Notice: Undefined index: monthList in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 7

Notice: Undefined index: d in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 58
Євроатлантична Україна

АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - Korespondent

Глава Кіпрської Церкви архієпископ Хризостом II закликав владу своєї країни вийти з Євросоюзу, за словами пастиря, приреченого на розпад. Провину за кризу об'єднання духовний лідер поклав на так звану "трійку" - ЄС, ЄЦБ і МВФ.


Джерело - Korespondent

"Це схеми, які нагадують якісь шахрайські схеми. З ними просто-напросто треба розбиратися ", - сказав Міллер.


Джерело - УКРІНФОРМ

"Ми не маємо наміру залишати євро. Нам вдалося запобігти ризику банкрутства. Незважаючи на трагічність, ситуація під контролем", - зазначив Анастасіадіс.


Джерело - УКРІНФОРМ

Франція після завершення операції Serval залишиться в Малі, скоротивши там кількість своїх військових, та готується до постачання зброї сирійській опозиції.


Джерело - Голос Америки

У місті Дурбан, що в Південно-Африканській Республіці, закінчився дводенний саміт п’ятьох провідних країн, що розвиваються. Передбачалося, що буде повідомлено деталі про банк, який мав кинути виклик Світовому банку і МВФ.


Джерело - УНІАН

Влада США не бачить підстав для тривоги з приводу проведених на півдні Росії військових навчань за умови, що вони відповідають міжнародним домовленостям.


Джерело - УНІАН

Представник Міноборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков уточнив, що авіація Чорноморського флоту на аеродромах Кача і Гвардійське готова до вильоту.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

Військові мають здійснити 500-кілометрові марші у призначені райони, де відпрацьовуватимуть комплекс практичних завдань і проведуть стрільби зі штатної зброї на полігонах «Раєвський» і «Темрюк» на Кавказі, а також «Опук» у Криму.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

Водночас експерти твердять, що закордонні власники великих рахунків на Кіпрі, зокрема росіяни, вже спромоглися через банки-філії «відвоювати» до 10 мільярдів євро.


За матеріалами - Korespondent

Північноатлантичний Альянс оголосив увечері в четвер про призначення генерала ВПС США Філіпа Брідлава на посаду верховного головнокомандувача об'єднаними збройними силами НАТО в Європі.


Джерело - УКРІНФОРМ

Х.Курода заявив про те, що державний борг величиною понад 200% від валового внутрішнього продукту (понад 9 трильйонів доларів) є аномальним.


Джерело - УКРІНФОРМ

Несподіваний наказ про початок великомасштабних військових навчань на Чорному морі, відданий удосвіта 28 березня головнокомандувачем російськими збройними силами Володимиром Путіним, не стривожив сусідню Грузію.


Джерело - УКРІНФОРМ

"Відповідно до інформації, яку ми маємо від Міністерства оборони (України), російська сторона відповідно до всіх двохсторонніх угод, укладених Україною з РФ, повідомила завчасно українську сторону про проведення цих навчань", - сказав дипломат.


Джерело - Українська енргетика

Майже два мільйони британських домівок будуть опалюватися сланцевим газом зі Сполучених Штатів протягом п’яти років в результаті угоди між британською компанією Centrica та американським постачальником скрапленого газу компанією Cheniere.


Джерело - УКРІНФОРМ

Протестувальники вимагають від берлінської влади зупинити будівельні роботи біля «Галереї Стіни» на Мюленштрассе і завадити паплюженню історичної пам'ятки.


Джерело - Korespondent

Банки Кіпру почали обслуговування населення о 12:00 згідно з розробленими заходами контролю за рухом капіталу, покликаними запобігти витоку капіталу з країни.


Джерело - МЗС України

Україна не має намiру розглядати питання про вихiд з Європейської енергетичної спiльноти, заявляють у Мiнiстерствi закордонних справ України.


Джерело - УНІАН

П'ять мільярдів євро завезли в кіпрські банки до їх відкриття.


Джерело - Голос Америки

Хамід Карзай банально не вірить у здатність перемогти на виборах у країні і намагається розіграти анти-американську карту а Афганістані.


Джерело - УКРІНФОРМ

Запроваджені на Кіпрі заходи контролю за грошовими потоками створили прецедент для країн єврозони. Це перший випадок, коли одна із 17 країн монетарного союзу обмежує потоки капіталу.


Джерело - УНІАН

Європейська валюта стрімко втрачає позиції на світових ринках - курс євро опустився майже на 1% до рівня $ 1,277.


Джерело - Українська слуба "Радіо Свобода"

Лідери країн Бразилії, Росії, Індії, Китаю та Південно-Африканської Республіки не змогли домовитися під час дводенного саміту в південноафриканському місті Дурбані про деталі створення власного банку розвитку.


Джерело - Korespondent

Міністр оборони США Чак Хейгел заявив, що в умовах північнокорейських загроз США готові використовувати "розширені можливості залякування".


За матеріалами - УКРІНФОРМ

"У сфері енергетичної безпеки є потреба передусім у з'єднувальному газопроводі в напрямку "Північ-Південь", підписання угоди про спорудження якого очікується у червні 2013 року", - сказав Фіцо.


Джерело - УКРІНФОРМ

Обмеження діятимуть з четверга, 28 березня, коли відкриються місцеві банки.


Джерело - Економічна правда

Україну чекають санкції проти експортерів (металургів, хіміків, аграріїв), якщо спецмита на імпортні автомобілі не будуть відмінені.


Джерело - Korespondent

Прем'єр Латвії Валдіс Домбровскіс заявив, що не має у своєму розпорядженні ніяких відомостей про те, що Латвії наказано не приймати у своїх фінансових установах російські гроші, що надходять з Кіпру.


Джерело - УКРІНФОРМ

Україна і Брюссель продовжують підготовку до проведення міжнародного круглого столу, під час якого буде вирішуватися питання щодо створення консорціуму з управління українською газотранспортною системою.


Джерело - Korespondent

З 1 травня 2013 року постійним представником Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні буде призначений Жером Ваше. Останнім часом він працював над питаннями економіки Іспанії.


Джерело - УНІАН

Великі вкладники другого за величиною банку на Кіпрі Cyprus Popular Bank, можливо, повинні будуть змиритися зі списанням своїх депозитів на 80%, заявив в ніч на середу в ефірі державного телебачення Кіпру міністр фінансів Міхаліс Сарріс.


Джерело - УКРІНФОРМ

У Світовій організації торгівлі (СОТ) приступили до вивчення правомірності введення Києвом захисних заходів стосовно імпортних автомобілів.


Джерело - УКРІНФОРМ

Самарський авіаційний завод «Авіакор» підписав угоду з українським держконцерном «Атонов» на передачу інтелектуальної власності на літаки Ан-140С і Ан-140Т.


За матеріалами - Korespondent

Президент США Барак Обама вибрав на посаду глави Секретної служби, яка займається охороною глави держави, агента Джулію Пірсон


За матеріалами - Korespondent

Хорватія виконала всі умови для вступу до Європейського Союзу 1 липня цього року і готова стати повноправним членом цієї організації, заявили в Єврокомісії.


За матеріалами - Української служби "Радіо Свобода"

Змагання між Вашингтоном та Москвою за право добудови єдиної в Чехії АЕС в Темеліні стає все гострішим.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Після досягнутих домовленостей щодо порятунку Кіпру мешканці цієї острівної країни з песимізмом дивляться в майбутнє. Вони вважають, що банкіри та політики зробили з них цапів-відбувайлів.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Міністри фінансів країн БРІКС на саміті в Південній Африці не змогли домовитися про параметри Банку розвитку цієї організації.


Джерело - УКРІНФОРМ

В суботу, 23 березня, відбулося засідання ради правлячої “Громадянської платформи” (РО), під час якої Туск підтвердив, що знову висуватиме свою кандидатуру на посаду лідера партії.


Джерело - УКРІНФОРМ

Міністр закордонних справ Італії Джуліо Терци оголосив у вівторок, що йде у відставку через незгоду з рішенням про видачу владі Індії двох італійських морських піхотинців, які обвинувачуються у вбивстві індійських рибалок.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Остаточне узгодження і підписання міжурядової угоди про створення багатонаціональної литовсько-польсько-української бригади ЛитПолУкрбриг може відбутися у другому кварталі цього року.


Джерело - УКРІНФОРМ

Індекси на фондових ринках Європи і США знизилися після заяв глави Єврогрупи Йєруна Дейсселблума про те, що "кіпрська модель", яка передбачає оподаткування банківських вкладів, може стати зразком для вирішення проблем із банками в майбутньому.


Джерело - УНІАН

Єдиним шляхом, який дозволить Північній Кореї вижити, є відмова від ядерної і ракетної програм.


Джерело - УКРІНФОРМ

Влада Австралії оголосила, що головна база австралійських військ в Афганістані буде закрита до кінця поточного року, а більшість військових, що проходять там службу, повернуться додому.


За матеріалами - Європейського простору

Європейський парламент 17 квітня має намір розглянути угоду між Україною і Європейським Союзом про внесення змін у договір між Україною і ЄС про спрощення оформлення віз.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Китай погодився купити у Росії 24 винищувачі і 4 підводні човни, що найбільшою угодою між країнами за останнє десятиріччя.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

Лідери групи БРІКС, яка об’єднує Бразилію, Росію, Індію, Китай і Південну Африку збираються на саміт у південноафриканському місті Дурбан.


Джерело - Українська слуба ""Радіо Свобода"

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що домовленість рівнозначна «крадіжці» і доручив вивчити її наслідки.


Джерело - Korespondent

Всі без винятку банки Кіпру відкриються у четвер, 28 березня.


Джерело - УКРІНФОРМ

Росія прийматиме рішення щодо допомоги Кіпру, коли побачить пакетні домовленості цієї країни з ЄС. Про це перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов сказав на нараді у Прем'єр-міністра країни Дмитра Медведєва.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Перший раунд переговорів про створення ЗВТ між ЄС і Японією відбудеться 15-19 квітня у Брюсселі.


За матеріалами - Korespondent

Очікується, що Керрі проведе зустріч з афганським президентом Хамідом Карзаєм. Під час зустрічі вони обговорять питання примирення уряду з бунтівниками, питання передачі безпеки в країні під відповідальність афганських сил, а також майбутні вибори.


Джерело - Korespondent

Після досягнутої країнами ЄС угоди з кіпрського питання країні необхідна приватизація, підвищення податків, а також реформа банківської системи, оскільки поточна модель привела до серйозних проблем, вважає Меркель.


Джерело - Українська енргетика

Високий представник ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон підтвердила важливість розв’язання іранського ядерного питання дипломатичним шляхом.


Джерело - Korespondent

До кінця поточного року Газпром і Китайська національна газова корпорація (CNPC) мають намір підписати договір на 30 років на постачання до 60 млрд куб.м газу на рік.


За матеріалами - УКРІФОРМ

Про це глава уряду сказав, коментуючи заяву міністра внутрішніх справ Румунії Раду Строє про необхідність ініціювати новий імпічмент Траяну Бесеску.


За матеріалами - УНІАН

"Стрижка" не стосуватиметься депозитів на суму менше 100 тисяч євро.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

Тим часом коли деякі аналітики кажуть, що ця справа ускладнить повернення Саркозі на політичну сцену, його прибічники й однопартійці схильні думати, що французькі прокурори таким чином прислужують нинішній владі країни.


Джерело - Українська правда

Основними рішеннями були плани реструктуризації другого найбільшого банку острова, та кредитна допомога Кіпру


Джерело - Korespondent

Президент Кіпру Нікос Анастасіадіс заявив "трійці" кредиторів, що їх вимоги можуть змусити його піти у відставку, повідомляє Agence France-Presse з посиланням на Кіпрське агентство новин.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Переговори щодо рятівного пакету допомоги для Кіпру вийшли на вирішальну фазу. Рішення сподіваються знайти вже наступними годинами. Але з чого почалась банківська криза на Кіпрі?


Джерело - УКРІНФОРМ

Провідні фондові біржі Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) відкрили сьогоднішні торги зростанням своїх показників в очікуванні рішення Єврогрупи щодо Кіпру.


Джерело - УКРІНФОРМ

Усі банки Кіпру у неділю встановили ліміт на зняття готівки з банкоматів у розмірі 100 євро на день.


Джерело - УКРІНФОРМ

США і Південна Корея підписали план спільних дій проти можливих "провокацій з боку КНДР".


Джерело - ТВі

Фінансова криза на Кіпрі набирає обертів. Уряд Кіпру погодив з кредиторами – ЄС, ЄЦБ і МВФ – ставку податку на великі депозити в розмірі 20%.


Джерело - Korespondent

Міжгромадські зіткнення в Тріполі на півночі Лівану посилилися в ніч на неділю, сторони використовують гранатомети і великокаліберні кулемети, щонайменше, три людини вбито, в місті не працює стільниковий зв'язок, повідомляють місцеві ЗМІ.


Джерело - УКРІНФОРМ

"За підсумками зустрічі Уряд Російської Федерації - Єврокомісія були підписані ряд документів, у тому числі і Дорожня карта енергетичної співпраці Росії і ЄС до 2050 року", - говориться в повідомленні.


Джерело - Korespondent

Росія зможе підключитися до питання про регулювання фінансових проблем Кіпру, але тільки після того, як буде вироблена остаточна схема підтримки Кіпру з боку Євросоюзу.


Джерело - УНІАН

Туреччина оскаржить будь-які дії Кіпру з дослідження родовищ природного газу в його територіальних водах.


Джерелл - УНІАН

Кіпр не отримав від Росії фінансової допомоги, на яку сподівався уряд країни.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

На рахунках українських громадян і компаній на Кіпрі зберігається від 10 до 20 мільярдів євро. У разі краху банківської системи цієї острівної держави Україна потерпатиме більше, ніж очікувалося раніше.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

До Росії з триденним візитом прибуває голова КНР Сі Цзіньпін. Це його перша закордонна поїздка як нового лідера Китаю.


Джерело - Українська соужба "Радіо Свобода"

Парламент Грузії проголосував у четвер у першому з трьох читань за поправки до конституції країни, які мають на меті обмежити повноваження президента щодо розпуску парламенту і призначення уряду.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв під час зустрічей із головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу в четвер не надто добирав слів.


Джерело - Українська правда

Про це говориться в одному із законопроектів, які були внесені в парламент із метою стабілізувати ситуацію.


Джерело - Korespondent

СІПРІ, Стокгольмський міжнародний інститут досліджень миру, у звіті за 2012 рік визначив Україну як четверту країну в світі за обсягами поставок озброєння.


За матеріалами - Korespondent

В першій десятці найбільш стабільних і демократичних країн: Ісландія, Данія, Нова Зеландія, Канада, Японія, Австрія, Ірландія, Словенія, Фінляндія, Швейцарія.


Джерело - УКРІНФОРМ

Палата представників підтримала законопроект про фінансування витрат уряду на суму 984 млрд доларів до кінця фінансового року (до 30 вересня 2013 року), який напередодні ухвалив Сенат.


Джерело - УКРІНФОРМ

Міжнародне агентство Standard & Poor's знизило довгостроковий кредитний рейтинг Кіпру, охопленого банківською кризою, ще на один ступінь – з "ССС+" до "ССС".


За матеріалами - Економічної правди

Влада Кіпру остаточно відмовилися від ідеї ввести одноразовий збір з рахунків у місцевих банках.


Джерело - УНІАН

З Гази були випущені ракети по Ізраїлю, де перебуває з візитом президент США.


Джерело - УНІАН

Президент Кіпру вдень у четвер, 21 березня, представить «план Б» щодо виведення країни з кризи.


Джерело - УНІАН

Через банківські канікули на Кіпрі заблоковано кошти російських компаній.


За матеріалами - Української правди

"Ми можемо це зробити. Трійці доведеться змиритися. Ми повинні бути готові йти на жертви, і це стосується кіпрських вкладників. Але ми не можемо зробити це з іноземними вкладниками, які довірили нам. Це було б крадіжкою", — сказав замголови ЦБ.


Джерело - Економічна правда

Міністр бюджету Франції Жером Каюзак пішов у відставку після того, як проти нього було розпочато розслідування за звинуваченням про ухилення від податків.


Джерело - Korespondent

По американських військових базах на Гуамі і Окінаві можуть завдати ракетних ударів у разі провокації.


Джерело - Korespondent

Про це повідомив міністр закордонних справ Венесуели Еліас Хауа, виступаючи на церемонії нагородження двох венесуельських дипломатів, висланих із США у відповідь на вислання двох військових аташе з американського посольства в Каракасі.


Джерело - Korespondent

Сьогодні Барак Обама вперше як президент відвідає Західний берег річки Йордан, де обговорить з главою Палестинської національної адміністрації Махмудом Аббасом перспективи перезапуску мирного процесу.


За матеріалами - Korespondent

Президент США Барак Обама повідомив про намір продовжити до 2027 року діючі домовленості про надання військової допомоги єврейській державі.


Джерело - УКРІНФОРМ

У паризькій квартирі глави МВФ Крістін Лагард пройшов обшук в рамках розслідування обвинувачень у зловживанні повноваженнями в бутність її міністром фінансів Франції.


За матеріалами - Україської правди

Єврокомісія пропонує Кіпру представити своє рішення замість введення податку на вклади, яке ЄС пропонував ввести для надання Кіпру допомоги в розмірі 10 мільярдів євро.


За матеріалами - Korespondent

В аеропорту Тель-Авіва його вітали президент Ізраїлю Шимон Перес, прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху, спікер Кнесету Юлій Едельштейн, верховні рабини, лідери різних етно-конфесійних громад країни і весь склад нового уряду.


Джерело - Korespondent

Православна церква Кіпру може використати власні капітали заради допомоги державі з боротьбою з фінансовою кризою, заявив предстоятель церкви архієпископ Хризостом II після розмови з президентом Нікосом Анастасіадісом.


Джерело - Korespondent

Бойовики терористичної організації Аль-Каїда взяли на себе відповідальність за теракти, здійснені у вівторок в столиці Іраку.


Джерело - УНІАН

Кіпр просить про кредит у кілька мільярдів євро в обмін на частку в банках і енергетичних активах.


Джерело - УНІАН

У ніч на середу в центрі Анкари сталося два теракти.


Джерело - УНІАН

Глава Мінфіну Кіпру Міхаель Сарріс прибув до Росії, де проситиме додаткової фінансової допомоги.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Барак Обама вирушив з бази Ендрюс у вівторок увечері на «борту номер один» у свій перший візит до Ізраїлю і на Західний берег відтоді, як він став президентом у 2009 році.


Джерело - УКРІНФОРМ

У структурах ЄС сьогодні може відбутися новий раунд переговорів про фінансове майбутнє Кіпру. Однак вони будуть ускладнені тим, що кіпрський парламент рішуче відхилив законопроект, що передбачає введення податку на банківські депозити.


Джерело - УКРІНФОРМ

Королівські ВПС Великобританії переправили на Кіпр мільйон паперових євро для британського військового контингенту, що базується на острові.


Джерело - Korespondent

В ході візиту глава зовнішньополітичного відомства США проведе одну або дві зустрічі напередодні візиту президента США Барака Обами, який прибуває до Ізраїлю в середу.


Джерело - Korespondent

"Я підтверджую, що Єврогрупа готова підтримати Кіпр в його зусиллях з реформ і повторюю позицію Єврогрупи, заявлену вчора", - йдеться в заяві Джероєна Дійссельблема.


Джерело - Korespondent

Командувач ЗС США в Європі адмірал Джеймс Ставрідіс заявив, що країни члени Північно-Атлантичного Альянсу готують плани військових операцій для припинення громадянської війни в Сирії, що триває вже два роки.


Джерело - Українська енергетика

Україна розраховує на сприяння Словаччини у питанні надання проекту Євро-Азійського нафтотранспортного коридору (ЄАНТК) підтримки в рамках відповідних механізмів ЄС щодо реалізації інфраструктурних проектів в енергетичній сфері.


Джерело - Українська енергетика

Польська газова монополія PGNiG заявила, що початок видобутку на родовищі Скарв поблизу Норвегії має допомогти підвищити її річний видобуток на 12%, скоротивши залежність Польщі від імпорту російських енергоносіїв.


Джерело - Українська енергетика

Лондон готовий обговорювати з Росією збільшення постачання газу в ході зустрічі голів міністерств закордонних справ та оборони, яка вперше відбудеться у форматі "2+2" у Великобританії. Переговори є частиною нового "стратегічного діалогу".


Джерело - Korespondent

Американські військові планують вивести на орбіту надсекретний військовий супутник GEO-2 в інтересах протиракетної оборони країни. Про це повідомляє корпорація Lockheed Martin.


За матеріалами - Української правди

Екстрене засідання кіпрського парламенту, на якому має бути розглянуто законопроект, що вводить податок на банківські вклади, перенесено повторно.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

До середині нинішнього року афганські сили безпеки мають взяти на себе контроль за безпекою над всією територією Афганістану, і цей факт міг би бути відзначений на саміті НАТО.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Генеральний Cекретар НАТО Андерс Фог Расмуссен вважає розміщення ракет “Петріот” в Туреччині достатньою участю НАТО в розв’язанні конфлікту в Сирії.


Джерело - УНІАН

Президент Росії Володимир Путін вважає, що введення на Кіпрі додаткового податку на вклади в банках стало б несправедливим, непрофесійним і небезпечним рішенням.


Джерело - УКРІНФОРМ

Президент Кіпру Нікос Анастасіадіс сказав, що проведе термінові переговори з кредиторами, щоб пом'якшити ефект від введення податку на банківські внески, що спричинило широке обурення серед населення країни.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Сьогодні буде приведено до присяги 33-ий уряд Держави Ізраїль. Главою уряду втретє став Біньямін Нетаніяху.


Джерело - УНІАН

Світові ціни на нафту знижуються на тлі оприлюднення параметрів фіндопомоги Кіпру, яке спровокувало зростання побоювань з приводу нової хвилі боргової кризи в єврозоні.


Джерело - УНІАН

Фактично країни ЄС допустили дефолт за гарантіями на банківські депозити.


За матеріалами - УНІАН

Кіпр рятується від банкрутства за рахунок коштів інвесторів.


Джерело - УНІАН

Об’єднана опозиція Сирії розпочинає у Стамбулі консультації, мета яких - сформувати уряд, що має замінити режим Башара Асада.


За матеріалами - Української служби "Радіо Свобода"

Німеччина вже має нову політичну партію євроскептиків під назвою «Альтернатива для Німеччини». Ця сила нині виступає за розрив країни з євро і повернення до національної валюти – «марки».


За матеріалами - Korespondent

Жителі столиці Німеччини провели акцію протесту проти знесення частини Берлінської стіни, що залишилася відомою як Галерея Східної сторони.


Джерело - УКРІНФОРМ

Шлях соціалізму з китайською специфікою – єдино правильний і такий, який може привести народ КНР до "китайської мрії" і великого відродження нації.


Джерело - УНІАН

Рішення про внесення змін у проект по створенню системи ПРО в Європі, які передбачають відмову від розміщення в Польщі додаткового типу ракет-перехоплювачів, не пов'язане з Росією.


За матеріалами - Korespondent

Голова Євроради Херман Ван Ромпей заявив, що завершить свою політичну кар'єру 1 грудня 2014, коли закінчиться його другий мандат президента Європейської Ради ЄС.


Джерело - Korespondent

Постійне оперативне з'єднання ВМФ Росії в Середземному морі буде складатися з п'яти-шести кораблів, повідомив головнокомандувач ВМФ адмірал Віктор Чирков.


Джерело - Korespondent

Уряду Кіпру не вистачає одного голосу в парламенті, щоб схвалити закон, оскільки опозиція відмовилася підтримати даний законопроект.


Джерело - УКРІНФОРМ

Екстрене засідання парламенту Кіпру, на якому має бути розглянуто законопроект, що вводить податок на банківські депозити, відкладене до понеділка, 18 березня.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Американська сторона поінформувала нас про реструктуризацію програми з розміщення елементів ПРО в Європі. Роботи з розміщення елементів протиракетної оборони на військовій базі Девеселу будуть завершені в строк, до 2015 року", - повідомив Б. Ауреску.


Джерело - Korespondent

Звинувачення в хакерських атаках на США, які раніше висунув президент Барак Обама є безпідставними, цитує AFP нового прем'єр-міністра Китаю Лі Кецяна.


Джерело - Korespondent

В Італії відбулося перше засідання парламенту, та перспективи формування уряду залишаються примарними. Політичні сили, які перемогли на парламентських виборах, наполегливо блокують одна одну.


Джерело - Korespondent

Ще на початку березня міністр фінансів Кіпру Міхаліс Сарріс категорично заперечував можливість введення податку на вклади, однак тепер заявив, що ця міра була "найменш болючою" з усіх, які могли бути прийняті.


Джерело - УНІАН

Лідери ЄС наразі не дійшли згоди у питанні постачання зброї сирійським повстанцям.


За матеріалами - Сайту Міністерства оборони України

Триває візит начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Володимира Замани до Стратегічного командування НАТО з трансформації у США.


Джерело - УНІАН

Григорій Немиря заявляє, що наступний саміт Європейської народної партії (ЄНП) у травні може бути присвячений “Східному партнерству”.


За матеріалами - УНІАН

Протичовновий корвет Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Тернопіль» після виконання завдань бойової служби у визначених районах Чорного моря, що тривало майже місяць, сьогодні повернувся до Севастополя.


Джерело - Голос Америки

В Брюсселі відбувається саміт лідерів європейських країн. Вони занепокоєні тим, що політика економічних обмежень додатково ускладнює проблему безробіття і послаблює шанси оновлення економіки.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

США закликають Україну відмовитися від перегляду митних тарифів у межах СОТ. На думку Вашингтона, це може призвести до "безпрецедентного напруження" усієї системи світової торгівлі.


Джерело - Korespondent

Поїздка Барака Обами Близьким Сходом і візит Джозефа Байдена до Ватикану на церемонію інтронізації нового Папи може залишити спікера палати представників США Джона Бонера найбільш високопоставленим керівником в країні.


Джерело - Korespondent

Шеф військової розвідки Ізраїлю Авів Кохаві заявив, що загони опозиції контролюють дві третини населених районів Сирії, у тому числі більшість міст.


Джерело - УКРІНФОРМ

Винищувач F-4 ВПС Ірану зробив спробу перехоплення американського безпілотного літального апарата (БПЛА) Predator у нейтральних водах, але йому зашкодили винищувачі ВПС США, повідомив Джордж Літтл - представник Міністерства оборони США.


Джерело - УКРІНФОРМ

«На даний момент ми вважаємо, що Іран потребуватиме понад рік чи близько року, аби насправді створити ядерну зброю, проте, поза сумнівом, ми не хочемо допустити, щоб він наблизився впритул», - зазначив Обама.


Джерело - Українська енергетика

Президент Румунії Траян Басеску ратифікував угоду про підтримку проекту Nabucco, підписану між Румунією, консорціумом Nabucco Gas Pipeline International GmbH та Nabucco National Company Romania.


Джерело - УКРІНФОРМ

"У нову коаліцію разом з блоком "Лікуд - Наш дім Ізраїль", увійдуть також центристські партії "Еш Атід" ("Є майбутнє") і "А-Тнуа", а також крайньо права партія "Байт Йєгуді" ("Єврейський дім") ", - зазначається в повідомленні.


Джерело - Korespondent

Франція і Великобританія будуть в односторонньому порядку озброювати сирійську опозицію, у разі, якщо ЄС не скасує ембарго на поставки зброї до Сирії.


Джерело - УКРІНФОРМ

Президент Угорщини Янош Адер підпише закон про внесення чергових, уже четвертих поправок до Конституції.


Джерело - УКРІНФОРМ

Обраний 14 березня головою Центральної військової ради КНР, головнокомандуючий збройними силами країни Сі Цзіньпін має намір будувати непереможну і абсолютно лояльну Компартії армію.


Джерело - УКРІНФОРМ

Президент США Барак Обама від імені американського народу привітав обрання нового Папи Римського, зазначивши, що сходження на Святий престол представника американських континентів засвідчує зростання їх впливу у світі.


Джерело - Голос Америки

Джон Керрі завершив свій перший закордонний візит на посаді державного секретаря США. Експерти відзначають, що дипломатичний стиль Керрі відчутно відрізняється від того, як справами керувала на цій посаді Хілларі Клінтон.


Джерело - УНІАН

Сьогодні в Україну з офіційним дводенним візитом прибуває президент Латвії Андріс Берзиньш.


За матеріалами - УНІАН

Європарламент визначив принцип формування нового складу парламенту в 2014 році.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

До цього часу жодні дипломатичні кроки не завадили кровопролиттю у Сирії. Великобританія готова самостійно діяти в сирійському питанні і не виключає можливості постачання зброї повстанцям у цій країні.


Джерело - УКРІНФОРМ

Представники трьох політичних партій (Ліберально-демократична, Демократична і Ліберальна), що входили раніше у правлячий Альянс за європейську інтеграцію, провели у Кишиневі перший раунд переговорів.


Джерело - УКРІНФОРМ

США починають "жорсткий діалог" з Китаєм щодо хакерських атак, в яких країну звинувачує Америка.


Джерело - Українська енергетика

Міністр промисловості та енергетики Азербайджану Натіг Алієв заявив, що Азербайджан поки не має інфраструктури для експорту газу до України.


Джерело - УКРІНФОРМ

Головними питаннями чергового засідання Європейської Ради 14-15 березня у Брюсселі стануть відновлення фінансової стабільності, забезпечення економічного зростання та створення робочих місць.


Джерело - Korespondent

Україна за Президента Віктора Януковича "сповзає до авторитаризму", а відсутність у країні структурних економічних реформ "збільшує загрозу економічної кризи в 2013 році".


Джерело - УНІАН

Голова російського газового монополіста компанії «Газпром» Олексій Міллер обговорив з керівництвом Греції можливість приватизації грецької газової корпорації DEPA.


Джерело - Euronews

Політичне рішення щодо Сирії шукали міністри закордонних справ ЄС на зустрічі у Брюсселі. Вони обговорили шляхи підтримки сирійської опозиції.


Джерело - Korespondent

У вівторок, 12 березня, аргентинський суд засудив колишнього диктатора і дивізійного генерала у відставці Рейнальдо Беніто Біньоне до довічного ув'язнення за злочини проти людства.


Джерело - Korespondent

КНДР оголосила недійсною угоду про перемир'я з Південною Кореєю. Про це повідомляє південнокорейське агентство Ренхап з посиланням на заяву міністерства народних збройних сил Північної Кореї.


За матеріалами - Української енергетики

Ставицький звернув увагу азербайджанської сторони на задіяння газотранспортної системи України до постачання азербайджанського газу до Європи за допомогою Трансанатолійського газопроводу (TANAP).


Джерело - Українська енергетика

Південний газовий коридор принесе учасникам проекту не тільки економічні переваги, а й матиме позитивний вплив на безпекове середовище и в регіоні.


Джерело - УКРІНФОРМ

Парламент Угорщини схвалив поправки до конституції країни, незважаючи на протести частини громадян країни.


Джерело - УКРІНФОРМ

"Намічені раніше терміни вступу Румунії в єврозону до 2015 року стають нереальними, а перенесення цих термінів має бути детально узгоджено урядом країни з Національним банком", - заявив Т. Бесеску.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

«Я довірив цю посаду послу Болгарії у Франції Марину Райкову. Він же буде виконувати обов'язки міністра закордонних справ. У нього буде три заступники. Всі вони - жінки», - оголосив президент Болгарії.


Джерело - УКРІНФОРМ

Кардинали Римко-католицької церкви на конклаві у Ватикані в першому турі голосування не змогли обрати нового Папу Римського.


Джерело - Korespondent

Рівно о 16:30 (17:30 за Києвом) кардинали, які зібралися у Ватикані на конклав з обрання нового Папи Римського, пішли в Сикстинську капелу, щоб розпочати таємне голосування.


Джерело - Korespondent

МЗС України повідомляє, що Україна відкрила посольство в столиці Катару Досі.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Чеський Конституційний Суд не погодився з пропозицію сенаторів і не скасував суперечливої частини масової амністії, яку верхня палата кваліфікувала як вияв державної зради екс-президентом Вацлавом Клаусом.


Джерлое - Радіо "Німецька хвиля"

Попри міжнародну критику, угорський парламент схвалив суперечливу конституційну реформу. Відповідне рішення депутати ухвалили у понеділок, 11 березня.


Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Про це заявила вчора Верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон на прес-конференції за підсумками засідання Ради закордонних справ ЄС.


За матеріалами - УНІАН

Переважна більшість жителів заморської території Великобританії - Фолклендських островів проголосували на референдумі за збереження за островами статусу британської території.


За матеріалами - Української служби "Радіо Свобода"

У березні у США набув чинності закон, який передбачає скорочення витрат державного бюджету на трильйон і 200 мільярдів доларів протягом наступних 10 років. Половина цих скорочень має відбутися за рахунок оборонного бюджету.


Джерело - Korespondent

У понеділок, 11 березня, ЗМІ повідомили про те, що двоє високопоставлених грецьких чиновників - голова агентства з приватизації та генеральний секретар міністерства фінансів, пішли у відставку.


Джерело - Korespondent

Вашингтон пішов на цей крок у відповідь на видворення минулого тижня з території Венесуели американського військового аташе.


Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявив у понеділок радник глави Білого дому по боротьбі з тероризмом Том Донілон під час виступу в Нью-Йорку на тему політики США у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні


Джерело - УКРІНФОРМ

Цей красень-корабель було зроблено в 1975 році. Він чесно відслужив 18 років на Північному флоті СРСР, захищаючи кордони. Потім, в 1993 році, цей крейсер було продано до КНР на металобрухт.


Джерело - УКРІНФОРМ

Міністерство закордонних справ України засуджує терористичний акт, скоєний 11 березня у місті Дібіс (провінція Кіркук, Республіка Ірак), внаслідок якого загинуло п'ятеро та були поранені понад 100 осіб, включаючи десятки учнів місцевої школи.


Джерело - Korespondent

Глави МЗС 27 країн Євросоюзу на засіданні в Брюсселі сьогодні, 11 березня, прийняли рішення посилити чинний режим санкцій щодо Ірану.


За матеріалами - УНІАН

Парламент країни визначив пріоритети зовнішньої політики, взявши курс на НАТО та ЄС.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Євро треба відмінити - воно шкодить Європі і коштує Німеччині мільярдів. Прибічники цієї думки об'єдналися у партію "Альтернатива для Німеччини".


За матеріалами - Української служби "Радіо Свобода"

Центральне розвідувальне бюро Сполучених Штатів очолив професійний розвідник із багаторічним стажем, що є нечастим випадком. До свого нового призначення Джон Бреннан був радником Білого дому з питань боротьби з міжнародним тероризмом.


За матеріалами - Української служби "Радіо Свобода"

Третім президентом незалежної Чеської Республіки став Мілош Земан, який у п’ятницю склав президентську присягу.


Джерело - Korespondent

Директор юридичної компанії Lions Litigate, к.ю.н Станіслав Батрин звернувся з позовом до Кабміну та Фонду держмайна про визнання недійсними контрактів на постачання газу від 19 січня 2009 року між ВАТ Газпром і НАК Нафтогаз України.


За матеріалами - Korespondent

Триваюча рецесія в Італії є однією з найсильніших у Європі, а зростаюча політична невизначеність і умови, які не сприяють проведенню реформ, створюють додаткове навантаження на реальний сектор економіки.


Джерело - Korespondent

"Я сказав президенту Хаміду Карзаю, що США не працюють з талібами в односторонньому порядку. Будь-яка перспектива досягнення миру або політичного врегулювання повинна контролюватися самими афганцями", - наголосив Хейгел.


За матеріалами - Korespondent

Добре інформований в ватиканських справах експерт Андреа Торніеллі вважає італійського кардинала Анджело Сколу і бразильського кардинала Оділо Шерера найсильнішими кандидатами на відчиненому у вівторок конклаві з виборів нового Папи Римського.


Джерело - УКРІНФОРМ

«Справжніми проблемами в румуно-угорських взаєминах є зовсім не прапори, а екстремістські, популістські та демагогічні рішення політиків, які тільки шкодять цим взаєминам», - заявив Віктор Понта.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Мешканці Фолклендських островів у неділю та понеділок на референдумі вирішують, чи залишатися заморською територією Великої Британії.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Центрвиборчком Венесуели призначив дострокові вибори президента на 14 квітня 2013 року.


Джерело - Korespondent

Північна Корея відмовилася від усіх договорів з Південною Кореєю щодо ненападу і денуклеаризації півострова, повідомляє Центральне телеграфне агентство Кореї.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

Однак, відповідно до законів італійського судочинства, вже влітку ця справа буде закритою за терміном давності, тож стосовно обвинувачуваного покарання не буде здійснене.


Джерело - Korespondent

У четвер, 7 березня, президент Ірану Махмуд Ахмадінежад відправляється на похорон свого товариша, лідера Венесуели Уго Чавеса.


Джерело - УКРІНФОРМ

Як повідомляло агентство, президент Болгарії Росен Плевнелієв після відставки уряду країни заявив, що найближчим строком для проведення парламентських виборів є 12 травня 2013 року.


Джерело - УКРІНФОРМ

Останній раунд переговорів щодо Угоди про асоціацію і про Зону вільної і всеосяжної торгівлі між Молдовою і ЄС, який мав відбутися 11-14 березня в Брюсселі, перенесено в зв'язку з відставкою уряду Молдови.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Грузино-американські навчання "Бійцівський дух- 2013" пройдуть в Грузії з 11 березня по 5 квітня, повідомляє міністерство оборони країни. Місцем їх проведення буде військовий полігон Вазіані біля Тбілісі.


За матеріалами - УНІАН

Вишеградська група хоче зменшити витрати на оборону.


Джерело - УНІАН

У Сенаті США представники Республіканської партії намагаються заблокувати голосування за призначення запропонованого президентом Обамою кандидата новим очільником ЦРУ.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Європейська Комісія оштрафувала гіганта комп'ютерного забезпечення Microsoft за порушення норм антимонопольної угоди. Аналітики вважають це попередженням і іншим компаніям.


За матеріалами - Korespondent

Венесуельська опозиція визначила єдиного кандидата в президенти на майбутніх виборах. Ним став губернатор штату Мірандо Енріке Капрілес.


За матеріалами - Korespondent

Великобританія виведе свої війська з Німеччини до 2019 року. Про це заявив сьогодні, 5 березня, міністр оборони Великобританії Філіп Хеммонд, виступаючи перед нижньою палатою парламенту.


За матеріалами - ЦВППБ

У ході переговорів сторони обговорили принципи організації руху повітряних суден ЗС України у повітряному просторі Республіки Польща, можливості використання транспортних літаків ЗС Республіки Польща у перевезенні підрозділів ЗС України.


За матеріалами - Української служби "Радіо Свобода"

Санкції та дипломатичні зусилля, покликані зупинити спроби Ірану здобути ядерну зброю, не працюють. Тегеран обманює світову спільноту, коли продовжує збагачення урану і стверджує, що його зусилля мають мирний характер.


Джерело - Голос Америки

Метою санкцій є покарати КНДР за найновіше ядерне випробування. У відповідь на це Північна Корея погрожує скасуванням перемир’я, яким закінчено війну 1950-53 рр. на Корейському півострові.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Ху Цзиньтао і Вень Цзябао йдуть, проблеми залишаються. Прірва між багатими і бідними, катастрофічний стан довкілля і зростаючі сумніви китайців у легітимності влади не дають спати партійним вождям.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Влада єврозони планує перевірити дотримання банками Кіпру законодавства щодо протидії відмиванню грошей.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Народні збори буде роозпущено 12 березня з тим, щоб за два місяці відбулися дострокові парламентські вибори. Президент повідомив, що не пізніше за 13 березня він оголосить структуру і персональний склад службового уряду Болгарії.


Джерело - УКРІНФОРМ

Європейський Союз закликає всі парламентські партії Молдови негайно почати діалог для створення стабільної більшості, здатної просувати демократичні цінності.


Джерело - УНІАН

Американські парламентарії закликали громадян Венесуели скористатися смертю Уго Чавеса як можливістю змінити долю країни.


Джерело - УНІАН

Уряд Венесуели оголосив семиденний траур у зв'язку зі смертю Уго Чавеса.


Джерело - УКРІНФОРМ

«Прем'єр-міністр Еліо Ді Рупо сприйняв із великим розчаруванням відставку віце-прем'єр-міністра, міністра фінансів Стівена Ванакера. Глава уряду поважає зазначене рішення, про яке було оголошено сьогодні зранку», - йдеться у повідомленні.


За матеіалами - УНІАН Економіка

Єврокомісія розраховує на вихід Ірландії з програми зовнішньої допомоги восени поточного року, а Португалії - навесні наступного.


Джерело - Korespondent

Як повідомляє видання El Pais, рівень безробіття в Іспанії ніколи раніше не був таким високим.


Джерело - Korespondent

Греція може отримати кредит на рекапіталізацію своїх банків, раніше схвалений ЄС, у квітні.


Джерело - Korespondent

Американський сенатор Бенджамін Кардін, автор сенатської версії законопроекту про список Магнітського, висловив бажання, щоб закон поширився, крім Росії, й на інші країни.


Джерело - Європейський простір

25 лютого у Тбілісі Єврокомісар з внутрішніх справ Сесілія Мальмстрьом представила План дій з візової лібералізації між ЄС та Грузією.


Джерело - Голос Америки

Державний секретар США Джон Керрі заявив, що існує обмежений час для переговорів з Іраном з приводу його спірної ядерної програми.


За матеріалами - УНІАН

Комісар Європейського Союзу з питань енергетики Гюнтер Еттінгер очікує, що реверсивні поставки газу в Україну через територію Словаччини розпочнуться наступної зими.


Джерело - УНІАН

Янукович вночі вилетів до Києва після багатогодинних переговорів з Путіним.


За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

МЗС Німеччини стурбований ситуацією довкола адвоката Юлії Тимошенко Сергія Власенка та викликав на бесіду посла України Павла Клімкіна. Тон Берліна був безпрецедентно жорстким.


Джерело - Korespondent

"На зустрічі у Берліні Держсекретар Джон Керрі знову підняв цю тему і висловив наше занепокоєння... Необхідно позбавити режим Башара Асада доступу до зброї і банків", - заявив Вентрелла.


Джерело - Korespondent

У 2013 році оборонний бюджет КНР став більшим у річному виразі на 10,7%, або 720,168 мільярда юанів (114,676 мільярда доларів), свідчить представлений проект бюджету-2013.


Джерело - Korespondent

Постпред Росії при всесвітній організації Віталій Чуркін проведе сьогодні неформальні консультації у зв'язку з ядерним випробуванням у КНДР 12 лютого, повідомила прес-служба ООН.


Джерело - Українська енергетика

Без альтернативних можливостей постачання газу, лібералізація газового ринку буде чистою формальністю, сказав Домброскіс.


Джерело - УКРІНФОРМ

Сенат Чеської Республіки підтримав подачу скарги на президента країни Вацлава Клауса, що завершає свій виборчий термін, у зв'язку зі зрадою батьківщині. Мова йде про першу скаргу подібного роду в історії Чехії.


Джерело - УКРІНФОРМ

Екс-міністр оборони Греції Акіс Цохацопулос найближчі 8 років проведе у в'язниці за приховання прибутків і несплату податків.


Джерело - Інтерфакс-Україна

Переговори між Москвою і Києвом щодо переозброєння Чорноморського флоту продовжуються, проте про терміни підписання відповідної угоди поки не говорять.


Джерело - Korespondent

Договір 2010 року між Росією і Норвегією, який завершив багаторічну дискусію про кордони в Баренцовому морі, може стати для Москви дуже невдалим.


Джерело - Korespondent

Новообраний президент Кіпру Нікос Анастасіадіс виступив категорично проти списань незастрахованих депозитів і держоблігацій у рамках програми фіндопомоги обсягом 17 млрд євро.


Джерело - ЦВППБ

Французькі ВПС ліквідували в Малі одного з лідерів Аль-Каїди в ісламському Магрибі Абу Зеїда, повідомляє в п'ятницю французька газета Le Figaro з посиланням на дані туарегів з Національного руху за звільнення Азавада.


Джерело - Дзеркало тижня

На сьогоднішній день не існує жодного договору оренди на жоден об'єкт або земельну ділянку, займаний в Криму ЧФ РФ, оскільки спочатку не була проведена інвентаризація та оцінка вартості об'єктів і земельних ділянок.


Джерело - Європейський простір

Нова електронна процедура реєстрації відвідувачів, при допомозі новітніх технологій, має на меті посилити контроль на зовнішніх кордонах держав Євросоюзу.


Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Міністр внутрішніх справ ФРН Ганс-Петер Фрідрих хоче перешкодити швидкому приєднанню Болгарії та Румунії до Шенгенського простору. Він також прагне обмежень для втікачів від бідності.


Джерело - УКРІНФОРМ

У Швейцарії підведені підсумки референдуму про обмеження зарплат і бонусів для топ-менеджерів великих компаній, повідомляє місцевий інформаційний ресурс Volksstimme. За контроль бонусів проголосували 67, 9 відсотка швейцарців.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

Темою обговорення буде криза в Сирії, а також ізраїльсько-палестинський конфлікт.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

У Сполучених Штатах четвертий день діє закон про обов’язкове скорочення видатків за всіма статтями бюджету, так званий секвестр.


Джерело - Korespondent

Янукович і Путін обговорять питання ціноутворення та обсяг закуповуваного Україною газу. Про це говоритися в матеріалах прес-служби Кремля до візиту В.Януковича в Москву 4 березня.


Джерело - Korespondent

Голова ради керуючих ФРС Бен Бернанке вкотре виступив на захист реалізованої американським ЦБ політики низьких процентних ставок і викупу активів.


За матеріалами - Korespondent

Сьогодні в Апостольському палаці, штаб-квартирі Римсько-католицької церкви, з усього світу зібралися кардинали для попередніх консультацій перед обранням нового Папи Римського.


Джерело - Українська слуба "Радіо Свобода"

За словами американського офіційного представника на переговорах Іранові пропонують деякі послаблення санкцій, які, однак, не включають санкції щодо продажу нафти і газу – головних експортних продуктів країни.


За матеріалами - Української служби "Радіо Свобода"

Хейгел виступив із зверненням до співробітників Пентагону. Церемонія приведення нового міністра до присяги відбулася через день після того, як Сенат США у повному складі затвердив кандидатуру Хейгела.


За матеріалами - УНІАН

Згідно з домовленістю, річний бонус керівників банківських установ в ЄС не повинен перевищувати річного обсягу їхньої зарплати.


Джерело - УНІАН

Протягом останнього року Україна зменшила військово-технічне співробітництво з країнами Європейського Союзу через вплив Російської Федерації.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

У США поновлено польоти нових винищувачів. Тиждень тому їх було припинено після того, як під час випробувань у Каліфорнії в лопаті турбіни одного з літаків було виявлено тріщину.


Джерело - УКРІНФОРМ

Активісти декількох громадських організацій Ізраїлю влаштували протестні акції у зв'язку з планами продажу ізраїльського газу російській державній монополії «Газпром».


Джерело - Korespondent

"Європа готова приєднатися до цих переговорів, але ми, звичайно ж, повинні дати певні гарантії європейським кампаніям від імені ЄС щодо участі в такому тристоронньому консорціумі з управління українською ГТС", - зазначив посол.


Джерело - Інтерфакс-Україна

Рівень популярності французького президента Франсуа Олланда за десять місяців його перебування на посаді сягнув найнижчого показника, трохи піднявшись лише завдяки інтервенції у Малі.


Джерело - Korespondent

28 лютого, завершилася церемонія зречення глави Католицької церкви. Бенедикт XVI відбув до своєї резиденції Кастель Гандольфо, Святий Престол офіційно став вакантним.


Джерело - Українська енергетика

Міністерство екології Литви відклало затвердження американської енергетичної компанії Chevron в якості переможця тендеру на розвідувальну ліцензію. Цей крок ілюструє призупинення руху країни до більшої енергетичної незалежності за нового уряду.


АНАЛІТИКА

Чарльз Мур - The Telegraph

Конфлікт між тевтонцями та слов'янами ніколи не припинявся. Політика пані Меркель по відношенню до Кіпру вибудована навколо того, що бажають її тевтонці.


Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

У Кіпру залишилося, як виглядає, чотири сценарії.


Джерело - The Wall Street Journal

Єврозона зробила безпрецендентний крок щодо депозитів на рахунках кіпрських банків у спробі допомогти фінансовій системі острова. Це сильно ризиковане рішення, що може призвести до єрозії довіри вкладників в цілому валютному блоці.


Олексій Коваль - Дзеркало тижня

У Європі і США практично одночасно оголосили про глобальний економічний проект. У рекордний термін — до кінця 2014 р. — його мають реалізувати у вигляді трансатлантичної зони вільної торгівлі.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

За матеріалами - Korespondent

Сьогодні, 31 березня, католики у всьому світі відзначають Великдень - церковне свято, присвячене воскресінню Ісуса Христа.


За матеріалами - Korespondent

Президент Італії Джорджо Наполітано 29 березня проведе консультації для вирішення непростої політичної ситуації, що склалася в країні, в зв'язку з формуванням нового уряду.


Джерело - УКРІНФОРМ

«Сьогодні о 4 годині ранку, коли В. Путін перебував на борту літака, Головнокомандуючий віддав наказ міністру оборону Сергію Шойгу почати великомасштабні військові навчання в районі Чорного моря», - зазначив прес-секретар.


Джерело - УКРІНФОРМ

Уряд Німеччини не поділяє погляд глави Єврогрупи про те, що "кіпрська модель", яка передбачає оподаткування банківських вкладів, може стати зразком для вирішення проблем в єврозоні у майбутньому.


Джерело - УНІАН

Єврогрупа на позачерговому засіданні підтвердила розмір фіндопомоги Кіпру від єврозони і МВФ в розмірі до 10 мільярдів євро.


Джерело - УНІАН

Росія заявляє, що зможе приєднатися до консорціуму з управління української ГТС тільки в тому випадку, якщо Україна розірве договір про приєднання до Енергетичного союзу.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Парламент Кіпру проголосував у вівторок проти запровадження податків на банківські депозити.


Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

У вівторок 19 березня розпочинається триденна подорож президента Сполучених Штатів Барака Обами до країн Близького Сходу.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Новим Папою Римським став аргентинець, архієпіскоп Буенос-Айреса Хорхе Маріо Бергольйо.


Джерело - УКРІНФОРМ

Військова реформа дозволить Росії поліпшити боєздатність військ на стільки, щоб швидко брати верх над невеликими сусідніми країнами і домінувати на пострадянському просторі, але становити загрозу для НАТО РФ не зможе.


Джерело - УКРІНФОРМ

Постійний представник Сполучених Штатів при ООН Сюзан Райс, якій не вдалося стати наступницею Гілларі Клінтон на посту держсекретаря, має великі шанси бути призначеною радником президента США з національної безпеки.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Парламент Республіки Молдова у вівторок проголосував за відставку Кабінету міністрів під керівництвом Влада Філата.


Дерело - УКРІНФОРМ

Расмуссен планує обговорити зі своїми афганськими співрозмовниками питання, які стосуються поступового переходу контролю безпеки в країні до афганських сил, графік наміченого на 2014 рік виведення військового контингенту іноземної коаліції з Афганістану.


Джерело - Korespondent

Президент США Барак Обама підписав указ про примусове урізання видатків бюджету на $85 мільярдів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект