НОВИНИ

15.05.2008 | В. Ющенко розпочав візит до Великобританії
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Український президент почав дводенний візит до Великобританії. У центрі уваги його зустрічей з британськими політиками будуть питання європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Під час візиту президент Ющенко виступить з лекцією в Королівському інституті міжнародних відносин (Chatham House). Це престижна дослідницька організація, членами якої є визначні британські політики, дипломати, журналісти й бізнесмени.

В. Ющенко, який промовлятиме на тему «Прогрес України після Помаранчевої революції», 2005 року отримав премію цього інституту за найбільший внесок у поліпшення міжнародних відносин.

Голова міжфракційної групи зі зв’язків з Україною британського парламенту Джон Гроган в інтерв’ю «Німецькій хвилі», наголосив на важливості події: «Візит президента Ющенка є давно запланованим. Спочатку він планувався на минулий рік, коли Тоні Блер ще був прем'єр-міністром. Відтоді в Британії змінилася влада, а в Україні відбулися вибори. Тож цей візит є довгоочікуваним, але відбувається в дуже важливий момент в історії України, де є нині новий уряд, а країна докладає нових зусиль для приєднання до НАТО та ЄС».

Британія є однією з країн ЄС, що найбільше підтримує членство України в Євросоюзі та НАТО. Її уряд днями назвав Україну стратегічним партнером Британії. Ющенко в четвер матиме зустріч з прем’єр-міністром Гордоном Брауном, а відтак вперше відвідає британський парламент і відкриє в Палаті лордів виставку вшанування жертв Голодомору 1932-33 років.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект