Notice: Undefined index: monthList in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 7

Notice: Undefined index: d in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 58
Євроатлантична Україна

АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - Korespondent

США здійснюють перегрупування, "аби у нас було поле для маневру у момент ухвалення рішень... аби у нас була свобода дій і гнучкість".


Джерело - Korespondent

Спільні навчання США і Південної Кореї стартували на Корейському півострові, незважаючи на погрози з боку КНДР.Як очікується, у маневрах повинні взяти участь близько 200 тисяч південнокорейських військових, а також близько 13 тисяч американських солдатів.


Джерело - Українська правда

"Ми зараз виконуємо спільну аналітичну роботу спільно з Російською Федерацією, аналізуючи шляхи напрямки співпраці у створенні системи протиракетної оборони", - сказав Расмуссен.


Джерело - Українська правда, 5 канал

Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен пропонує допомогу з боку Альянсу у забезпеченні безпеки підчас проведення Євро-2012.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Міністри внутрішніх справ країн ЄС не погодилися на запровадження спільних правил для надання політичного притулку та переселення біженців до інших країн.


Джерело - УНІАН

Представництво України при ЄС було запрошено до участі у спільному засіданні Ситуаційного центру Європейської ради та Центру інформації та моніторингу Європейської Комісії, яке відбулося 25 лютого у Брюсселі.


Джерело - УНІАН

Х.Клінтон зробила свою заяву, прямуючи до Женеви, де ООН проведе зустріч, присвячену ситуації в Лівії. Вона нічого не сказала про можливу військову допомогу бунтівникам і не вимовляла слів "тимчасовий уряд".


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

На горизонті з’явилася нова загроза для економічного піднесення у світі – подорожчання нафти внаслідок кризи в Лівії. Країни ОПЕК заспокоюють: відсутність лівійських поставок можна компенсувати.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Компанія Боїнг виграла найбільший в історії американської армії контракт, перемігши свого головного конкурента Європейський аерокосмічний концерн EADS. Добігає кінця багаторічна сага про постачання літаків-заправників.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Документ передбачає ембарго на постачання до Лівії зброї і будь-яких матеріалів військового призначення. Крім того, міститься заборона на міжнародні поїздки Муаммара Каддафі, дев'яти членів його сім'ї та шести наближених осіб.


За матеріалами - Korespondent

Вчора прем'єр-міністр Тунісу Мохаммед Ганнуші оголосив про свою відставку на тлі безперервних протестів у к


За матеріалами - Korespondent

"Протягом декількох тижнів я була мішенню атак, покликаних посіяти підозри, - заявила Аліо-Марі в проханні про відставку на ім'я глави держави.


За матеріалами - Korspondent

Президент Сполучених Штатів Барак Обама запровадив односторонні санкції проти Лівії, заморозивши активи лівійського уряду, високопосадовців країни та її керівника полковника Муаммара Каддафі.


Джерело - УКраїнська правда

Є оперативний штаб, який очолив перший віце-прем'єр Андрій Клюєв, МЗС активно бере участь, Міноборони. Ідея, в принципі, направлення військового корабля до Лівії, вона фактично вже обговорюється.


Джерело - Korespondent

Військово-транспортний літак Іл-76МД Повітряних сил Збройних сил України здійснює другий рейс у Тріполі в рамках операції з евакуації громадян нашої держави з території Лівії.


За матеріалами - Korespondent

Расмуссен, який вранці прилетів з Києва до Будапеша, має намір вже через кілька годин повернутися до Брюсселя.


Джерело - УНІАН

Андерс фог Расмуссен підкреслив, що "Україна є великою державою і відіграє дуже важливу роль у євроатлантичній архітектурі безпеки".


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Згідно з опитуваннями, найбільше шансів на перемогу має опозиційна партія «Фіне Гел», однак незрозуміло, чи отримає вона можливість самостійно, без партнерів по коаліції сформувати уряд.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Генсек НАТО привіз до Києва цілу низку пропозицій. Серед них – допомога Україні в її євроінтеграційних прагненнях, запрошення до участі українських військових в операціях із боротьби з піратством в Індійському океані.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Безпрецедентний скандал у Франції: французькі дипломати звинуватили президента Ніколя Саркозі в аматорській зовнішній політиці.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Новий тест на міцність відносин Росії та Євросоюзу. Оскільки Брюссель хоче обмежити вплив "Газпрому" на європейському ринку, між партнерами визрів конфлікт. Під час візиту Володимира Путіна суперечка стала явною.


За матеріалами - УНАН

Співпраця України з НАТО відповідає нашим національним інтересам і зміцнює нашу безпеку не лише в Європі, а й в усьому світі.


Джерело - УНІАН

НАТО також готове обговорити можливість співпраці у таких напрямах, як енергетична безпека, кібербезпека та безпека на морі. Україна і НАТО мають таку ефективну структуру співробітництва, як Комісія Україна-НАТО, і Альянс хоче продовжувати співпрацю.


За матеріалами - Євроатлантика

"Я вдячний, що Ви приїхали. Я дуже ціную наші взаємини - і особисті, і, безумовно, той рівень відносин - порозуміння та взаємоповагу - який є між Україною та НАТО", - сказав В.Янукович.


Джерело - Korespondent

Лідери обговорили також ряд розглянутих США та європейськими країнами варіантів притягнення до відповіді лівійського уряду, а також питання, пов'язані з гуманітарною допомогою країні.


Джерело - УНІАН

Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявляє, що Північноатлантичний Альянс, як організація, не має планів втручатися у ситуацію в Лівії.


Джерело - Korespondent

"Справа не в Україні. Проблема в тому, що зараз усі сили європейської дипломатії спрямовані на регіон Північної Африки та Близького Сходу. Для підготовки візиту в Україну просто не вистачає ресурсів", - запевнив представник дипломатичної служби ЄС.


За матеріалами - Української правди

Серед пасажирів 38 дітей і 47 жінок. У літаку знаходиться 2 громадянина Словаччини, 11 - Польщі, 1 - Румунії, 4 - Казахстану, 1 - Угорщини, 4 Чехії, 10 - Азербайджану, 5 - Росії.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

У багатьох містах Лівії підняті прапори колишньої монархії, яку Каддафі скинув у 1969 році. Так само чинять і чимало посольств Лівії у світі.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Одна з провідних американських газет запитує, чому Хілларі Клінтон не згадала публічно про «політичні зловживання влади Януковича» під час підписання протоколу про енергетичну співпрацю з Києвом кілька днів тому?


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Україна має зиск від НАТО, переконаний Томас Валасек, директор програм зовнішньої політики та оборони Центру європейських реформ у Лондоні.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

«Я хотів би бути дуже чітким. Ми не можемо дозволити собі бути пасивними спостерігачами подій, які в багатьох аспектах є історичними», - сказав Президент Єврокомісії.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Перший віце-прем`єр-міністр – міністр економічної політики і торгівлі України Андрій Клюєв 2-3 березня в Брюсселі проведе переговори з профільними єврокомісарами з питання підготовки угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом.


Джерело - Korespondent

Обама закликав нації об'єднатися і разом виступити проти насильства. Водночас, президент не назвав конкретних санкцій, які повинні бути введені стосовно Лівії, зазначивши при цьому, що США готуються до інтенсивних переговорів щодо подальших дій.


Джерело - Korespondent

Агентство Рейтер підрахувало, що через відмову міжнародних концернів продовжувати роботу в Лівії видобуток нафти в цій країні скоротився на 300-400 тисяч барелів на день.


Джерело - Євроатлантика.info

«Нам кажуть, що треба терміново купувати ці товари і послуги, тому що зима, не можна чекати. Але ж зима – це не екстрений захід, а запланований», – сказав посол Євросоюзу в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра.


За матеріалами - Євроатлантика.info

Про це заявив Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен напередодні свого офіційного візиту до України, запланованого на 24 лютого.


Джерело - Time, Korespondent

Лідер Лівії Муаммар Каддафі, намагаючись зберегти владу, віддав розпорядження лояльним військам почати знищення нафтових об'єктів у країні.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Перед голосуванням спікер Палати представників конгресмен-республіканець Джон Бейнер попереджав: «Я твердо обіцяю: ми будемо скорочувати витрати!»


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Українські експерти, яких цитує The EpochTimes, кажуть, що український уряд не в змозі контролювати ситуацію з підвищенням цін.


Джерело - УНІАН

"Мірою того, як ми станемо краще розуміти, що взагалі відбувається, - а як ви знаєте, із зв`язком (у Лівії) нині проблеми, ми намагаємося дістати якомога більше інформації. Ми зробимо кроки, які відповідатимуть нашій політиці", - сказала Клінтон.


За матеріалами - УКРРІНФОРМ

В американському суспільстві до однієї третини (32%) зросла частка тих, хто хоче, аби США брали менш активну участь у розв'язанні міжнародних проблем.


За матеріалами - Євроатлантика

Кабінет міністрів України затвердив проект річної програми співпраці "Україна-НАТО". Його буде передано на розгляд Віктору Януковичу.


Джерело - Євроатлантика.info, Reuters

Прохід через канал був запланований у рамках річного учбового походу іранських військових кораблів, про який ЗМІ Ісламської Республіки повідомили ще у січні.


Джерело - ТСН

Офіцери лівійської армії закликали військових переходити на бік повсталих і приєднуватися до вимог повалення режиму Каддафі. Для реалізації своїх цілей бунтівні військові пропонують армійським частинам почати марш на Тріполі.


За матеріалами - Korespondent

22 лютого, у столиці Бахрейну Манамі відбувається багатотисячна хода прихильників шиїтської опозиції.


Джерело - Korespondent

У вівторок, 22 лютого, було проведено закрите засідання Ради безпеки з метою пошуку шляхів негайного припинення насильства в Лівії.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Останні опитування громадської думки показують, що підтримка вступу до ЄС сьогодні перебуває на рекордно низькому рівні. Згідно з одним опитуванням, лише 38% хорватів проголосували б за це, інше демонструє підтримку євроінтеграції на рівні всього 26%.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

За даними опитування, оприлюдненими компанією Gallup, американці вважають найвидатнішим президентом в історії США Рональда Рейгана (19%). До першої трійки також входять Авраам Лінкольн (14%) та Уільям Клінтон (13%).


За матеріалами - Голосу Америки

Камерон прибув у Каїр у понеділок, де також перебуває з офіційним візитом високопосадовець Державного Департаменту США Вільям Бернс.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Розпочав роботу проект технічної допомоги ”Підготовчі дослідження модернізації української газотранспортної системи і сховищ” в рамках виконання брюссельської декларації 2009 року.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Заворушення у Лівії спровокували зростання ціни на нафту. Поки що перебоїв з постачанням немає. Але фахівці не виключають такого розвитку.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

За словами глави МЗС Італії Франко Фраттіні, Євросоюз має нині запропонувати аналогію „плана Маршала“ для Північної Африки та Близького Сходу.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Концентрація влади в одних руках, недотримання владою прав людини та демократичних свобод, селекційне правосуддя та посилення корупції – такі проблеми України впали в око Ханне Северінсен за останні місяці.


Джерело - Євроатлантика

"Ми готові надати реальну підтримку тим країнам-сусідам ЄС, які прагнуть до політичних і економічних реформ", - сказала Ештон журналістам за підсумками засідання у Брюсселі міністрів закордонних справ держав ЄС.


Джерело - Korespondent

"Не вірте цим собакам-телеканалам. До побачення " .


Джерело - Korespondent.net

"Польські пілоти явно допустилися помилки, вони не повинні були здійснювати посадку в тумані, скільки б ми це не заперечували", - сказав Сікорський.


Джерело - УНІАН

Була прийнята система показників, до якої увійшли державна заборгованість і дефіцит бюджету, приватні накопичення і приватні заборгованості, торговий баланс і сальдо поточних інвестицій.


Джерело - Європейський простір

Ліхтенштейн увійде у Шенгенський простір до кінця 2011 року.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Європейці побоюються, що проблема може перерости у стихійне лихо, особливо для сусідніх із Африкою країн, зокрема для Італії.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

У квітні у Берлінівідбудеться засідання Комітету Україна-НАТО.


За матеріалами - УНІАН

Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог РАСМУССЕН обговорить із українськими партнерами в ході візиту до Києва не лише питання практичної співпраці, але також і питання політичних реформ.


Джерело - Голос Америки

Представники національних банків і фінансових організацій з двадцяти провідних країн світу і країн, що розвиваються, які входять до так званої Великої двадцятки, на нарадах у Парижі обмірковували питання дисбалансу у глобальній економіці.


Джерело - Голос Америки

Після масових демонстрацій у Єгипті, які призвели до зміни влади, Близьким Сходом покотилась нова хвиля протестів. Це означає і нові можливості, але разом і нові перешкоди у відносинах Сполучними Штатами і країнами регіону.


Джерело - Korespondent

Ціни на нафту британської марки Brent і ф'ючерси на американську легку нафту в ході торгів на Сінгапурській фондовій біржі в понеділок, 21 лютого, зросли більш ніж на один долар за барель.


Джерело - Korespondent

Телеканал Аль-Арабія повідомив з посиланням на джерела в лівійській опозиції, що полковник Муаммар Каддафі покинув Лівію, попрямувавши в одну з країн Латинської Америки, імовірно, до Венесуели.


Джерело - Євроатлантика

НАТО прагне подальшого розвитку відносин з Україною, і саме цим обумовлений візит до Києва Генерального Cекретаря Північно-Атлантичного Альянсу Андерса Фога Расмуссена, який відбудеться у наступний четвер.


Джерело - Польське Радіо для Закордону

Цього року саміт Східного партнерства відбудеться у Варшаві восени, не в Будапешті, як повідомлялося раніше.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Новий угорський закон про мас-медіа все-таки зазнає змін. На вимогу Євросоюзу парламент Угорщини вилучить з нього найбільш скандальні положення, які, на думку Єврокомісії, обмежують свободу слова і діяльність ЗМІ.


Джерело - УКРІНФОРМ

Фінальна архітектура (ПРО) великою мірою залежатиме від того, хто братиме у ній участь і хто зможе зробити власний внесок у її розбудову.Є великий інтерес до цієї теми з боку України.


Джерело - УКРІНФОРМ

Якщо такий прохід відбудеться, то це, говорять експерти, буде перший з 1979 року випадок проходження іранських суден через Суецький канал.


За матеріалами - Korespondent

"У Тунісі використовували жасмин, щоб прогнати уряд. Ми обрали картоплю фрі, щоб наш уряд, нарешті, прийшов", - пояснили назву "революції" відповідальні за акцію.


Джерело - Korespondent

Швеція розсекретила і опублікувала більш ніж 400 сторінок раніше секретних дипломатичних документів, датованих 1989 -1991 роками, в яких мова йде про розпад Радянського Союзу.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Парламент Ісландії ухвалив схему виплат Нідерландам та Великобританії. Таким чином ісландці компенсуватимуть провальну діяльність банку Іcesave.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Італія залишилася сам на сам з проблемами північноафриканських біженців. Приймати їх у себе інші країни ЄС не хочуть. Єдиного підходу до прийняття біженців спільнота досі немає.


Джерело - УНІАН

"Я рада оголосити, що ми виділяємо 150 мільйонів доларів Єгипту, щоб мати можливість підтримати перехід до нового режиму і допомогти в справі економічного відновлення", - сказала Клінтон журналістам.


Джерело - УНІАН

Угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму до 2042 року будуть денонсовані, коли в Україні зміниться влада, заявила лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.


За матеріалами - Євроатлантика

Держсекретар США Хілларі Клінтон закликала український уряд шукати взаєморозуміння і точки дотику з представниками громадянського суспільства країни. Про це вона заявила під час третього засідання Комісії зі стратегічного партнерства США - Україна.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Протести у країнах Північної Африки захопили зненацька не лише їхніх лідерів, але і європейську дипломатію. Європейський Союз не спромігся швидко і ефективно виробити спільну позицію щодо подій в Тунісі та Єгипті.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Представники економічних відомств 27 країн Євросоюзу щойно домовилися про принципи застосування грошового фонду для порятунку слабких держав єврозони.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Будапешт і Брюссель, як видається, наблизилися до залагодження суперечки довкола угорського закону, що регулює діяльність ЗМІ. Угорщина погодилася внести пропоновані законодавчі зміни.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Директива № 995/2010 обумовлює новий рівень контролю за ввезенням деревини до країн ЄС. Закордонні покупці зобов’язані довести шляхи походження деревини, і що вона вирубана законно.


Джерело - Українська правда

Відмова України приєднатися до спільної заяви європейських країн щодо Білорусі є підтвердженням того, що в Україна не дотримується демократичних цінностей.


За матеріалами - Голосу Америки, Української правди

Про це заявила співголова українського кокусу у Конгресі, конгресмен з Огайо Марсі Каптур після зустрічі з Костянтином Грищенком і послом в США Олександром Моциком.З


За матеріалами - Korespondent

Актуальні міжнародні питання, а також проблематику культурної і гуманітарної взаємодії обговорили на зустрічі в середу в Римі президент РФ Дмитро Медведєв і прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі.


Джерело - Українські новини

Україна, Румунія, Угорщина, Словаччина і Сербія мають намір у квітні домовитися про управління басейном річки Тиси.


За матеріалами - Korespondent

Про це напередодні заявила в середу на конференції з роззброєння заступник Держсекретаря США Еллен Таушер. Вона виступила на конференції Третій щорічний ядерний саміт з ядерного стримування, що відбулася в Арлінгтоні, штат Вірджинія.


За матеріалами - Української служби "Радіо собода"

Рада безпеки Грузії представила на розгляд парламенту новий проект Концепції національної безпеки. Це перша зміна Концепції від часів грузинсько-російської війни у 2008 році.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

У вівторок, обговорюючи стан демократії в Росії, євродепутати закликали вжити заходи відносно політичних лідерів цієї країни. Справжнє стратегічне партнерство між ЄС та Росією неможливе без поваги до спільних правил, наголошують європарламентарі.


Джерело - Голос Америки

Міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман закликав Європейський Союз врегулювати насамперед «проблему Ірану» перед тим, як зайнятися ізраїльсько-палестинським мирним процесом.


За матеріалами - УНІАН

Про заяву шести країн - Чехії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Австрії та Німеччини, - в якій засуджуються дії Білорусі проти опозиції, повідомила прем`єр-міністр Словаччини Івета Радічева.


За матеріалами - УНІАН

15 лютого 2011 р. у Вашингтоні Юрій Бойко і Річард Морнінгстар підписали меморандум про взаєморозуміння між урядом України і урядом США щодо ресурсів газу з нетрадиційних джерел.


Джерело - Korespondent

Системи ПРО Росії і НАТО повинні бути повністю незалежними одна від одної, але при цьому працювати координовано.


Джерело - Євроатлантика.info

Починаючи з 2013 року, Європейський механізм стабільності – постійний механізм фінансової допомоги, матиме ефективну кредитоспроможність у 500 млрд. євро.


Джерело - Korespondent.net

Бюджет військового відомства на 2011 рік складає 15 мільярдів реалів ($8,9 млрд.), з яких близько 11 мільярдів ($6,6 млрд.) відносяться до так званих необов’язкових витрат, за рахунок яких і вироблятиметься секвестр бюджету.


Джерело - Korespondent.net

Пізніше Білий Дім розповсюдив заяву, в якій конгресменам пригрозили накладенням вето у випадку, якщо вони приймуть проект бюджету, що передбачає подібні скорочення.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

У своєму радіозверненні до країни президент Барак Обама, зокрема, сказав: «Я пропоную новий бюджет, який дозволяє нам лише ті витрати, що нам по кишені, і разом з тим ми робитимемо інвестиції у наше майбутнє».


Джерело - Європейський простір

Уряд Греції в суботу ж скритикував інспекторів ЄС і МВФ, які спостерігають за його зусиллями реформувати заборговану економіку. Греція звинуватила їх у перевищенні повноважень і втручанні у внутрішні справи країни.


Джерело - УНІАН

15 лютого в Києві відбудеться п’яте засідання Міжпарламентської Асамблеї України та Республіки Польща.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

"Наш намір співпрцювати з Україною відтоді не слабшав, і ми продовжуємо пам`ятати ті зобов`язання, які взяли на себе в Бухаресті», - сказав Д.Аппатурай.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

Про це заступник помічника Генерального Секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки, спеціальний представник генсека зі зв`язків з країнами Кавказу і Середньої Азії Джеймс Аппатурай сказав вчора на прес-конференції в Москві.


Джерело - УНІАН

Українська сторона зацікавлена в розвитку співпраці з американською стороною в ядерному секторі енергетики, включаючи підвищення безпеки АЕС, продовження термінів експлуатації існуючих реакторів, співпрацю з питань кваліфікації і постачань ядерного палива


Джерело - УНІАН

НАТО не займається постачаннями зброї до Грузії, проте члени Північно-Атлантичного Альянсу можуть продавати зброю будь-якій країні, якщо це не суперечить міжнародному праву, вважає спеціальний представник Генсека НАТО Джеймс Аппатурай.


Джерело - Korespondent

Адміністрація США планує витратити на модернізацію ядерної інфраструктури 7,6 мільярда доларів в 2012 фінансовому році, говориться в проекті федерального бюджету.


За матеріалами - Korespondent

"Медаль Свободи - найвища нагорода нашої країни, яка присуджується цивільним особам. Вона вручається людям, які внесли особливо цінний внесок у справу безпеки або реалізації національних інтересів США, у миротворчу і культурну діяльність", - Білий Дім.


Джерело - УКРІНФОРМ

Сьогодні Японія офіційно втратила друге місце у світі за обсягом ВВП, поступившись ним Китаю.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Представницька делегація України на чолі з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком прибула до Вашингтона для участі в Третьому засіданні українсько-американської Комісії зі стратегічного партнерства.


За матеріалами - УНІАН

Тимчасове військове керівництво також встановило термін в шість місяців для підготовки до виборів. Протягом цього часу в країні діятиме перехідний уряд.


Джерело - Радіо "Свобода"

"Основна складність буде полягати в тому, чи буде в нас і політична воля, і взагалі чи буде виконуватися все, про що ми говоримо. В цьому полягає основна складність", - наголосив заступник міністра Валерій П’ятницький.


Джерело - Євроатлантика

Як пише норвезька газета Aftenposten з посиланням на матеріали скандально відомого сайту WikiLeaks, такими провокаційними заявами російський прем'єр буквально вивів із себе главу НАТО.


За матеріалами - Євроатлантика

В Одесі завершилася головна конференція з планування спільного українсько-американського навчання “Сі бриз – 2011”.


Джерело - Євроатлантика

Тематика занять, що були обговорені у 2011 році, охоплює “питання еволюції НАТО, місця Альянсу в системі міжнародних організацій, загроз міжнародній безпеці, сучасних операцій НАТО, трансформації НАТО, відносин НАТО з Росією та Україною”.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Дунайська стратегія об’єднує 14 країн, у тому числі Україну. Документом передбачено збільшення вантажних перевезень по Дунаю на 20 відсотків, відновлення екосистеми Чорного моря, забезпечення усіх громадян ЄС регіону доступом до швидкісного інтернету.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Уряд Італії оголосив режим надзвичайної ситуації гуманітарного характеру після того, як в країну хлинув потік біженців з Тунісу. Протести в інших арабських країнах досі не вщухають


Джерело - Korespondent

За інформацією журналістів, син президента Алаа Мубарак звинуватив свого молодшого брата Гамаля в тому, що його загравання з бізнесменами та залучення бізнесу в політику, у підсумку, призвели до повалення їхнього батька.


Джерело - Korespondent

Відповідно до плану Президента США Барака Обами, велика частина економії стане можливою завдяки скороченню витрат, а ще третина - за рахунок підвищення податків.


Джерело - Українська правда

Обама порівняв відставку президента Єгипту Хосні Мубарака з падінням Берлінської стіни і досягненнями американського суспільства у бротьбі за права людини.


Джерело - Korespondent

У розісланому на мобільні телефони смс-повідомленні представники Вищої ради збройних сил Єгипту заявили, що зараз воєначальники проводять екстрену нараду щодо ситуації, що склалася в країні, і найближчим часом звернуться до народу.


Джерело - Korespondent.net

Президент Франції Ніколя Саркозі визнав провальною політику мультикультуралізму, яка була спрямована на збереження і розвиток у П'ятій республіці культурних та релігійних відмінностей.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Посол України в ЄС з особливих доручень В’ячеслав Княжницький говорить, що головною метою членства України в Енергоспільноті є, власне, створення таких умов на енергоринку, які унеможливлять маніпулювання цінами.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Євросоюз обіцяє підписати угоду про вільну торгівлю з Україною до кінця року. Запрацює вона 2013, а повноцінно скористатися її перевагами українці зможуть тільки за десять років.


Джерело - Євроатлантика.info

Расмуссен позначив три умови залучення НАТО в регіональний мирний процес.


Джерело - Євроатлантика.info

Він також погодився з тим, що влада даремно намагається справити враження на міжнародній арені, що в Україні все прекрасно.


За матеріалами - Євроатлантика.info

За словами Тарасюка, йому прикро, коли він стає свідком того, як українських дипломатів змушують включатися у внутрішньополітичну боротьбу, як це сталося, зокрема, в Парижі.


За матеріалами - УНІАН

"Уряд Єгипту повинен запропонувати переконливий, реальний і недвозначний шлях до справжньої демократії, і поки він не скористалося цією можливістю... Майбутнє Єгипту буде визначено єгиптянами", - заявив Обама.


Джерело - УНІАН

Лідер опозиції Єгипту і екс-глава МАГАТЕ Мухаммед ель-Барадеї закликав армію "втрутитися в кризову ситуацію, щоб врятувати країну".


Джерело - УНІАН

Мубарак говорив про плавну передачу владі, про національний діалог, прозорі вибори і намір створити комісію для розробки поправок в конституцію. Підтвердив колишню обіцянку не балотуватися на новий термін у вересні, але не оголосив про відставку.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Розвиток співробітництва України і США в енергетичній сфері є "дуже позитивним". Про це заявив керівник апарату Спеціального представника Держдепартаменту США з питань енергетики в євразійському регіоні Річарда Морнінгстара Вінсент О'Брайен.


Джерело - УКРІНФОРМ

Колишній посол Ліги арабських держав Кловіс Максуд заявив, що єгипетська революція проти режиму президента Хосні Мубарака є також повстанням проти Ізраїлю та США.


За матеріалами - Європейського простору

«Якщо ми не вирішимо цю проблему, ми ризикуємо отримати розділену і ослаблену Європу, що все більше віддалєься від США», - додав А. Ф. Расмуссен.


Джерело - УНІАН

Україна передала Угорщині головування в багатонаціональному інженерному батальйоні “Тиса”, до складу якого також входять військові підрозділі Словаччини та Румунії.


Джерело - Голос Америки

В інтерв’ю телеканалу НАТО, генерал Петреус заявив, що Талібан втрачає позиції у деяких ключових для нього районах і, що талібські бойовики будуть змушені давати відсіч.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Основними питаннями порядку денного переговорів уже традиційно є лібералізація товарних ринків, торгівля послугами, санітарні та фітосанітарні заходи, торговельні аспекти енергетичної співпраці.


Джерело - Євроатлантика.info, Deutsche Welle

На саміті ЄС лідери 27 країн прийняли рішення про розширення стратегічного партнерства в енергетиці. Передбачається зменшити залежність від російського газу, розширити мережу трубопроводів та економити енергію.


За матеріалами - Євроатлантика.info

Угорський уряд погодився виступити з поправками до нового закону про ЗМІ, що викликав широкий осуд і, в значній мірі, затьмарив перший місяць головування в ЄС.


Джерело - Korespondent

Компанія Westinghouse Electric Company почала комерційні поставки ядерного палива в Україні в рамках контракту, підписаного з НАЕК Енергоатом у 2008 році.


За матеріалами - Korespondent

Десятки тисяч демонстрантів знову зібралися в центрі Каїра на мітинг, вимагаючи негайної відставки президента Хосні Мубарака.


Джерело - Європейський простір

Європейський Союз виділив технічну допомогу на суму 1,5 мільйона євро на створення Агентства регіонального розвитку в Криму.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Провідні європейські газети цитують представників світового бізнесу, котрі мають гіркий досвід роботи в Україні, і які характеризують ситуацію тут як «беззаконня, непрозорість та нечесність».


Джерело - УНІАН

В уряді України відзначають важливість чергового, 15-го раунду переговорів про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) з Європейським Союзом, який почався сьогодні в Києві.


Джерело - Голос Америки

Попри те, що він має досить напружені стосунки з бізнес-громадою, Обама нагадав керівникам корпорацій про спільну відповідальність і пообіцяв робити більше для того, аби допомогти американським компаніям залишатися конкурентоздатними.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Від середи набуває чинності угода між Україною та Ізраїлем про безвізовий режим. Тепер українцям, які відвідуватимуть Святу землю з туристичною метою достатньо купити квиток на літак, хоч не всі це можуть собі дозволити.


Джерело - УКРІНФОРМ

Головна вимога демонстрантів так і не задоволена - президент Єгипту Хосні Мубарак у відставку йти поки не збирається, натомість доручає уряду розробити план поступової передачі влади і внести поправки в Конституцію.


Джерело - Korespondent

Віце-президент США Джозеф Байден передав єгипетському колезі Омару Сулейману перелік конкретних кроків, які Сполучені Штати рекомендують Єгипту зробити для передачі влади "демократичним силам".


За матеріалами - Korespondent

Понад 150 тисяч користувачів Facebook проголосували за наділення 30-річного менеджера з маркетингу компанії Google на Близькому Сході Ваїля Гоніма повноваженнями офіційного представника революційної молоді Єгипту для переговорів з владою.


Джерело - УНІАН

Президент США Барак Обама дав вказівку керівникові Пентагону відновити всебічний план модернізації носіїв ядерної зброї та ядерного комплексу країни.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Сторони мають прагнути до такої архітектури ПРО, яка поважатиме фундаментальні принципи, зокрема відповідальність НАТО за оборону союзників по Альянсу і відповідальність Росії за захист своєї території.


Джерело - Євроатлантика

"Неприпустимо, коли скорочення військових витрат однієї країни знижує рівень безпеки всього Альянсу. Криза зробила посилення євроатлантичної співпраці не справою вибору, а питанням необхідності", - сказав Генеральний Секретар Андерс Фог Расмуссен.


За матеріалами - Голосу Америки

Одне з найбільших занепокоєнь Білого Дому стосується долі Мирної угоди, яку Єгипет підписав з Ізраїлем 32 роки тому.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Без 17 рідкісних металів не обійтися при виробництві високотехнологічної продукції. Головний експортер цієї сировини –Китай- обмежив експорт. Чи є альтернатива?


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Лідери Німеччини, Франції та Польщі зробили у понеділок чергову спробу реанімувати значення своїх зустрічей у форматі Веймарського трикутника. Їхня зустріч у Варшаві охопила зовнішню та внутрішню політику ЄС.


Джерело - Korespondent.net

Шейх Хасан Насралла заявив, що перемога в Єгипті народних мас, що вимагають відставки президента Хосні Мубарака, "повністю змінить обличчя регіону (Близького Сходу) на користь його народів".


Джерело - Korespondent

Як повідомив прес-секретар уряду Павло Грась, він же ухвалить рішення про публікацію доповіді і про те, чи повинні нести відповідальність офіційні особи. Ступінь цієї відповідальності також повинен визначити глава уряду.


Джерело - Korespondent

Втім, як розповідає кореспондент BBCі у Каїрі, демонстранти, які залишаються на головному майдані Тахрір, не погодяться на жодні інші умови, окрім відставки президента Мубарака.


Джерело - Korespondent

Генеральний Cекретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що Північноатлантичний Альянс не має наміру втручатися в події в Єгипті, хоча стурбований тим, що відбувається в цій країні і уважно стежить за розвитком подій.


Джерело - Голос Америки

У зв’язку з політичним неспокоєм у Єгипті та інших арабських країнах, міжнародний «Квартет» близькосхідних мирних посередників заявив про «невідкладну» потребу поновлення ізраїльсько-палестинських переговорів.


За матеріалами - УНІАН "Новини ЄС"

При цьому лідери країн-членів зони євро запропонували приєднатися до них і решти членів Європейського Союзу, бажаючих співробітничати у сфері посилення координації економічної політики.


Джерело - УНІАН

Колишній віце-президент США Дік Чейні, який входив у команду Джорджа Буша-молодшого, назвав президента Єгипту Хосні Мубарака давнім другом і союзником, закликавши нинішню адміністрацію пам`ятати про це на тлі вимог опозиції в Єгипті.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Канцлер Німеччини Ангела Меркель, виступаючи в Мюнхені, попередила, що за жодних обставин у Єгипті не можна допустити «тотального вакууму влади».


За матеріалами - Євроатлантика.info , Кореспондент.Net

Про необхідність започаткування переговорів, щодо скорочення тактичної ядерної зброї президент США Барак Обама заявив у листі, направленому в середу ряду ключових сенаторів.


За матеріалами - Євроатлантика

Генсек НАТО прогнозує, що події в Тунісі і Єгипті можуть позначитися на світовому порядку, тому закликав країни-учасниці військового альянсу "тісніше координувати політику оборони" і попросив додаткових коштів.


Джерело - Євроатлантика.info

Згідно з прийнятими висновками, до 2014 року планується завершити створення повністю інтегрованого внутрішнього ринку, що має дозволити вільне переміщення газу і електроенергії у всіх країнах - членах ЄС.


Джерело - Korespondent

За його словами, Росія продовжує "нарощування військового потенціалу на окупованих територіях", а на території колишнього СРСР "лідери колишньої імперії" як і раніше проводять політику "розділяй і володарюй".


За матеріалами - Korespondent

Президент США Барак Обама вважає, що Єгипет у будь-якому разі більше не стане таким, яким він був перед початком заворушень.


Джерело - Korespondent

Декілька тисяч людей у неділю взяли участь у маніфестації з вимогою відставки прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі в містечку Аркоре під Міланом, де знаходиться вілла голови уряду.


Джерело - УНІАН

"Дострокові вибори на початку процесу демократизації, ймовірно, неправильне рішення", - заявила вона, виступаючи з промовою в Мюнхені на щорічній Міжнародній конференції з безпеки у суботу, 5 лютого.


Джерело - Korespondent

"Зовсім скоро Олександр Лукашенко повинен бути замінений разом з іншими тиранами світу", - заявив сенатор.


Джерело - Korespondent

"Ми не знаємо, як закінчаться ці події, але ми знаємо, що загалом в їх основі лежить незахищеність людини, бідність, корупція, дефіцит демократії", - сказав генсек у суботу 5 лютого в Мюнхені, виступаючи на конференції з безпеки.


Джерело - УНІАН

Єврокомісар з фінансових питань Оллі Рен вважає, що фінансова криза, нарешті, зробить з Євросоюзу реальний, а не формальний економічний союз, хоча це відбудеться і через багато років після формування валютного союзу.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Янукович і Коморовський відновили роботу українсько-польських консультативних комітетів, які працюють при главах двох держав.


За матеріалами - УНІАН

Україна 1 лютого 2011 р. набула повноправного членства в Енергетичному співтоваристві.


Джерело - Голос Америки

В оприлюдненому в середу звіті говориться, що докази вказують «поза всяким сумнівом», що Іран намагається виготовити ядерну зброю, якщо таким буде рішення його лідерів.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У політичній суперечці у Бельгії спершу потрібно вирішити так зване питання Брюсселя. Цим опікуватиметься новий посередник, призначений королем Альбертом ІІ - Дід’є Рейндерс.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міжнародна спільнота посилює тиск на єгипетське керівництво. ЄС ще не виступив з єдиною позицією щодо ситуації в Єгипті, але п’ять його провідних держав вимагають швидкої зміни уряду в Каїрі.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Колишній віце-прем'єр України Григорій Немиря, вважає, що в ЄС і в Німеччині занепокоєні тим, що сучасна політика Києва уповільнить процес євроінтеграції України. Про це він сказав Deutsche Welle в Берліні.


Джерело - Комерсант-Україна

З документів випливає, що США дуже уважно стежили за ситуацією з нелегальним переміщенням по країні радіоактивних матеріалів, які могли б стати основою для створення "брудної бомби".


За матеріалами - Євроатлантика

Депутати Європарламенту одноголосно висловили занепокоєння ситуацією, що склалася в Україні, вважаючи Генпрокуратуру України – маріонеткою влади, яка використовується задля політичної розправи з опозицією.


Джерело - Korespondent

"Наприкінці минулого року ми попереджали про нестабільність. Ми не знали, що події розгорнуться подібним чином", - заявила одна з кандидатів на посаду заступника голови національної розвідки США, представник ЦРУ Стефані О’Салліван.


Джерело - Korespondent

Oфіційні представники США та Єгипту обговорили план, згідно з яким віце-президент Сулейман за підтримки голови армії Самі Енана і міністра оборони Мохамеда Тантаві почне процес конституційних реформ.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Низка світових експертів, включно з відомим американським інтелектуалом і філософом Френсісом Фукуямою, аналізує нові революції в арабському світі і порівнює їх із недавніми «кольоровими революціями» в Україні, Грузії та Киргизстані.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Дводенне засідання парламенту Євросоюзу насамперед присвячене обговоренням ситуації у країнах Північної Африки. Єгипет і Туніс, а також ескалація народних протестів у деяких інших країнах цього регіону будуть предметом обговорень парламентарів.


Джерело - УНІАН

Заступник голови партії “Батьківщина” Григорій Немиря заявляє, що під час візиту Президента України Віктора Януковича до Польщі офіційна Варшава не повинна ухилятися від оцінки дій влади України по відношенню до опозиції.


За матеріалами - Голосу Америки

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський у середу заявив, що Європа на стороні білоруського народу і сказав Лукашенку, що йому рано чи пізно доведеться тікати з власної країни.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Європейські країни назбирали для білоруської опозиції 87 мільйонів євро. Лише ЄС, який два дні тому ухвалив санкції проти білоруських чиновників, збільшив свою допомогу громадянському суспільству в цій країні учетверо


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Італією котиться хвиля протестів проти Берлусконі: представники різних рухів та організацій закликають його до одного: до відставки. Наступними днями площі італійських міст знов заповняться протестуючими.


За матеріалами - ВВС

Адміністрація США розраховує почати переговори з Росією щодо скорочення тактичної ядерної зброї не пізніше, ніж через рік після набуття чинності нового Договору про СНО.


За матеріалами - Korespondent

Сенат Конгресу США висловився у середу проти скасування закону про реформу охорони здоров'я, заблокувавши таким чином рішення палати представників.


Джерело - Korespondent.net

Приблизно тисяча людей постраждали в середу в результаті запеклих сутичок між прихильниками і супротивниками правлячого режиму президента Хосні Мубарака.


Джерело - ІТАР-ТАСС, Korespondent

Єгипетська армія в четвер, 3 лютого, розгорнула військову техніку на каїрській площі Тахрір та прилеглих до неї проспектах, де тривають зіткнення між прихильниками президента Мубарака і антиурядовими демонстрантами.


Джерело - УКРІНФОРМ

CNN нагадує, що Муссе раніше очолював міністерство закордонних справ Єгипту.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Експерти вважають, що соціальне напруження в державі наростатиме і не виключені нові масові акції протесту бо, на думку соціологів, «до грудня минулого року безпрецедентний кредит довіри нової влади вже був вичерпаний».


Джерело - УНІАН

Колишній Президент Європарламенту Ханс-Герт Пьоттерінг хоче почути, чому лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко не пустили до Брюсселя.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Наразі Європарламент, що є двигуном і основним майданчиком EURONEST, близький до того, щоб формалізувати рішення розпочати роботу без участі Мінська.


За матеріалами - Голосу Америки

Ірландський прем'єр-міністр Браян Коен розпустив парламент та призначив нові вибори на 25 лютого. Це рішення він виголосив під час промови перед законодавцями країни у вівторок.


Джерело - Голос Америки

Напередодні зустрічі президент Ізраїлю Шимон Перез попередив про небезпеку зростання «екстремістської релігійної диктатури», наголошуючи, що демократія не визначається лише проведенням виборів.


Джерело - Голос Америки

Втім багато хто всередині країни та за її межами вважає, що в Єгипті відбувається повномасштабна революція і будь-які слова США, не матимуть впливу на ситуацію.


Джерело - Korespondent

Президент Єгипту Хосні Мубарак звинуватив опозицію у зриві діалогу з владою, який міг би повернути стабільність і безпеку країни.


Джерело - Korespondent

Американський посланець передав очільнику Єгипту заклик Обами щодо того, що йому не варто виставляти свою кандидатуру на майбутніх виборах у вересні.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Прем’єр-міністр Сербії Мирко Цветкович у Брюсселі вручив комісарові в справах розширення Євросоюзу Штефану Фюле відповіді на 2500 запитань, що стосуються євроінтеграції Сербії.


За матеріалами - "Радіо "Свобода"

Згідно з ізраїльсько-єгипетською мирною угодою 1979 року, Ізраїль повернув Єгипту захоплений Сінайський півострів.


За матеріалами - Української правди, Інтерфакс

Рада міністрів закордонних справ ЄС прийняла рішення заборонити в'їзд до Євросоюзу 158 посадовим особам Білорусії, включаючи президента Олександра Лукашенка.


Джерело - УКРІНФОРМ

За прогнозами британського журналу The Economist, у 2011 році за розміром ВВП на душу населення Україна (6300 доларів) випередить в Європі лише Молдову (2300 доларів) та Косово (2500 доларів).


За матеріалами - Євроатлантика.info

Згідно з першими офіційними даними, опублікованими за підсумками обробки 100% голосів, які наводить комісія референдуму, за відділення Південного Судану висловилися 99,57% голосуючих.


За матеріалами - Голосу Америки

Президент США Барак Обама закликав єгиптян до мирного переходу до більш відповідального уряду. Сполучені Штати побоюються іранського сценарію розвитку подій.


Джерело - BBC

До Єгипту прибув спеціальний представник США Френк Уіснер, щоб зустрітися з президентом Хосні Мубараком.


За матеріалами - Korespondent

США ввели однобічні санкції щодо низки білоруських компаній, а також розширили список громадян Білорусі, яким заборонений в’їзд до Сполучених Штатів, повідомив у понеділок Держдепартамент.


Джерело - Korespondent

Виступаючи на прес-конференції в Єрусалимі разом з Ангелою Меркель, Нетаньяху не виключив, що Єгипет може повторити долю Ірану, який після Ісламської революції 1979 року перетворився з найближчого регіонального союзника Ізраїлю в джерело загрози.


Джерело - Korespondent.net

ОПЕК визнає потенційний ризик браку нафти через заворушення в Єгипті і готова збільшити видобуток, якщо буде необхідно, повідомляє Dow Jones з посиланням на генерального секретаря ОПЕК Абдаллу аль-Бадрі.


АНАЛІТИКА

Чак Хагел - Голова Атлантичної Ради США

Сьогодні ми визначаємо новий світовий порядок. Дипломатія США зараз зіштовхнулася із набагато складнішим світом, ніж це було два місяці тому.


Аркадій Сидорук - Дзеркало тижня

Стверджувати сьогодні, що Рональд Рейган відіграв ключову роль в американській і світовій історії кінця ХХ століття, — не більше ніж констатувати визнаний факт.


Автор - Іванна Піняк

Останнім часом ми спостерігаємо, як падуть диктаторські режими північної Африки, мов картковий дім, коли силові методи безсилі, якщо на вулиці виходять тисячі, сотні тисяч громадян.


Себастьян Бікеріх - Die Zeit

Люди на Південі нарешті це зрозуміли, усвідомили чого вартує всяка така "Унія" і "Партнерство". Вони вирішили за краще самим вийти на вулиці, аби виступити проти деспотів, за якими доглядала ЄУ.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Віктор Янукович заявляє, що Україна готова брати активну участь у розвитку політики партнерства НАТО. Про це глава держави заявив під час зустрічі з Генеральним Секретарем НАТО Андерсом Фогом Расмуссеном, який прибув з візитом до Києва.


За матеріалами - Korespondent

Очікується, що в ході переговорів Расмуссена та української влади буде порушено теми співробітництва у сфері протиракетної оборони, поглиблення співпраці у боротьбі з тероризмом, піратством і в питанні, що стосується скорочення зброї масового ураження.


За матеріалами - УНІАН

НАТО планує посилити практичну співпрацю і політичний діалог з Україною. Про це заявив Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен напередодні свого офіційного візиту в Україну, запланованого на 24 лютого.


Джерело - Korespondent

Як зазначають експерти, у разі повалення Каддафі в країні спалахне міжплемінна конфронтація, а також розпочнеться боротьби за владу і контроль за каналом експорту енергоносіїв.


Джерело - Українська правда

"Що я хотів би обговорити під час мого візиту в Україну, так це питання, яким може бути можливий внесок України в євроатлантичну архітектуру протиракетної системи оборони", - сказав Генсек НАТО у четвер у Брюсселі в інтерв'ю українським журналістам.


Джерело - Korespondent

Заява глави зовнішньополітичного відомства США пролунала після вчорашнього засідання українсько-американської Комісії із стратегічного партнерства і зустрічей з представниками України.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

15 лютого минає 20 років від створення Вишеградської групи, куди нині входять Чехія, Польща, Словаччина та Угорщина. У Братиславі з цієї нагоди збирається саміт регіональної організації, на який також запросили голів урядів України, Німеччини та Австрії.


За матеріалами - ВВС

Сотні тисяч людей, які впродовж майже трьох тижнів протестували, вимагаючи відставки президента Хосні Мубарака, святкують довгоочікувану зміну влади.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Політики обговорили питання європейської безпеки та оборони, а також пріоритети польського головування в Європейському Союзі, що розпочнеться через 5 місяців.


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

Американці відзначили ювілейну дату – 6-го лютого виповнилося 100 років від дня народження президента Рональда Рейгана, якого вважають одним з найвидатніших державних діячів за всю сучасну історію Сполучених Штатів.


Джерело - Korespondent.net

Ісламська організація Брати-мусульмани розраховує створити тимчасовий уряд разом з іншими опозиційними партіями Єгипту і домогтися розірвання мирного договору з Ізраїлем після того, як змусить піти у відставку 82-річного президента Хосні Мубарака.


Джерело - УКРІНФОРМ

В той же час він додав, що має намір продовжувати виконувати свої обов'язки до кінця терміну, аби "в останні місяці забезпечити мирний і плавний перехід влади".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект