НОВИНИ

02.07.2004 | Польські солдати знайшли в Іраку хімічну зброю
Джерело - УНІАН

Польські військовослужбовці в Іраку знайшли понад десять снарядів з отруйним газом зарин, повідомляє Lenta.ru, посилаючись на Reuters. Проводиться детальна перевірка цих снарядів, які були виготовлені до вторгнення Іраку в Кувейт у 1991 році.


Міністр оборони США Дональд РАМСФЕЛД заявив, що був проінформований про знахідку польських військових ще під час саміту НАТО в Туреччині минулого тижня. За його словами військові знайшли 16 - 17 боєзарядів, що містять зарин і гірчичний газ.


"Ми завжди знали, що в Саддама ХУСЕЙНА була хімічна зброя, що в Іраку проводилися його випробування і що Саддам приховував її", - сказав Д.РАМСФЕЛД. Проте міністр оборони США зазначив, що поки що не має в своєму розпорядженні результатів аналізу знайдених озброєнь.


Під час правління С.ХУСЕЙНА іракська влада стверджувала, що всі запаси подібної хімічної зброї були знищені після війни 1991 року.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект