НОВИНИ

25.03.2008 | В.Огризко в Токіо запевнив, що через декілька років Україна стане членом НАТО
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

"Через декілька років, я впевнений, Україна стане членом НАТО, - підкреслив В.Огризко, - але це не має створювати проблем для наших відносин з Росією". "На території України, відповідно до конституції країни, не буде іноземних баз і, відповідно, ядерної зброї, тому українська територія не стане загрозою для Росії", - зазначив голова МЗС України.


"В зв'язку з цим, - продовжив він, - у Росії не буде приводів для націлювання своєї ядерної зброї на Україну". За його словами, Україна, як суверенна держава, в праві робити свій вибір і ухвалювати рішення, зокрема відносно вибору союзників і вступу в НАТО.


 З приводу очікуваного 2-4 квітня саміту НАТО в Бухаресті, В.Огризко висловив впевненість в тому, що на ньому будуть ухвалені важливі рішення відносно надання Україні перехідного статусу, тобто про її долучення до Плану дій щодо членства в Північноатлантичному Альянсі. "У мене таке відчуття, що це питання буде вирішено для нас позитивно. Про це, зокрема, свідчить зміст проведених переговорів з багатьма головами МЗС країн НАТО", - зазначив В.Огризко.


"Я сподіваюся на позитивний результат, але в будь-якому випадку, яким би не було рішення, наш курс на вступ в НАТО залишається незмінним", - відзначив він.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект