НОВИНИ

12.02.2008 | Ющенко і Путін почали переговори в Кремлі
За матеріалами - УНІАН

У Москві розпочалась зустріч Президента України Віктора Ющенка і Президента Російської Федерації Володимира Путіна.


Зустріч відбувається у форматі віч-на-віч.

В.Ющенко на початку зустрічі наголосив, що сьогодні необхідно обговорити широкий спектр питань, зокрема, ті, які є дуже чутливими для двох сторін.

Він зауважив, що лише План дій Україна-Росія до 2009 року, який планується підписати сьогодні, передбачає 26 питань у різних сферах двостороннього співробітництва.

«Ми готові до цього діалогу», - сказав В.ЮЩЕНКО, додавши, що Україна виходитиме з того, що Росія була і залишається стратегічним партнером України.

У свою чергу В.Путін наголосив, що існує багато тем для обговорення. Він виокремив питання про товарооборот між двома країнами, кооперацію у сферах авіації та космосу. Також Президент РФ зауважив, що необхідно виводити на політичний рівень рішення щодо прикордонного співробітництва.

Крім того, В.ПУТІН привітав В.ЮЩЕНКА, зауваживши, що, незважаючи на внутрішньополітичну ситуацію в Україні, візит українського лідера до Росії все ж відбувся.

Після зустрічі відбудеться засідання Українсько-російської міждержавної комісії, за результатами якої планується підписання В.ЮЩЕНКОМ і В.ПУТІНИМ двосторонніх документів: Плану дій Україна –Росія до 2009 року (першочергові заходи у двосторонніх відносинах) та Протоколу Другого засідання Українсько-російської міждержавної комісії.

Також сьогодні глава Української держави проведе зустріч із головними редакторами провідних російських ЗМІ у державному інформаційному агентстві «ИТАР-ТАСС».

13 лютого Президент України зустрінеться з представниками української громади, ознайомиться з діяльністю Культурного центру України у Москві та покладе квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект