НОВИНИ

17.02.2011 | Конгресмени США сподіваються, що Грищенко їх почув
За матеріалами - Голосу Америки, Української правди

Членів американського Конгресу занепокоєні станом політичних свобод в Україні.


Про це заявила співголова українського кокусу у Конгресі, конгресмен з Огайо Марсі Каптур після зустрічі з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком і послом в США Олександром Моциком, повідомляє "Голос Америки".


За її словами, найважливішим питанням, яке обговорювалося, звичайно, було "наше занепокоєння станом політичної свободи і розвитком демократії в Україні".


"Наш фокус насамперед був на питанні політичних свобод. У останньому дослідженні, проведеному Freedom House, Україна опустилася з категорії "Вільних" у категорію "Частково вільних держав". Це пов’язано з тиском на ЗМІ і придушенням свободи слова, з маніпуляціями у судовій системі і з нечесно проведеними виборами", - зазначила Каптур.


"Ці проблеми особливо непокоять членів американського Конгресу. І той факт, що Freedom House понизив Україну у рейтингу, є серйозним свідченням погіршення ситуації. Ми висловили свою думку у розмові з міністром та послом. Ми сподіваємося що вони нас почули", - уточнила конгресмен.


"У мене склалося таке враження, що пан Грищенко, можливо, не повною мірою зрозумів глибину нашого занепокоєння. Я сподіваюся, що під час подальшої роботи Комісії зі стратегічного партнерства, те, що ми сказали, таки буде почуте українською стороною", - заявила вона.


З американської сторони на зустрічі були також присутні конгресмен Левін, конгресмен Гейстінгс і конгресмен Квіклі.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект