НОВИНИ

06.05.2008 | Грузія розірвала співпрацю з Росією з ППО
За матеріалами - Українськаої служби ВВС, "Новини-Грузія"

Міністерство закордонних справ Грузії офіційно повідомило російську сторону про вихід із двосторонньої угоди між Міністерствами оборони двох країн про співпрацю у сфері Протиповітряної оборони (ППО) від 19 квітня 1995 року.


Відповідну ноту було передано директором Департаменту МЗС Грузії з питань Росії Іраклієм Торонджадзе посланникові Росії в Грузії Андрію Смагу.

Напередодні, Міністерство закордонних справ Грузії назвало "дезинформацією" заяви властей невизнаної республіки Абхазія про те, що абхазькі сили ППО збили в неділю черговий грузинський безпілотний літак-розвідник.

Прес-секретар МЗС Грузії Мака Гігаурі озвучила позицію грузинської сторони, назвавши це "абсурдом, який має одну головну мету - спровокувати сторони". Спочатку Міноборони Абхазії повідомляло про один збитий в неділю грузинський безпілотник, а потім оголосило про два.

Як сказав міністр оборони невизнаної республіки Мераб Кішмарія, один безпілотний літак-розвідник було збито у неділю в Очамчирському районі, а другий - на кордоні з Гальським районом.

Міністр зазначив, що обидва літаки були збиті наземними засобами ППО Абхазії.

Раніше ППО Абхазії вже збили два грузинських безпілотника. Останній інцидент стався 20 квітня 2008 року і призвів до чергового загострення російсько-грузинських відносин. Грузія обвинуватила Росію у тому, що це її Міг-29 збив грузинський безпілотник. Командування ВПС РФ ці твердження спростувало.

Російські літаки
Російські літаки


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект