НОВИНИ

26.08.2008 | У Денвері триває передвиборчий з’їзд демократів
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

На передвиборчому з’їзді Демократичної партії США випромінюють упевненість щодо перемоги демократичного кандидата на президентських виборах в листопаді. З головними промовами в понеділок виступили тяжко хворий сенатор Едвард Кеннеді та дружина сенатора Барака Обами Мішель.


Кульмінацією чотириденного конгресу демократів стане обрання в четвер офіційним кандидатом на пост президента США Барака Обами. Передвиборний з’їзд демократів відкриває так звану гарячу фазу президентських виборів.


Тим часом згідно з опитуваннями, популярність Обами серед американських виборців продовжує падати. Нині шанси на перемогу в Обами та його республіканського суперника Джона Маккейна практично зрівнялися. Маккейна офіційно висунуть кандидатом на партійному з’їзді республіканців на початку вересня.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект