НОВИНИ

08.04.2008 | Обама вимагає від Райс тиснути на Саудівську Аравію
За матерiалами - Korespondent.net, РІА Новости

Сенатор- Демократ Барак Обама направив у понеділок на ім'я Держсекретаря США Кондолізи Райс листа із вимогою чинити тиск на уряд Саудівської Аравії у зв'язку з приписом саудівським релігійним діячем Шейх Абдулою- Рахман аль-Баррако смертного вироку для двох саудівських журналістів."Відомий саудівський релігійний діяч випустив минулого місяця  фетву (релігійне приписання), вимагаючи смерті для саудівських журналістів, якщо вони не відкличуть опубліковані ними на початку року статті, які він порахував єретичними", - говориться в тексті листа Обамы на ім'я Райс.


У ньому кандидат у президенти США повідомляє, що "єретичними" визнано журналістські статті, " які ставлять під сумнів точку зору, (ісламських) екстремістів про те, що християн і євреїв варто вважати невірними".


Обама повідомляє Райс, що написав їй листа, щоб "закликати Державний департамент засудити цей і інші випадки радикальних ісламських підбурювань у регіоні".


"Необхідно, щоб США послали жорсткий сигнал саудівському уряду про те, що ми занепокоєні положенням в області прав людини й впливом радикального ісламського активізму, який він чинить на судову владу", - говориться в розповсюдженому у Вашингтоні тексті листа Обами.


Як повідомлялося, черговий важливий етап президентської кампанії в США пройде 22 квітня - у цей день відбудуться попередні вибори в Пенсільванії. Судячи з опитувань, у цьому штаті Клінтон випереджає Обаму більш ніж на 10 пунктів.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект