НОВИНИ

22.04.2008 | Уряд Німеччини боротиметься з продовольчою кризою
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

З огляду на стрімке зростання в світі цін на продукти харчування також у Німеччині пролунали заклики до кардинальної зміни аграрної політики.


Міністр з питань економічної співпраці й розвитку Гайдемарі Вечорек-Цоль представила в Берліні спеціальний план, який серед іншого передбачає тимчасову зупинку використання аграрних продуктів для виробництва пального. «Слід подумати, чи не варто запровадити мораторій на аграрне пальне, виробництво якого є однією з причин зростання цін на продукти харчування», - сказала Вечорек-Цойль.


За даними міністерства з питань економічної співпраці й розвитку, ціновий індекс на продукти харчування зріс, починаючи від березня минулого року, на 57 відсотків. Пшениця подорожчала на 120 відсотків. Канцлер Німеччини Ангела Меркель розпорядилася скликати експертну групу, яка до літа має випрацювати заходи для боротьби з продовольчою кризою.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект