НОВИНИ

01.08.2006 | Глави МЗС країн ЄС обговорять ситуацію в Лівані
Джерело - ProEUROPA

Сьогодні глави Міністерств закордонних справ 25 країн-членів Європейського Союзу на екстреній зустрічі в Брюсселі обговорять ситуацію в Лівані. 
  
В прес-службі Ради ЄС повідомили, що засідання проводиться з метою визначення подальших дій з боку Євросоюзу по врегулюванню лівано-ізраїльського конфлікту в світлі рішень недавньої міжнародної зустрічі по Лівану в Римі і обговорення ситуації у зв`язку з ескалацією насильства в зоні конфлікту, що відбулося в Раді Безпеки ООН .
 
Зокрема, мова піде про можливі шляхи досягнення сторонами угоди про негайне припинення вогню, розміщення в Лівані міжнародних сил стримування, доставку гуманітарної допомоги для населення країни і евакуації з її території іноземних громадян.
 
У Єврокомісії чекають, що учасники майбутньої зустрічі приймуть "всі необхідні кроки" з тим, щоб покласти край конфлікту.
 
За словами представника Єврокомісії Амадеу Альтафаджа Тардіу, єврокомісар по зовнішніх зв`язках і європейській політиці сусідства Беніта Ферреро-Вальднер, з свого боку, доповість міністрам про підсумки своєї поїздки в регіон і участь у конференції в Римі.
 
Про гуманітарну ситуацію в Лівані МЗС країн ЄС проінформує єврокомісар з гуманітарної допомоги Луї Мішель.
 
Глави МЗС країн ЄС в ході зустрічі в Брюсселі обговорять також ситуацію на палестинських територіях, зокрема, в секторі Газа.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект