НОВИНИ

12.02.2008 | Від Франції вимагають дотримуватися правил та знизити дефіцит бюджету
Джерело - EUobserver

Міністри фінансів країн єврозони звернулися до Франції з наполегливим проханням притримуватися взятих зобов'язань щодо балансування дефіциту бюджету до 2010 року. В той самий час, вони прийняли до уваги збільшення темпів економічного росту в країні.

 

Не дивлячись на всі спроби Франції уникнути будь-якої спроби згадування графіку зменшення дефіциту бюджету, міністри фінансів із 15 країн єврозони на своєму засіданні 11 лютого прйняли рішення вимагати від Франції дотримуватися своїх зобов'язань.

"Франції необхідно посилити свої бюджетні консолідовані зусилля", - сказав люксембурзький прем'єр та глава єврогрупи Жан-Клод Юнкер.

Такі застереження лунають на тлі прогнозів про уповільнення темпів економічного зростання, а Париж наполягає на ревізії взятих зобов'язань та їх відтермінуванні до 2012 року.

"Ми докладаємо всіх зусиль, які можливі, щоб досягнути балансу у 2010 році, але нинішня ситуація є дуже важкою", - сказав міністр фінансів Франції Крістін Лагард.

Але декілька великих країн ЄС не сприймать такі пояснення. "Франція вже прохала про це, тому я не сприймаю іхніх аргументів", - прокоментував ситуацію міністр фінансів Нідерландів Бос.

Міністр фінансів Німеччини Штайнбрук зазначив, що правила щодо євро можуть втратити свою спрможність, якщо вони не будуть виконуватися.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5809. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект