НОВИНИ

14.04.2008 | МЗС Німеччини: Не потрібно намагатися ізолювати Росію
За матеріалами - Korespondent.net

Виступаючи з промовою в Гарвардському університеті, глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер закликав США не намагатися ізолювати Росію.МЗС Німеччини: Не потрібно намагатися ізолювати Росію
За словами чиновника, саміт НАТО в Бухаресті, і зустріч президента РФ Володимира Путіна з лідером США Джорджем Бушем в Сочі продемонстрували, що американці, і європейці, єдині в стратегічній зацікавленості зберегти Росію серед активних і конструктивних партнерів.

Також глава зовнішньополітичного відомства Німеччини підкреслив, що взаємодія США і ЄС з Росією в оборонних питаннях є заставою безпечнішого миру.


Під час своєї промови Штайнмайер торкнувся також і співпраці Німеччини і США в Афганістані. Він попередив майбутню адміністрацію Білого дому, що їй, незалежно від переможця президентської гонки 2008 року, не варто чекати активнішої участі Німеччини у військовій операції в Афганістані.


"Хоча комусь і хотілося, щоб Берлін робив більше, Німеччина вже приклала додаткові зусилля, а її ресурси не безмежні"- заявив представник МЗС Німеччини.


Нагадаємо, Німеччина і США дотримуються різних поглядів на цілу низку міжнародних питань.


Раніше, на Бухарестському саміті Берлін і Вашингтон не зійшлися в питанні розширення альянсу і включення в його ряди Грузії і України.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект