НОВИНИ

04.08.2008 | Маккейн: Ситуація в Росії з демократією ще гірша, ніж у Китаї
Джерело - Korespondent.net

Кандидат у президенти США від Республіканської партії сенатор Джон Маккейн знову виступив із критикою на адресу Росії.Маккейн: Ситуація в Росії з демократією ще гірша, ніж у Китаї
"Я не думаю, що Китай регресує так, як Росія. У нас кращі можливості для роботи і співпраці з Китаєм", - заявив Маккейн у інтерв’ю газеті "Washington Post".  

Крім того, сенатор зазначив у інтерв’ю, що "недавні дії Росії всередині країни і за кордоном - від погроз економічних санкцій проти колишніх радянських сателітів до залякування незалежних фірм".  


"Я бачу в Росії стійкий прогрес усе більшого й більшого придушення прав і зникнення видимості демократії", - заявив Маккейн.  


"Ми повинні мати з ними (росіянами) справу, вести з ними переговори, особливо стосовно купи нафтодоларів, які в них є, але ми не можемо сидіти і спостерігати, як одна країна вбиває людей в Англії", - заявив кандидат у президенти США, натякаючи на, як пише видання, убивство колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка.  


Нагадаємо, раніше Джон Маккейн заявляв про намір змінити політику Росії у разі перемоги на виборах. Перед цим він пропонував виключити РФ із Великої вісімки, додавши замість неї Бразилію й Індію. 


У відповідь у МЗС Росії припустили, що стосунки між Москвою і Вашингтоном можуть практично зійти нанівець після президентських виборів у США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект