АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати і Китай підтвердили готовність продовжувати спільний тиск на режим у КНДР з метою припинення північнокорейською стороною небезпечних ядерних випробувань та ракетних пусків, що ставлять під загрозу мир у регіоні.


Джерело - УКРІНФОРМ

Канада радше погодиться на припинення існування Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (NAFTA), ніж пристане на невигідні умови оновленого договору.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Лідер Соціал-демократичної партії Німеччини Мартін Шульц заявив, що ставить інтереси партії і спільної справи вище за особисті амбіції.


За матеріалами - Кореспондент

Лідер німецьких соціал-демократів Мартін Шульц збирається відмовитися від крісла міністра закордонних справ Німеччини. Німецький політик пообіцяв сьогодні зробити офіційну заяву.


Джерело - УКРІНФОРМ

Варшава вважає "поганим" рішення Європейського парламенту про звільнення представника її країни, політика правлячої у Польщі партії "Право і справедливість" (PiS) Ришарда Чарнецького з посади віце-президента законодавчого органу ЄС.


Джерело - AFP

У Сирії кількість загиблих внаслідок чотириденного бомбардування силами режиму Башара Асада по Східній Гуті зросла до 220 осіб.


Джерело - Кореспондент

Засідання комісії Україна - НАТО на рівні міністрів оборони було заблоковано з боку Угорщини. Міністр закордонних справ Петер Сіярто заявляв, що Будапешт не сприятиме проведенню засідання.


За матеріалами - Кореспондент

Референдум про вихід Чехії зі складу ЄС, так званий Czexit, не пройде. Про це заявив чеський прем'єр, обговорюючи питання про можливість такого всенародного референдуму.


Джерело - УНІАН

Такі кроки зумовлені зростанням геополітичної напруженості на Близькому Сході, боротьбою французьких військових із групами ісламістів, а також тиском президента США на країни-члени НАТО.


Джерело - УКРІНФОРМ

Після невдалих спроб американського Сенату в четвер прийняти законопроект про тимчасове продовження фінансування уряду США, виділення коштів урядовим установам офіційно припинилося.


Джерело - Reuters

Нинішня адміністрація президента Трампа має намір обмежити кількість соціальних програм для іммігрантів, які очікують дозволу на проживання в США, у тому числі допомоги на харчування та безкоштовного навчання дітей в дошкільних закладах.


Джерело - УКРІНФОРМ

Дерсекретар США Рекс Тіллерсон у неділю розпочинає міжнародне турне по п'яти країнах Близького сходу.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

Олексій Коломієць, - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Путін, Ердоган та Роухані, в небаченій досі гарячці, намагалися зрозуміти, що трапилося та які можуть бути наступні дії Вашингтону?


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2018. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект