Notice: Undefined index: monthList in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 7

Notice: Undefined index: d in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 58
Євроатлантична Україна

АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - EurActiv

Зустріч комісара Андріса Пієбалгса із норвезьким енергетичним міністром, яка була запланована на 30 серпня, не відбулася в зв''язку з важливими дискусіями навколо бюджетних дебатів у Норвегії. Такою була офіційна позиція.


За матеріалами - NEWSru.com

Виступаючи на прес-конференції в Тегерані президент Ірану знову заявив, що його країна "не схилить голову перед загрозами і залякуванням" і попередив, що Іран "прийме необхідні рішення в залежності від мір", які можуть бути прийняті проти нього.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Польща лібералізувала свій ринок праці. У майбутньому громадяни України, Росії, Білорусі, Німеччини та Туреччини зможуть без дозволу на працю упродовж трьох місяців працювати на сезонних сільськогосподарських роботах.


За матеріалами - РБК, Korespondent.net

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад в черговий раз застеріг керівництво європейських країн від введення санкцій щодо Тегерану в зв’язку з іранською ядерною програмою.


За матеріалами - АР, Радіо "Німецька хвиля"

Надалі не зовсім зрозумілою залишається ситуація з придбанням російським Внешторгбанком від 4 до 5 відсотків акцій Європейського аерокосмічного та оборонного концерну EADS.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Від жовтневого самміту ЄС-Україна Київ очікує сигналу щодо змісту майбутнього базового договору з Євросоюзом. Про це у столиці Фінляндії заявив Борис Тарасюк.


Джерело - Українські новини, Українська правда

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's вважає слабкими перспективи проведення реформ в Україні і не виключає повернення політичного курсу назад.


За матеріалами - УНІАН, Associated Press, Lenta.ru

Це відбулося лише за кілька днів до закінчення крайнього терміну, після якого Іран мусить, відповідно до резолюції 1696 ООН, припинити будь-які дії з подальшого одностороннього розвитку своєї ядерної програми.


Джерело - Українська служба ВВС

Пан Качинський, який здійснює перший закордонний візит, каже, що його уряд прагне зміцнювати демократію і ринкову економіку.


За матеріалами - NEWSru.com

Президенти Венесуели і Сирії Уго Чавес і Башар Асад мають намір закласти засади для могутнього політичного й економічного співробітництва між двома країнами.


За матеріалами - УНІАН, Korespondent.net

Натомість, як сказав М.Сівець, "увага Заходу до Юлії Тимошенко зараз значно більша, ніж до двох інших політичних лідерів" - Ющенка та Януковича, проте, "її (Ю.Тимошенко) опозиційна роль може спричинити розкол у країні".


Джерело - ProEUROPA

А також розробити новий документ на заміну Угоди про партнерство і співробітництво між двома країнами.


За матеріалами - Української правди, прес-служби МЗС України

Президент Віктор Ющенко відвідає Фінляндію для участі в самміті Україна - Європейський Союз 26-27 жовтня.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Наступного тижня південно-польське курортне містечко Криниця відвідає прем’єр-міністр України. Віктор Янукович візьме участь у 16-му Економічному Форумі, в рамках якого відбудеться зустріч з його польським колегою Ярославом Качинським.


Джерело - EUobserver

ЄС зіштовхнувся із можливою втратою своєї влади в Міжнародному Валютному Фонді, так як США планують збільшити кількість голосів для країн, що розвиваються, таких як Китай.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Це буде перший закордонний візит обраного в липні польського прем’єр-міністра.


За матеріалами - РІА "Новости", УНІАН

Голова сенатського комітету з міжнародних справа сенатор-республіканець Річард Лугар поставив Росію разом з Іраном і Венесуелою в один ряд у списку "ворожих режимів", які використовують свої енергоресурси для тиску на сусідні країни.


За матеріалами - Української правди

Приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО стане логічним та послідовним кроком на шляху до ЄС. Про це заявив глава секретаріату президента Олег Рибачук на зустрічі з новопризначеним послом Великобританії в Україні Тімоті Барроу.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Анна Фотига, керівник польського зовнішньо-політичного відомства, після зустрічі з українським колегою заявила, що Польща надалі підтримуватиме намагання України увійти до Світової Організації Торгівлі та до євроатлантичних структур.


Джерело - Українська служба ВВС

За усмішками теплого прийняття Кофі Анана у Ізраїлі розбіжності двох сторін виявилися досить чітко.


Джерело - УНІАН

Голова Ради Міністрів Польщі Ярослав Качинський у листопаді відвідає з офіційним візитом Україну.


За матеріалами - Комерсант-Україна, ProEUROPA

Прем´єр-міністр Віктор Янукович поставив Кабмінові задачу вступити до СОТ в 2006 році, "але це повинен бути усвідомлений крок". Про це повідомив міністр економіки Володимир Макуха.


За матеріалами - Франс Прес, УНІАН

“Чи може Європейський Союз продовжувати тривалий час ухвалювати рішення в такому темпі? Чи може ЄС взагалі ще приймати рішучі рішення?”, - запитала Катерін Колонна.


Джерело - Офіційний сайт НАТО

Яаап де Хооп Схеффер із задоволенням повідомляє про призначення посла Даана Евертса з Нідерландів на посаду Вищого військового представника НАТО в Афганістані.


Джерело - Офіційний сайт НАТО

Польща стане 16 державою-учасницею програми НАТО АВАКС. Вона братиме участь у фінансуванні програми і надішле всій персонал до Агентства з керівництва програмою НАТО АВАКС.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Це був дійсно останній шанс для країн ЄС, щоб перейняти їхню частину відповідальності за консолідацію зусиль для збереження нестабільного перемир’я між Ізраїлем та ліванським рухом „Хезболла“.


Джерело - ProEUROPA

З 27 по 31 серпня 2006 року у Парижі проводиться 11-та щорічна конференція Міжнародної асоціації прокурорів.


Джерело - Оглядач

Україна закачує газ до підземних газосховищ згідно з графіком. Про це заявив міністр палива та енергетики України Юрій Бойко, повідомляє прес-служба Мінпаливенерго.


За матеріалами - Інтерфакс-Україна

Під час переговорів планується обговорити широке коло питань двостороннього та багатостороннього співробітництва, пріоритетні завдання двосторонніх відносин, взаємодію щодо європейського та євроатлантичного курсу України, співпрацю в енергетичній сфері.


Джерело - ИА "Новини - Молдова", УНІАН

Про це він заявив, виступаючи у літній школі однієї з румунських молодіжних політичних організацій.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Іранський президент Махмуд Ахмадінеджад викладе позицію своєї країни на спеціальній прес-конференції.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Після зустрічі з ліванським прем’єр міністром Фуадом Сіньорою та спікера парламенту Лівану, близьким до “Хезболли”, Набі Беррі, Кофі Аннан наголосив, що багато ще потрібно зробити.


Джерело - ІТАР-ТАСС

Однак співробітництво з Альянсом значно розшириться. Про це йдеться в Індивідуальному плані співробітництва Молдавії з Північноатлантичним блоком.


Джерело - ProEUROPA

Польща виділила 85 млн. злотих, тобто понад 22 млн. євро, на міжнародну допомогу. Найбільще дістануть Україна і Білорусія, повідомляє "Жеч Посполита".


За матеріалами - РІА "Новости"

"Спроби втягнути Північноатлантичний Альянс у невійськові місії, тимчасові партнерства, технологічні авантюри, недостатньо підготовлене розширення здатні лише змінити саме призначення НАТО", - сказав французький президент.


За матеріалами - Інтерфакс-Україна, Українська правда

Екс-керівник прес-служби Міністерства закордонних справ Василь Філіпчук став заступником голови місії України при Європейському Союзу.


За матеріалами - "Комерсант-Україна", Українська правда

Уряд Румунії направив Кабінетові міністрів України листа, в якому зажадав до кінця року погасити заборгованість за будівництво Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Чеська політична сцена вичерпала коаліційні можливості. На підході меншинна влада громадянських демократів на чолі з Міреком Тополанеком, якого нещодавно призначено прем’єр-міністром.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Існує одне питання, якого лідери держав ЄС під час саммітів намагаються не торкатися за будь-яких обставин. Оскільки заздалегідь відомо: тут консенсусу досягти вони не зможуть.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Він вважає, що великий бізнес в Україні вже не відчуває загрози реприватизації, а тому знову вкладає кошти у ровиток виробництва. Ослунд також не сприймає серйозно заяви нових урядовців про інтеграцію до Єдиного Економічного Простору.


За матеріалами - РІА "Новости", УНІАН

Таємні переговори ведуться за посередництва спікера ліванського парламенту, лідера руху шиїта "Амаль" Набіха БЕРРІ та італійської сторони.


Джерело - ProEUROPA

"Ціна на газ буде прогнозована, тобто вона буде розрахунковою і, на наш погляд, вона вже цього року не буде змінюватися", - додав прем´єр.


За матеріалами - Української служби ВВС, Української правди

Міністр закордонних справ Словаччини Ян Кубіш заявив, що країни-члени НАТО очікують від України чіткої позиції щодо членства в Альянсі.


За матеріалами - NEWSru.com, РИА Новости

"Усі, причетних до вибухів, найближчим часом буде схоплено", - заявив в інтерв’ю агентству DHA губернатор провінції Мугла, Темель Кочаклар.


Джерело - Українська служба ВВС

Він сказав, що немає необхідності надсилати таку кількість на територію, вдвічі меншу за французький адміністративний регіон, і де вже є 15-тисячне ліванське військо.


Джерело - УНІАН

Іранський уряд за останні три тижні відправив до Сирії величезну кількість зброї та боєприпасів, включно з ракетами різної дальності дії.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Сприяти торгівлі між Україною та ЄС, допомагати компаніям та покращувати відносини між урядом і бізнесом – у цьому полягає завдання Бізнес Ради "Україна-ЄС," створеної в лютому цього року з офісами в Брюсселі, Лондоні та Києві.


За матеріалами - NEWSru.com, РИА Новости

У зв’язку з цим США мають намір домагатися введення фінансових санкцій проти Тегерану і вже дістали згоду в цьому питанні з боку трьох європейських держав.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Перед Міжнародним трибуналом з колишньої Югославії постали шість винуватців трагедії, що стала найважчим злочином над цивільним населенням у Європі з часів Другої світової війни.


За матеріалами - Кореспондент.net

Як зазначають представники палестинської влади, колона танків за підтримкою з повітря безпілотних літальних апаратів перетнула кордон автономії в районі КПП Карні.


Джерело - УНІАН

Ситуацію на 275-й артилерійській базі поблизу Новобогданівки у Запорізькій області вдалося стабілізувати.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Близько півтори сотні іспанських солдатів забезпечували евакуацію закордонних дипломатів з району Кіншаси, де відбувалися збройні сутички.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Європейська преса знову приділяє багато уваги ситуації на Близькому сході. Крім того, газети пишуть про арешт у Німеччині підозрюваного в організації терористичної атаки на регіональні поїзди.


Джерело - Українська служба ВВС

Під час конфлікту Лівану було завдано шкоди на мільярди доларів. Міністри закордонних справ арабських країн зустрілися у Каїрі.


Джерело - Кореспондент.net

У неділю, 20 серпня, до Лівану відбув основний контингент французького інженерного батальйону, який увійде до складу Тимчасових сил ООН у цій країні.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У суботу й неділю біля берегів італійського острова Лампедуза, що в Середземному морі, перевернулися човни з нелегальними мігрантами з Африки, внаслідок чого загинуло кілька десятків осіб.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Перемир’я між Ізраїлем та угрупованням “Хезболла”, встановлене тиждень тому, досить нестабільне, заявив напередодні в Бейруті представник ООН Тер’є Род-Ларсен. Він закликав обидві сторони проявляти стриманість.


За матеріалами - Lenta.Ru

"Ця людина повинна вмерти", - сказав ізраїльський офіцер, зазначивши, що для досягнення цієї мети Ізраїлю не перешкодить навіть діюче в Лівані перемир’я.


Джерело - Українська правда

Пожежа і вибухи снарядів на складі 275-й бази зберігання артилерійських боєприпасів, розташованої в районі села Новобогданівка Запорізької області, тривають.


Джерело - Українська служба ВВС

Таку думку висловив політолог Віктор Небоженко, коментуючи підсумки першого закордонного візиту Віктора Януковича на посаді прем’єр-міністра України.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

За інформацією правоохоронців, заарештований 22-річний студент з Лівану Юссуф Мухаммад є безпосереднім виконавцем терактів, які планувалися на німецькій залізниці.


Джерело - ЛІГАБізнесІнформ

На прес-конференції після зустрічі з главою українського МЗС Борисом Тарасюком Кубіш підкреслив, що для Словаччини і України взаємна співпраця є пріоритетною.


Джерело - Кореспондент.net

Служба новин телеканалу ABC повідомила про те, що поліція Пакистану заарештувала одного з верховних командуючих угруповання "Аль-Каіди", підкресливши, що він може дати інформацію про місцезнаходження бойових осередків ісламістів, розкиданих по всьому світ


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Заяву оприлюднив комісар ЄС з питань гуманітарної допомоги Луї Мішель, який прибув з візитом до Ізраїлю.


Джерело - Українські новини

Україна не має наміру відкладати приєднання до Плану дій з членства в НАТО. "Я допускаю, що ініціатива в цьому плані буде зроблена в найближчі дні. Україна в контексті закону про безпеку політики України ні на йоту не відступила від цього закону".


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля", Українська служба Радіо Свобода

Позов із відповідною вимогою подала Американська спілка боротьби за громадянські свободи. Суддя Анна Діггс Тейлор заявила, що Джордж Буш перевищив повноваження, коли запровадив програму стеження за терористами.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Під час бойових дій у Лівані повстанське угруповання обстрілювало ізраїльську армію російськими протитанковими ракетами


За матеріалами - РБК, УНІАН

Міністр оборони Ізраїлю Амір Перец визнав, що армія недооцінила ракетний потенціал угруповання "Хезболла" і загрозу обстрілу ізраїльських міст.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Як повідомив посол Німеччини при ООН Томас Матуссек, німецькі військові кораблі можуть взяти під контроль все ліванське узбережжя, аби таким чином запобігти контрабанді зброї.


Джерело - Українська служба ВВС

Про це було оголошено на засіданні в Нью-Йорку, де представники понад сорока країн обговорювали розширення контингенту.


Джерело - УНІАН

З такою заявою виступив політичний лідер Палестинської автономії Махмуд Аббас. За словами М.Аббаса, домовленість була досягнута під час переговорів між партією "Фатх" і ісламістським рухом "Хамас".


Джерело - Кореспондент.net

Прес-секретар торгівельного представника США Шон Спайсер заявив, що у випадку скасування преференцій з торгівлі м’ясом, у Росії можуть виникнути серйозні проблеми на переговорах зі вступу у СОТ


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Заяву оприлюднив у четвер комісар ЄС з питань гуманітарної допомоги Луї Мішель, який прибув з візитом до Ізраїлю.


Джерело - Українська служба ВВС

Це сталося у маленькому аеропорту міста Хантінгтон після того, як монітор служби безпеки відреагував на дві пластикові пляшки з розчином, що містились у ручному багажі пасажирки.


За матеріалами - Української правди, Інтерфакс-Україна

Відбулися зміни в програмі робочого візиту в Україну міністра закордонних справ Словаччини Яна Кубиша. Раніше запланована на 18 серпня зустріч Кубиша з прем'єром Віктором Януковичем в оновленій програмі візиту не значиться.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Польща виступає за розширення НАТО на Україну та Грузію, це буде важливо для стабільності Європи, наголосив польський президент Лєх Качинський під час святкувань Дня польського війська.


Джерело - Кореспондент.net

Поки глави МВС країн ЄС і представники Єврокоміссії обговорювали в Лондоні практичні кроки щодо протидії тероризму, стало відомо, що дитина змогла без документів проникнути на борт літака.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

На початку вересня експерти мають намір оцінити ефективність такого запобіжного заходу, повідомив у Брюсселі офіційний представник комісара ЄС з питань юстиції Франка Фраттіні.


За матеріалами - Коммерсантъ, УНІАН

Керівник Міністерства економічного розвитку і торгівлі РФ Герман ГРЕФ висунув торговому представнику США ультиматум, вимагаючи до жовтня 2006 року підписати угоду про вступ Росії до Світової організації торгівлі.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Сьогодні до Амстердама авіарейсом з нігерійського міста Лагоса прибули двоє громадян України, яких у вівторок звільнили з полону у Нігерії


Джерело - Українська служба ВВС

Тим часом ізраїльська армія почала передавати під контроль сил ООН деякі позиції у південному Лівані.


Любомир Петренко - Радіо "Німецька хвиля"

Політикам Німеччини нарешті вдалося досягнути певних домовленостей щодо можливості участі вояків Бундесверу у миротворчій місії на Близькому Сході.


За матеріалами - Української служби ВВС

Янукович говорив, що сподівається знизити ціну, на один долар, але "після дискусій між російськими та українськими делегаціями в Сочі в пана Януковича була мало що сказати журналістам".


Джерело - Оглядач

Уряд Чехії, очолюваний прем'єр-міністром Іржі Парубеком, подав в середу у відставку. Це відбулося опісля два з половиною місяці після проведення парламентських виборів.


За матеріалами - Української правди

На думку представника Центру інформації та документації НАТО в Україні, заява Януковича – "винятково його позиція".


Джерело - РИА "Новости"

Чорногорія розраховує стати країною-кандидатом на вступ до Євросоюзу у 2008 році. Про це заявила Міністр з питань європейської інтеграції Чорногорії Гордана Джурович.


Джерело - Liga.net

Іран не піддасться тиску Заходу і не відмовиться від прав на розробку власної ядерної технології. Про це заявив Президент країни Махмуд Ахмадінеджад.


Джерело - Українські Новини

Відповідно до повідомлення, наразі українські моряки перебувають у штаті Ріверз Порт Харкорті й найближчим часом будуть перевезені в місто Лагос для проведення медобстеження.


За матеріалами - Lenta.ru, Кореспондент.net

Прем’єр-міністр Росії Михайло Фрадков на зустрічі з Віктором Януковичем у Сочі запропонував Україні вступити в ЄврАзЕс і митний союз.


Джерело - ProEuropa

У найближчі місяці процес видачі таких посвідчень особи нового зразка буде розширений.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Учасники зустрічі обговорюватимуть кроки щодо захисту від тероризму та ситуацію після розкриття в Лондоні терористичного заколоту.


За матеріалами - Інопреса

Але Віктор Янукович вже не той, що раніше. Він був вибраний завдяки підтримці бізнесменів, які хочуть проведення ліберальних реформ.


За матеріалами - УНІАН

Перший віце-прем’єр, міністр фінансів Микола Азаров заявляє, що європейський вибір України не ставиться на противагу інтеграційним процесам, які відбуваються в СНД і в рамках формування Єдиного економічного простору (ЄЕП).


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Це сталося після того, як сирійський президент Башар аль-Ассад виступив з промовою на підтримку «Хезболли».


Джерело - Кореспондент.net

Ізраїльські військовослужбовці за кілька годин до вступу в силу перемир’я знищили одного з військових командирів "Хезболли", заявило командування ЦАХАЛу.


Джерело - Українська служба ВВС

Чільні представники організації кажуть, що контингент буде налічувати понад три тисячі вояків, більшість з яких надішле Франція.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Виступаючи у Вашингтоні на прес-конференції, Буш зазначив, що у цьому протистоянні угруповання “Хезболла” зазнало поразки.


Джерело - Українська служба ВВС

Багато заходів безпеки досі лишаються в силі


Джерело - Кореспондент.net

За міжнародними домовленостями, російська сторона погодила з Військово-морськими силами України проведення навчань, тобто одержала дозвіл на використання полігонів у зазначені дні.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Єдності в цьому питанні немає навіть серед учасників правлячої коаліції – християнських демократів і соціал-демократів.


Джерело - УНІАН

Прем`єр-міністр Ізраїлю Ехуд Ольмерт виступив із зверненням до депутатів Кнесету, в якому підтвердив свою рішучість продовжувати переслідування і знищення лідерів руху "Хезбалла".


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

Про це повідомив працівник консульської служби Посольства України в Нігерії Віктор Дума.


Джерело - Українська служба ВВС

Військові джерела Ізраїлю повідомили, що було випущено від п'яти до десяти ракет, однак вони не перетнули ізраїльський кордон. За останніми даними, ніхто не постраждав.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Намір уряду Віктора Януковича провести парламентські слухання щодо вступу України до Світової організації торгівлі є виявом його курсу на максимальне врахування інтересів великого бізнесу, що стоїть за Партією регіонів.


За матеріалами - РБК

На виставці, що вже набула скандального характеру, виставлено 204 карикатури у виконанні не тільки іранських, але і закордонних художників (у тому числі із США, Туреччини й Індонезії). Організовано все це під патронажем президента країни Махмуда Ахмадінед


Дмитро Стаховський - УНІАН

На третій день прем’єрства Янукович заявив, що рішення про вступ України до НАТО має вирішуватися спільно Кабміном, Президентом та Верховною Радою.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Приводом до скликання такої зустрічі стала загроза нових терористичних актів у Європі, про яку свідчить викриття у Великобританії злочинної групи, що планувала підірвати літаки.


Джерело - Кореспондент.net

Блокада буде продовжуватися до тих пір, поки не буде створений "ефективний механізм" запобігання контрабанди озброєнь бойовикам "Хезболли" із сусідніх країн, зазначають ізраїльські військові.


Джерело - 5 канал

Прем`єр-міністр Ізраїлю Ехуд Ольмерт наказав ЦАХАЛу поступово виводити із Лівану війська.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Через день після попередження в Лондоні терактів на трансатлантичних авіарейсах, італійська поліція затримала в п’ятницю 40 підозрюваних в причетності до членства в ісламістських організаціях.


Джерело - Українська служба ВВС

Перемир'я між Ізраєлем та Хезболлою має увійти в силу о восьмій ранку за Київським часом у понеділок 14 серпня.


Джерело - УНІАН

Командувач ВМС України віце-адмірал Ігор ТЕНЮХ відзначає зростання рівня і якості взаємодії флотів чорноморських країн в рамках Blackseafor.


Джерело - Кореспондент.net

Посол Литовської Республіки в Україні Альгірдас Кужму повідомив заступника міністра закордонних справ України Миколу Маймескула про наміри Литви розширити свою консульську присутність в Україні.


Джерело - Українська служба ВВС

Британські часописи у вихідні присвятили істотну частку своїх колонок подіям четверга, коли власті повідомили про викриття наймасштабнішого за всю історію Британії плану вчинити терористичні акти.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Серед затриманих у четвер підозрюваних є лідер британського осередку міжнародної терористичної організації Аль-Каїда.


Джерело - Кореспондент.net

Комісія, до якої ввійдуть провідні експерти в області прав людини, займеться вивченням видів зброї, які він використовує, а також оцінкою наслідків атак Ізраїлю для людей.


Джерело - Кореспондент.net

Палестинська національна адміністрація всерйоз розглядає можливість швидкого саморозпуску.


Джерело - Кореспондент.net

Ранком у п’ятницю, 11 серпня, винищувачі ізраїльських ВВС почали наймогутніше за останній час бомбардування ліванської столиці Бейрут


Джерело - Українська служба ВВС

Справа перебуває на особливому контролі в Посольствах України в Нігерії та Норвегії, а також в Департаменті консульської служби МЗС України.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Попри те, що три кораблі є з країн-членів НАТО, ніяких протестів в Криму не відбувається.


Джерело - Українська служба Радіо Свобода

В аеропортаж вживаються надзвичайні заходи безпеки.


Джерело - Кореспондент.net

У зв’язку з останніми подіями у Великобританії, де була розкрита змова терористів, які планували здійснити серію терактів на авіатранспорті, влада Франції і США прийняла рішення посилити заходи безпеки на транспорті.


Джерело - Українська служба ВВС

Уряд України не відмовляється від плану дій з членства в НАТО, але тимчасово переносить схвалення остаточного рішення по цьому питанню на період, коли буде досягнутий більший рівень інформованості населення про НАТО.


Джерело - УНІАН

За даними посольства, теракти можуть бути здійснені вже наступного тижня.


За матеріалами - BBCrussian.com, NEWSru.com

Представник Росії в Організації Об’єднаних Націй Віталій Чуркін заявив про те, що російські пропозиції змусять дипломатів швидше шукати політичне рішення кризи.


Джерело - 5 канал

Міністр внутрішніх справ Лівану Ахмед Фатфат звинуватив ізраїльські війська в тому, що вони утримують в заручниках понад триста п'ятдесят ліванських військових та поліцейських.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Він високо оцінив роботу британських служб безпеки, яким вдалося попередити низку терактів на трансатлантичних авіарейсах.


Джерело - Интерфакс-Украина

Цей короткий візит стане першим приводом Януковича зустрітися з колегою з НАТО та Євросоюзу.


Джерело - Інтерфакс-Україна, РБК

За повідомленням місцевої поліції, терорист-смертник підірвав себе на міському базарі, розташованому неподалік від мавзолею імама Алі


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

За словами Еркі Туоміойя, зміст документів ЄС стосовно Близького сходу дуже швидко стає відомим у Тель-Авіві, а також можливо в США та Москві.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Амір Перец заявив, що Єрусалим очікує від РБ ООН "конкретної резолюції у якій визначені конкретні терміни, а не загальні оцінки ситуації".


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Найбільші поставники блакитного палива до Європи – Росія та Алжир – домовилися співпрацювати у газовій сфері.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Виступаючи у вівторок на відкритому засіданні Ради безпеки міністр закордонних справ Катару шейх Хамад Бін Джассем аль-Тані попередив, що ухвалення компромісної американсько-французької резолюції може призвести до громадянської війни.


За матеріалами - NEWSru.com, УНІАН

У Великобританії поліція заарештувала більше 20 осіб за підозрою в підготовці вибухів 12 пасажирських літаків в Англії і США.


За матеріалами - Української правди, "Дело"

Українська сторона планує ініціювати підписання нового варіанта міжурядового протоколу про транзит російського газу. Кремль же зі свого боку відновить переговори про створення Міжнародного газотранспортного консорціуму.


Джерело - Українська служба ВВС

Лідер Хезболли Шейх Хассан Насралла пообіцяв у телевізійному зверненні перетворити південний Ліван у цвинтар для ізраїльських солдатів. За його словами тисячі бійців готові чинити опір вторгненню Ізраїлю.


За матеріалами - Української правди

Посол відзначив, що "протягом наступних кількох років українці будуть дебатувати, обговорювати "за" і "проти" щодо вступу України в НАТО, і, згідно з Універсалом, через кілька років повинен відбутися референдум з цього питання".


Джерело - Українська служба ВВС

Чільний представник американської адміністрації здійснив неоголошений візит до Бейрута, щоб провести переговори з президентом Лівану Фуадом Сініорою.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр продовжує свій робочий візит на Близький Схід - у середу вранці він прибув до Ізраїлю.


Джерело - Кореспондент.net

Депутати від ізраїльської правлячої партії "Кадіма" виступили з критикою рішення Президента України Віктора Ющенка про надання гуманітарної допомоги Лівану


Джерело - УНІАН

На сьогоднішній день українські миротворчі контингенти отримують якщо не найменше, то значно менше, ніж в середньому військовослужбовці інших миротворчих контингентів.


Джерело - ProEUROPA

Очікується, що за підсумками переговорів генерал-полковник С.Кириченко та генерал Ф.Гангор підпишуть Програму надання допомоги Збройним Силам України у досягненні Цілей партнерства в процесі планування та оцінки сил.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Франція та США, за деякими повідомленнями, можуть переглянути запропонований ними проект резолюції Ради Безпеки ООН щодо ізраїльсько-ліванського конфлікту.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Те, що Україна має стати членом СОТ, вважає Б. Тарасюк, між всіма політичними силами нової коаліції існує консенсус.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля", Української правди

За словами міністра закордонних справ, на той час виконають всі необхідні процедури, зокрема, участь України в плані дій з членства в НАТО та інформування суспільства про відносини України з Альянсом.


Джерело - УНІАН

На утримання національної складової українсько-польського миротворчого батальйону "УкрПолБат" багатонаціональної бригади "East" сил КФОР у Косовому Україна витрачає 3,2 млн. доларів в рік.


За матеріалами - РБК-Україна

Втім, Бейрут і Тель-Авів поки не поспішають йти назустріч дипломатам.


Джерело - Українська служба

Генеральний Секретар Ради ЄС Хав'єр Солана заявив, що ініційований президентом Віктором Ющенком політичний механізм врегулювання кризи високо оцінюють в Європі.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Зацікавлені сторони досі не можуть досягнути компромісу. Косовські албанці домагаються абсолютної незалежності провінції.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Уряд Люксембургу надасть необхідне фінансування для проекту соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених з лав Збройних Сил України в межах Трастового фонду партнерства заради миру НАТО.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міжнародний комітет Червоного хреста повідомив, що вже тривалий час гуманітарні організації не мають доступу до регіону.


Джерело - ProEUROPA

Як повідомили у Представництві Європейської Комісії в Україні, проект здійснюється міжнародною організацією NICARE та Агенцією соціальної охорони Північної Ірландії.


Джерело - УНІАН

Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк заявляє, що міжнародні військові навчання на території України за участю іноземних військових відбуватимуться за графіком


Джерело - РИА Новости

З початку бойових дій на кордоні Лівану втрати ізраїльської армії і руху "Хезболли" виявилися приблизно рівні.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Як заявив у неділю прем’єр-міністр Швеції Ґоран Персон, його країна готова взяти на себе провідну роль в об’єднанні міжнародних зусиль для збору коштів.


Джерело - Кореспондент.net

Глава Міноборони Ізраїлю Амір Перец віддав наказ підрозділам ЦАХАЛу бути готовими до реалізації плану окупації південного Лівану.


Джерело - УНІАН

Суд визнав незаконним та скасував рішення Феодосійської міської ради про те, що територія Феодосії оголошена “територією без НАТО”.


Джерело - Кореспондент.net

В результаті влучення приблизно двох ракет завалився 4-поверховий житловий будинок, постраждали сусідні будівлі, в тому числі мечеть


Джерело - Українсько-польський інформаційний проект ProEuropa

Посол США в Україні Уїльям Тейлор вважає, що Донецьк "зараз виконуватиме дуже важливу роль у політиці країни і Києва".


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Президент Європарламенту Хосеп Борель звернувся до уряду Ізраїлю із вимогою негайно відпустити на волю затриманого напередодні главу парламенту Палестинської автономії Абдель-Азіза Двейка.


Джерело - РБК-Украина

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович зустрівся з надзвичайним і повноважним послом США в Україні Вільямом Тейлором.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Попри дипломатичні зусилля кровопролиття на Близькому Сході триває.


Джерело - Кореспондент.net

У порт Севастополя прибудуть іноземні військові кораблі. Це відбудеться в рамках міжнародних навчань "Blackseafor", які триватимуть до 22 серпня.


Джерело - Українська служба ВВС

Ізраїль здійснив нові авіаналети на Ліван, бомбуючи цілі на сході долини Бекаа, включно з Баалбеком, який вважається фортецею Хезболли, та північними околицями Бейрута.


Джерело - Українська правда

Про це заявила в Брюсселі комісар ЄС із питань зовнішньої політики Беніта Ферреро-Вальднер.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Ідея Європейської комісії щодо запровадження єдиної політики у сфері імміграції може бути поставлена під питання через те, що кілька держав ЄС планують легалізувати певні категорії нелегалів.


Джерело - Кореспондент.net

Президент Віктор Ющенко пропонує Верховній Раді схвалити відправлення українських миротворців у Сьєрра-Леоне.


Джерело - УНІАН

Президент Сполучених Штатів Америки Джордж БУШ надіслав вітання Президенту України Віктору ЮЩЕНКУ у зв’язку з формуванням нового уряду України.


Джерело - NEWSru.com

Екс-перша леді США вважає, що на керівнику Пентагону лежить відповідальність за "невдалу політику" в Іраку. Х. Клінтон при цьому виразила впевненість, що звільнення Д. Рамсфелда є необхідною умовою поліпшення ситуації в країні.


Джерело - NEWSru.com, Korespondent.net

Цілями бомбардувань були офіси шиїтського угруповання "Хезболли" і будинки її високопоставлених діячів, а також політичні, релігійні і соціальні центри організації на півдні Бейруту.


За матеріалами - Инопресса, Лиги, Української правди

Frankfurter Allgemeine пише про те, що на Заході Янукович міг би давно поставити хрест на своїй політичній кар'єрі. Однак в Україні політик, який оголошений таким, що відправився на той світ, може і воскреснути.


За матеріалами - Української правди, РИА Новости

"Ми подивимося, які його (Януковича) погляди", - сказав представник держдепартаменту США Шон Маккормак. .


За матеріалами - Defense Express, УНІАН

«Конкретне визначення принципу вступу України до Альянсу водночас означає і відповідальність політичних сил, які підписали Універсал, за збереження євроатлантичного курсу», - наголосили експерти Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння .


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Водночас речник Єврокомісії П’єтро Петруччі висловив сподівання на те, що новий український уряд на чолі з Віктором Януковичем сприятиме зближенню України з ЄС.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

"В Грузії питання НАТО є, можливо, єдиним, з якого в суспільстві панує широкий консенсус. За приєднання до НАТО виступає уряд, опозиція та недержавні організації. За опитуваннями, понад 70% грузинів підтримують вступ країни до НАТО"- Георгій Манджгаладзе.


Джерело - Українська служба ВВС

На Заході почали вживати вислів "Ukraine fatigue", що можна перекласти як "втома від України" - через невизначеність з формуванням уряду, призначенням його голови та фактичним розвалом Помаранчевої коаліції.


За матеріалами - Lenta.ru, Korespondent.net

Організація погодиться на перемир’я лише у тому випадку, якщо Ізраїль виведе свої війська, - щоб під їхнім контролем "не залишилося жодного сантиметру ліванської землі".


За матеріалами - Української служби "Радіо свобода"

ЄС і Сполучені Штати Америки підтримують розв’язання політичної кризи в Україні й подіваються на співпрацю з новим урядом, підтримуючи його демократичні кроки, але не коментують нинішню ситуацію. За коментарі натомість узялися російські політологи.


Джерело - ProEUROPA

В.Ющенко зазначив, що Україна розглядає Євросоюз, США та Росію як своїх головних стратегічних партнерів.


За матеріалами - РИА Новости, Reuters (переклад Korrespondent.net)

Він також закликав арабські країни припинити всі економічні і політичні відносини з Ізраїлем.


Джерело - Оглядач

Їх проводять прихильники лідера опозиції Андреса Обрадора, який програв на президентських виборах кандидату від правлячої партії консерватору Феліпе Кальдерону.


Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Попри те, що влада залишається в родині вождя кубинської революції, експерти з кубинських питань уже говорять про Кубу після Фіделя Кастро.


Джерело - Українська служба ВВС

Зі слів пана Ольмерта, Ізраїль уже домігся просувань у своїй атаці на позиції Хезболли.


Джерело - Українська служба ВВС

Разом із тим, як висловився віце-спікер Держдуми Росії, досягнуті між президентом та паном Януковичем домовленості "вб’ють" Партію Регіонів і зроблять неминучою відставку прем’єра вже найближчим часом.


Джерело - УНІАН, News.ru

У Конгресі США 2 серпня був представлений законопроект, який передбачає виділення протягом найближчих двох років 80 млн. доларів на підтримку демократії на Кубі.


Джерело - Українські новини

Найбільш геополітично обгрунтований є те, що у створенні газотранспортного консорціуму, крім України, повинні брати участь Росія як постачальник газу, Європа як основний споживач ресурсу, що постачається, і США.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Причиною названо назвав відсутність політичних рамок завершення збройного конфлікту між Ізраїлем та екстремістами ліванського руху „Хезболла”.


За матеріалами - РБК

Духовний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї виступив з різкою критикою на адресу США, ООН та "інших заступників сіоністського режиму" у зв’язку з трагедією в ліванському селі Кана.


Джерело - ProEUROPA

Водночас міністри іноземних справ держав-членів ЄС підкреслили готовність Європейського Союзу сприяти майбутній відбудові Лівану та підтриманню партнерських відносин з країною.


Джерело - EUobserver

Надзвичайне засідання у Брюсселі 1 серпня проходило у довгих дискусіях навколо чутливої теми заклику до негайного припинення вогню між двома сторонами.


За матеріалами - Lenta.ru, NEWSru.com, Korespondent.net

Бойовики руху "Хезболли" за одну година випустили більше 60 ракет по північних районах Ізраїлю, в результаті шість ізраїльтян були поранені.


Джерело - Оглядач

"Абсолютно очевидно, що недієздатність Фіделя Кастро або його кончина стала б важливою віхою для кубинського народу", - продовжив представник держдепартаменту Шон Маккормак.


Джерело - Korespondent.net

Екс-президент СРСР Михайло Горбачов і колишній прем’єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер провели вечір у лондонському ресторані The Ivy за спогадами про своє політичне минуле.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Зазначене формулювання було компромісним. Адже проти заклику до негайного припинення вогню виступили Німеччина, Великобританія та Нідерланди.


За матеріалами - NEWSru.com, РБК, Korespondent.net

У ніч на середу, 2 серпня, Ізраїль ввів на територію південного Лівану до 10 тисяч солдатів.


За матеріалами - Української правди

Газета "The Washington Post" нагадує, що адміністрація Буша протягом багатьох місяців намагалася не допустити Януковича до влади.


Джерело - Українська служба ВВС

Прем'єр-міністр Ізраїлю Егуд Ольмерт дав зрозуміти, що Ізраїль не припинить вогонь протягом наступних днів.


Джерело - Українська служба ВВС

Сполучені Штати з деякою підтримкою Британії чинять спротив зусиллям долучити ООН до владняння кризи на Близькому Сході.


Джерело - Українська радіо "Радіо свобода"

Передача влади Раулеві Кастро означає, що той стає першим секретарем Центрального Комітету Компартії Куби, головнокомандуючим збройними силами і президентом уряду країни.


Джерело - ProEUROPA

Зокрема, мова піде про можливі шляхи досягнення сторонами угоди про негайне припинення вогню, розміщення в Лівані міжнародних сил стримування, доставку гуманітарної допомоги для населення країни і евакуації з її території іноземних громадян.


За матеріалами - Українських новин

Термін проїзду транзитом через територію Польщі не може перевищувати 5 днів, при цьому термін дії гостьової візи або дозволу на перебування в цих країнах повинний перевищувати цей термін.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

На посаду глави держави претендувало 32 кандидати. Бажаючих здобути депутатський мандат було зареєстровано близько десяти тисяч осіб. Перші результати волевиявлення стануть відомими лише через три тижні.


За матеріалами - ВВС, CNN, УНІАН

Передача влади на Кубі може стати серйозним потрясінням для жителів цієї країни, 70% які не жили при іншому керівникові


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Діловий клімат в єврозоні у липні дещо погіршився, проте зниження відповідного індексу виявилося не настільки значним, як прогнозували експерти.


Джерело - Українська служба ВВС

Головний російський представник на переговорах про вступ Росії до Світової організації Торгівлі Максім Медведков каже, що цього року його країна до СОТ не зможе вступити, і можливо не вступить і наступного.


За матеріалами - Korespondent.net, УНІАН

Єврокомісія терміново задіяла Механізм захисту цивільного населення (МЗЦН, CPM) та Інформаційно-моніторинґовий центр (ІМЦ, MIC), покликані координувати боротьбу з екологічним забрудненням.


За матеріалами - The Independent, Korespondent.ney

При цьому МЗС Росії підкреслює, що введення в Кодорську ущелина військових формувань Грузії стало прямим порушенням нею Московської угоди про припинення вогню і роз’єднання сил від 14 травня 1994 року.


Джерело - УНІАН

За продовження військових дій проголосував сьогодні Кнесет Ізраїлю.


Джерело - ProEUROPA

На зміну падіння ВВП, яке спостерігалося в 2005 році, прийшло економічне зростання, і тепер місія МВФ прогнозує на 2006 рік економічне зростання на рівні 5%.


АНАЛІТИКА

Автор - Олександр Сушко

Наскільки зміниться зовнішньополітичний курс України після формування Кабінету міністрів під керівництвом Віктора Януковича? Пошуком відповіді на це запитання нині переймаються багато політиків у Брюсселі, Варшаві, Москві, Вашингтоні та інших столицях.


Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

«Перемога Лемонта сигналізує про появу або повторне виникнення політичного блоку високо досвідчених, освічених та поляризованих виборців. І цей виборчий блок бажає не менше, не більше, а встановити контроль над Демократичною партією».


Nataliya Parkhomenko - Center for Peace, Conversion and Foreign Policy of Ukraine

The problem of highly-qualified personnel outflow from Ukraine has been poorly studied and unfortunately mythologized. This issue is frequently brought up by the Ukrainian press, however the journalists often use unchecked data. On the basis of informatio


Наталія Пархоменко - Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України

Проблема відтоку з України високваліфікованих кадрів є малодослідженою і, на жаль, міфологізованою. Ця тема доволі часто згадується в українській пресі, проте автори публікацій нерідко користуються неперевіреними даними. Виходячи з наявної інформації, яку


Віталій Федянін, “Укрінформ” - Спеціально для “Євроатлантичної України”

Очевидно, що у якості посередника може виступити тільки світова спільнота. Проте досі залишається відкритим питання, скільки все ж таки потрібно часу світовій спільноті, щоб прийняти рішення про припинення вогню?


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

Джерело - Washington Post

Рамсфельд заявив: "Будь-які моральні та інтелектуальні невдоволення щодо того, хто та що є правильним або ні, можуть значно послабити вільні суспільства від самозахисту".


Джерело - EUobserver

"Чи може ЄС продовжувати рухатися тим самим чином довго? Чи може Європа виробляти вирішальні рішення взагалі?", - запитала міністр.


Джерело - EUobserver

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що Європа потребує конституції, що містить згадки про християнство та бога. Про це вона заявила під час своєї аудієнції з Папою Римським Бенедиктом XVI.


Джерело - Українська служба ВВС

Іранський президент Махмуд Ахмедінеджад взяв участь у відкритті нової фази в будівництві важководного реактора, який, на думку Заходу, використовуватимуть для виробництва ядерної зброї.


За матеріалами - Lenta.ru, Кореспондент.net

За словами високопоставленого ізраїльського військового, незважаючи на те, що резолюція Ради Безпеки ООН номер 1701 припускає заборону на постачання зброї бойовикам, виконання цієї заборони ніяк не забезпечується.


За матеріалами - Українські новини, ЛIГАБiзнесIнформ

У роботі форуму візьмуть участь близько 1900 осіб, у тому числі 450 делегатів, 450 гостей, 50 представників т.зв. "четвертої хвилі" еміграції (українців, що виїхали на заробітки за кордон в останні роки), 80 представників закордонних ЗМІ, 450 учасників фе


Джерело - Українська служба ВВС

Французький міністр закордонних справ провадить з ліванським урядом у Бейруті переговори про збільшення континґенту ООН на півдні Лівану.


Джерело - Кореспондент.net

Ракети "Хезболли" з дальністю дії 70 км перетворили Ізраїль у країну-примару, - заявив у вівторок, 15 серпня, впливовий іранський релігійний діяч аятола Ахмад Хатамі.


За матеріалами - NEWSru.com, РИА Новости, Кореспондент.net

Прес-служба ЦАХАЛу підтвердила факт мінометного і ракетного обстрілів позицій ЦАХАЛу бойовиками "Хезболли".


Джерело - Українська служба ВВС

За години до цього Ізраїль продовжував просувати свої війська територією Лівану, після чого Хезболла завдала ракетних ударів по ізраїльським воякам.


Джерело - Українська служба ВВС

Польсько-Український миротворчий батальйон у складі багатонаціональних сил Кей фор в НАТО розташований на південному сході Косова, неподалік кордону із Македонією.


За матеріалами - Интерфакс, Української служби BBC, РБК, NEWSru.com

Це пов’язано з розкриттям британською поліцією терористичної змови, учасники якої планували підірвати кілька авіалайнерів, що летять з Великобританії в США.


Джерело - УНІАН

Кажучи про перспективи відносин США і України з урахуванням того, що президентська виборча кампанія 2004 року Віктора Януковича будувалася на антиамериканських настроях, В.Тейлор зазначив: "У мене було декілька бесід із паном Януковичем."


Джерело - Українська служба ВВС

До поздоровлень долучилося і Міністерство закордонних справ Британії.


Джерело - Кореспондент.net

Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк вважає, що курс України на здобуття членства в НАТО і Європейському Союзі не суперечить участі в Єдиному економічному просторі.


Джерело - CNN

Британський прем'єр-міністр Тоні Блер відклав початок своєї відпустки для того, щоб виопрацювати рішення ООН відносно припинення вогню у Лівані. Про це було повідомлено в офісі глави британського уряду.


Джерело - Українська служба ВВС

Генсекретар ООН Кофі Аннан закликав Раду безпеки узгодити позиції і схвалити резолюцію, яка б наголошувала на необхідності покласти край ізраїльсько-ліванській кризі.


Джерело - EUobserver

Міністри закордонних справ країн ЄС розділилися у своїх позиціях відносно закликів негайного припинення вогню у Лівані, перед тим як розпочати своє засідання в Брюсселі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 238. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект