НОВИНИ

29.08.2006 | Тарасюк відправляється в Польщу і Фінляндію
За матеріалами - Інтерфакс-Україна

Завтра, 29 серпня, відбудеться одноденний робочий візит міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка до Республіки Польща.

Тарасюк відправляється в Польщу і Фінляндію (доповнено)Як повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України, програмою візиту Б.Тарасюка передбачені зустрічі, зокрема з главою зовнішньополітичного відомства Польщі Анною Фотигою та міністром оборони Радославом Сікорським.

Під час переговорів планується обговорити широке коло питань двостороннього та багатостороннього співробітництва, пріоритетні завдання двосторонніх відносин, взаємодію щодо європейського та євроатлантичного курсу України, співпрацю в енергетичній сфері.

Крім того, на 29-30 серпня заплановано візит Бориса Тарасюка у Фінляндію. У ході поїздки плануються зустріч Тарасюка з президентом Фінляндії Тарьей Халонен, міністром закордонних справ Фінляндії Ерккі Туоміойей і главою комітету з іноземних справ парламенту Фінляндії Ліізой Яаконсаарі.

Основною темою зустрічей буде обговорення перспектив розвитку співробітництва між Україною і Європейським Союзом у контексті головування Фінляндії в ЄС у другому півріччі 2006 року.

Сторони обговорять підготовку до засідань Ради по співробітництву Україна-ЄС у Брюсселі, яка відбудеться 14 вересня, Україна-Трійка ЄС на рівні міністрів закордонних справ у Нью-Йорку 19 вересня, а також самміту Україна-ЄС у Хельсінкі 27 жовтня.

Під час зустрічей сторони обговорять підготовку до переговорного процесу для підписання нової базисної угоди між Україною і ЄС на заміну угоді про партнерство і співробітництво, термін якого завершується в 2008 році, а також обговорять перспективи завершення переговорів і підписання угод про спрощення візового режиму і реадміссії (висилці нелегалів) між Україною і ЄС.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект