброю Тбілісі.  


Нагадаємо, глава МВС Південної Осетії Михайло Міндзаєв заявив, що грузинські снайпери, які брали участь в обстрілі Цхінвалі, проходили підготовку у фахівців України й США.


Нагадаємо, в результаті обстрілу в ніч на 2 серпня в Південній Осетії загинули шість чоловік. Грузія стверджує, що вогонь був відкритий у відповідь на обстріл блокпостів МВС Грузії. Влада невизнаної республіки заявляє, що першими почали стріляти грузинські військові. У ніч на неділю обстріли тривали, про жертв і постраждалих не повідомляється.  


3 серпня в МЗС Росії заявили, що загроза широкомасштабних військових дій між Грузією і Південною Осетією стає усе більш реальною. 


У зв’язку із загостренням конфлікту почалася евакуація жінок і дітей з Південної Осетії.


Уже сьогодні МЗС РФ закликало Тбілісі понизити напруженість у зоні грузинсько-південносетинського конфлікту.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект