НОВИНИ

11.06.2008 | Конференція НАТО з питань стандартизації у
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Із 16 до 18 вересня 2008 року конференція НАТО з питань стандартизації буде проведена в США, в Національному конференційному центрі у Ленсдауні, Вірджинія. Цю конференцію, що триватиме два з половиною дні, організують Департамент оборони США, Агентство стандартизації НАТО і Командування ОЗС НАТО з питань трансформації (ACT). На цей захід зберуться делегати країн і експерти з НАТО і країн – членів Альянсу.
Тема конференції „Оперативна сумісність через стандартизацію” віддзеркалює тісні зв’язки між стандартизацією і оперативною сумісністю, які допомагають підтримувати операції багатонаціональних сил. Майже 200 учасників і доповідачів мають взяти участь у цьому освітньо-мережевому зібранні. Ця конференція буде корисною також для цивільних організацій, які працюють над розробкою стандартів і які хотіли б взяти участь у стандартизаційній діяльності НАТО.


Тематика конференції цікава для військових і цивільних співробітників Департаменту оборони США, Міністерств оборони країн – членів НАТО і країн – учасниць Партнерства заради миру, яким необхідні фундаментальні знання поточної і майбутньої діяльності НАТО в сфері стандартизації.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект